(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Надувні човни ПВХ

Надувний човен є легким катером, побудованим з міцного матеріалу і основи з гнучких балонів, що містять повітря під тиском. Для невеликих човнів, підлога і корпус часто є гнучкими і без додаткового покриття, в той час як для суден довжиною понад 3 метри, підлога, як правило, складається з твердих фанерних або пластикових листів. Такі листи фіксуються між балонами, але жорстко не з'єднуються один з одним. Подібні човни оснащені жорстким бортом у задній частині, забезпечуючи розташування для кріплення підвісного двигуна. Деякі човни під мотор були розроблені, щоб легко розбиратися і упаковані в невеликий об'ємний чохол. Так, гумові човни можуть легко зберігатися і транспортуватися як у воді, і у багажнику автомобіля чи причепа. Нижні частини човна можуть бути спущені, акуратно складені для зручного зберігання компактних чохлах, що робить їх ідеальними для споживачів з обмеженими можливостями зберігання, а також для забезпечення швидкого і легкого монтажу на човен.

Сучасний м'який надувний човен з матеріалу поліхлорвініл (ПВХ) є розробкою, яка має міцну м'яку підлогу і не менш міцний корпус. Зовнішня форма корпусу дозволяє прорізати хвилі легко, даючи комфортнішу їзду при швидкій їзді в складних погодних умовах. Незважаючи на те, що більшість багатофункціональних надувних човнів мають низьку посадку, їх частково піднімають повітряними камерами, а також за допомогою піни із закритими порами всередині корпусу.

Надувний човен, як правило, має довжину від 2 до 7 метрів. Наводиться рух веслами або підвісними моторами від 2,3 до 300 кінських сил. Завдяки своїй швидкості, портативності та вазі надувні човни використовуються в різних ролях. Надувні човни ПВХ широко використовуються як рятувальні шлюпки, щоденні маршрутні катери і просто як прогулянкові судна. Вони мають високу плавучість та стійкість до перевертання. Всі моделі мають правильні пропорції по відношенню до довжини та габаритів. Відносна ціна човна, порівняно з минулим століттям, набагато впала.

На початку 20-го століття надувні човни почали набувати широкої популярності серед рибалок і людей, робота яких базується на воді. Це було викликано розвитком прогумованих тканин, які спочатку використовувалися у будові дирижаблів та колісної промисловості. Розвиток тривав у 50-х роках з відкриттям нових клеїв та синтетичних матеріалів, таких як ПВХ. Це дозволило стати човнам міцнішими і менш схильними до пошкоджень. Хоча човни мають м'який корпус, деякі круїзні судна та розкішні яхти використовують надувні човни як рятувальні шлюпки. Купити човен ПВХ можна і просто як частину інтер'єру морського судна.

Сьогодні просунуті надувні човни виготовлені з використанням надміцної тканини ПВХ у поєднанні з неопреном. Такі судна виготовляються з прогумованої тканини та поліуретану, що забезпечує легку вагу та герметичне з'єднання балонів. Сучасні версії човнів є складними у виконанні, вони можуть швидко надуватися за допомогою компресора або спеціального насоса, що постачається в комплекті.

Купити надувний човен можна на свій смак, не знаючи про матеріал, з якого він виготовлений. Залежно від вибору тканини конструкції човнів зібрані з використанням сучасних виробничих процесів гарячого або холодного з'єднання. Крім основного матеріалу корпусу, в суднах використовується безліч додаткових комплектуючих та аксесуарів. Різні види односторонніх клапанів використовуються для додавання чи видалення повітря. Деякі бренди використовують клапанні з'єднання між балонами, які знижують ефект проколу.

Покриття підлоги є в багатьох варіантах, таких як ребриста повітряна підлога, днище з балонами високого тиску, скловолокна, а також з використанням надлегкого алюмінію або дерев'яного профілю для жорсткості. Надувні човни ПВХ мають надувний кіль, який створює V-подібну форму вздовж лінії корпусу для поліпшення якості розрізу хвиль і маневреності. Завдяки легкій вазі цих суден, при використанні мотора, необхідно розміщувати вагу в носовій частині, щоб човен йшов по верху водного покриття.

Зростаюча популярність надувних човнів ПВХ змушує створювати моделі, які можна використовувати на озерах, річках та океанах, а також для каякінгу. Купити човен можна для використання в ряді спортивних заходів та для рекреаційних цілей, таких як рафтинг, гонки на надувних човнах та катання на водних лижах. Рибальський човен надувний змушує купити його всіх рибалок і любителів прогулянок по воді. Зручні надувні човни для риболовлі дозволяють рибалкам зосереджуватись на процесі риболовлі, не відволікаючись на стеження за станом та стійкістю.

Сьогодні купити надувні човни в Україні можна не виходячи з дому. Великий асортимент в інтернет-магазині дозволяє зробити правильний вибір, виходячи від відгуків та описів.

Сучасні війська також можуть обійтися без подібних човнів. Ці човни, дещо модифіковані, часто використовуються для спеціальних операцій підрозділами збройних сил. Основними цілями таких операцій є порятунок складу та висадка на берег за будь-яких погодних та рельєфних умов. У військовій справі надувні човни використовуються також для перевезення торпед та інших небезпечних вантажів. Версії таких човнів були адаптовані для використання в операціях із порятунку поранених у морських небезпечних умовах.




© Copyright «GPSMobile» 2010—2024