(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33
Окуляри REYND Drive C44 black

Нові надходження

GPSMobile - Спеціалізований інтернет магазин навігаційного обладнання

У своєму магазині навігаційного обладнання ми зібрали все найкраще для навігації, а також безліч інших технічних новинок, запчастин і аксесуарів до них. У нас Ви знайдете навігатори REYND та Azimuth , Pioneer різних модифікацій та цінових категорій. Навігатори для автомобілів допоможуть побудувати наочний маршрут на карті, підкажуть. До навігаторів вже йдуть електронні карти та карти пам'яті, але Ви можете додати свої – технічно це передбачено. Окрім продажу ми займаємося також оновленням карток, прошивкою навігаторів, у нас є різноманітні запчастини та аксесуари до них.

У нас є також туристичні навігатори Garmin , незамінні в піших туристичних походах навіть у важкодоступних місцевостях та на складних маршрутах. Ці навігатори успішно замінять компас і відеокамеру, допоможуть у прокладці маршруту по карті, вони також відрізняються міцністю і надійністю.

Відеореєстратор – це найкращий помічник водія, який зафіксує те, що відбувається на дорозі. Ми продаємо відеореєстратори фірм Aspiring , Sho-Me , Pioneer , Tenex , Gazer , Falcon , причому кожна фірма представлена великою різноманітністю моделей. Серед наших приладів, Ви зможете вибрати та купити відеореєстратори, які можуть не просто вести запис того, що відбувається, але й відеореєстратори з функціями навігатора, з більшим та меншим кутом огляду, такі, які здатні включитися при зіткненні за Вашої відсутності. Ціни, камери, додаткові функції – все це дуже відрізняється від моделі до моделі.

Чим краще у телефону камера, тим більше хочеться це використовувати, і монопод, він же «селфі-палиця» дозволяє це зробити в кращому вигляді. Ми пропонуємо Вам велику різноманітність моноподів, різної довжини, забарвлення, комплектації – тепер зробити селфі буде зробити ще легше.

Ехолоти та картплотери , які Ви у нас знайдете, допоможуть у риболовлі навіть на великій і глибокій водоймі, зі складним рельєфом дна. Картплоттер не дасть заблукати в будь-якій водоймі, а ехолот знайде для Вас косяк риби, незважаючи на умови навколо.

Ви можете купити у нас радіокеровані моделі катерів , квадрокоптерів , вертольотів , автомобілів . Всі ці моделі є точними копіями справжніх машин та виконані на високому рівні.

У нас є різні батареї та акумулятори, двигуни, кріплення, радіоапаратура, фарби – все, що дозволить модифікувати куплений прилад чи модель, як Вашій душі завгодно!
© Copyright «GPSMobile» 2010—2024