(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Автомобільні GPS-навігатори

Автомобільні GPS-навігатори для вантажного та легкового транспорту.


Коли постійно їздиш по тому самому маршруту, заблукає складно, але що робити, якщо доводиться їхати далеко і не в надто відомому напрямку? Навіть на звичному маршруті можуть виникнути ДТП, пробки, проводиться ремонт із тимчасовим перекриттям вулиць. У всіх цих і багатьох інших випадках стане в нагоді автомобільний навігатор, який допоможе вибрати найзручніший маршрут, уникнути неприємностей, затримок, марної трати часу та палива.

Звичайно, автомобільний навігатор варто купувати, не тоді, коли у Вашому місті утворилися пробки, або виникла необхідність далекої поїздки. Краще заздалегідь купити автомобільний навігатор - повірте, він обов'язково стане в нагоді. Чим раніше Ви купите автомобільний навігатор, тим більше часу буде на його освоєння. У нашому інтернет-магазині Вас проконсультують та допоможуть вибрати автомобільний навігатор виходячи з технічних особливостей автомобіля та фінансових можливостей. У нас широкий вибір автомобільних навігаторів різних модифікацій та виробників.

Автомобільний GPS навігатор в онлайновому режимі покаже Ваше місцезнаходження на дисплеї, причому завантажені в пристрій електронні карти можна змінювати, головне підібрати сумісні з програмним забезпеченням Вашого навігатора.

При використанні GPS Навігатора Вам не потрібно платити жодної абонплати, достатньо купити навігатор зі свіжими картами і Вас не хто не обмежує його використання. Навігатор визначать місце розташування зв'язуючись з американськими супутниками GPS або російськими супутниками Глонасс, є навігатори, які використовують і GPS і Глонасс, при цьому точність позиціонування в два рази вище.

Автомобільні навігатори мають компактні розміри, і не займатиме багато місця в автомобілі, до того ж можна використовувати навігатор, як в автомобілі, так і окремо без нього. Заряджати автомобільний навігатор можна як від мережі, так і акумулятора самої машини (прикурювача), все залежить від того, який автомобільний навігатор Ви виберете. У нашому асортименті є автомобільні навігатори як зарубіжного, так і українського виробництва.

Автомобільний навігатор з GPS має постійний зв'язок із супутником, і отримує найсвіжішу та найактуальнішу інформацію, а значить Ви завжди будете в курсі змін обстановки на дорозі і не впадете в халепу. Купити автомобільний навігатор недорого цілком реально завдяки широкому вибору моделей у нашому інтернет-магазині.
© Copyright «GPSMobile» 2010—2024