(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Безперебійники (ДБЖ)

ДБЖ - UPS

Джерела безперебійного живлення (UPS) забезпечують прилади електрикою за відсутності напруги в мережі. Вони підтримують живлення техніки, дозволяючи коректно завершити її роботу або перечекати недовго відключення електроенергії. При виборі UPS (УПС) необхідно врахувати потужність підключених пристроїв, що визначає час роботи пристроїв від батареї, і тип архітектури. У магазині 220 Volt можна купити безперебійники з доставкою по Україні.


Вибір ДБЖ

Джерела безперебійного живлення відрізняються по конструкції та забезпечують різну стабільність напруги на виході. Вони можуть працювати тільки при відключенні електроенергії або служити стабілізатором у підключеній мережі, а також отримувати напругу, перетворену з 12 на 220 В.


Безперебійники розрізняють за пристроєм:

Off-line, або резервні ДБЖ вони включаються тільки при падінні напруги нижче встановленого порогу або обриві живлення, підходять для стабільної мережі та рідкісних відключень. Це найпростіші пристрої;

Line-interactive за наявності електроенергії такий прилад працює як стабілізатор напруги в мережі, а при виході напруги живлення за межі допустимого техніка живиться від батареї;

On-line завдяки вбудованому інвертору подвійного перетворення напруги на виході незалежно від параметрів вхідного. Це найбільш точний, надійний та дорогий тип UPS.


Потужність та автономна робота

Час роботи безперебійника в автономному режимі залежить від сумарної споживаної потужності техніки, підключеної до ДБЖ, а також від ємності підключеної АКБ (акумуляторної батареї). У середньому при навантаженні 100 Вт батарея ємністю 50 Ач дозволить працювати техніці не більше 5 годин. Час автономної роботи можна визначити за такою формулою:




Т (ібп) = U (акб) * С (акб) * N * K * Кгр * К (де) / Рнагр


де:

Т(ібп) – час автономної роботи безперебійника при відключенні мережі, год;

U(акб) - напруга однієї акумуляторної батареї,;

С(акб) - ємність акумуляторної батареї, А * год;

N – кількість акумуляторів у батареї;

K - ККД перетворювача (h = 0,75-0,8);

Кгр - коефіцієнт глибини розряду 08-09 (80%-90%);

К(де) - коефіцієнт доступної ємності (залежить від режиму розряду та температури);

Рнагр – потужність навантаження.


Якщо у Вас не виходить підрахувати час автономної роботи, хочете дізнатися вартість або Ви так і не змогли вибрати джерело безперебійного живлення, то ви можете звернутися за допомогою до фахівців компанії GPSMobile.




© Copyright «GPSMobile» 2010—2025