(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Надувні човни Барк

Розшифрування буквених позначень:

С - рейковий настил

N - навісний транець

Р - привальний брус

D - пересувні сидіння


Надувний човен Барк – чудовий вибір за доступною ціною!

Ви давно замислюєтеся про придбання власного човна? Вона Вам просто необхідна для риболовлі чи полювання? А може Ви затятий турист? Ви хочете почуватися по-справжньому вільним, не перетягуючи величезні стаціонарні човни , які можна перевозити тільки на причепах?

Щиро вітаємо, Ви причалили на правильному пірсі! Надувний човен Барк (Україна) від нашого вітчизняного виробника здатний максимально задовольнити ваші запити та побажання.


Знайомимося: Барк із Дніпра!

Компанія Bark з 2001 року займається виробництвом надувних гребних човнів, причому здебільшого використовує ручну працю для забезпечення неперевершеної якості. Човни з міста Дніпро (колишній Дніпропетровськ) успішно продаються в нашій країні.

Приблизно 20 % bark, що купили гребні або моторні човни за статистикою, говорять про човни як про кращих у співвідношенні ціни та якості, а близько 80% споживачів зізнаються, що продукція Дніпровської компанії перевершила все те, на що вони могли сподіватися.


Основний принцип компанії – ще більше надійності та комфорту

Компанія не стоїть на місці та прагне постійно бути в курсі нових віянь у технологіях та запитах своїх клієнтів. У човнах Bark Ви завжди знайдете:

  • Сучасні конструкції корпусу

Особливості конструкції човна Барк розроблені виходячи з величезного досвіду застосування подібних плавзасобів по всьому світу. Надувні човни компанії мають підвищену стійкість, плавучість навіть при пошкодженнях одного з відсіків, легкістю в управлінні та надійністю в експлуатації навіть у складних погодних умовах.

  • Найкращі матеріали та інновації у технології

Матеріали, що використовуються компанією, забезпечують незмінно високу якість при мінімальних ресурсних витратах. Гарне – не обов'язково означає дороге, і човни Барк повною мірою це доводять.

  • Купити Барк – отримати гарантії якості

В основному продукція Bark - це виробництво, засноване на ручній праці. Згадайте, що найдорожчі автомобілі або швейцарський годинник збираються виключно вручну, забезпечуючи додаткову гарантію від майстра.

  • У команді лише професіонали

Колектив Барк – це згуртований організм відданих своїй справі людей, які постійно вдосконалюються у своїй майстерності.

  • Постійний контроль якості

Крім державних органів контролю (Регістр судноплавства України), на виробництві існує внутрішня система контролю, яка дозволяє дізнатися, який майстер робив ваш човен. Це додатково мотивує фахівців як усвідомлення особистої відповідальності перед споживачем.

  • Додаткове обладнання

Крім човнів, Ви також можете придбати супутні аксесуари: складні тенти, сидіння, рундуки, якорі – все те, що забезпечить вас додатковим комфортом під час плавання.

У випадках серйозної поломки або невеликого пошкодження човна Барк ціна ремонту, що здійснюється виробником, буде цілком лояльною. Компанія професійно усуне всі недоліки в найкоротший термін, що, як показує практика, є найнадійнішим і найвигіднішим за ціною варіантом для споживача. Якщо знадобиться, професіонали компанії зможуть також виконати зовнішній та внутрішній тюнінг Вашого плавзасобу.


Де вибрати Барк?

Купити човен Барк , Ви можете прямо зараз, вибравши з безлічі варіантів на нашому сайті. Якщо у Вас залишилися якісь питання, що потребують вирішення перед покупкою, дзвоніть! Наші фахівці з радістю на них дадуть відповідь.

Запам'ятайте - купити надувний човен Барк в компанії GPS - mobile означає завжди мати попутний вітер і 7 футів під кілем!
© Copyright «GPSMobile» 2010—2024