(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Акумулятори для гаджетів

В даний час нас оточує безліч приладів і гаджетів, які не вимагають для постійного підключення до електромережі, а живляться від батарейок і акумуляторів.

Акумулятор – джерело живлення, яке забезпечує автономну роботу обладнання та підлягає перезарядженню. Акумуляторні батареї використовуються в телефонах, відеореєстраторах, навігаторах, радіокерованих моделях та багато іншого обладнання. Якісний правильно підібраний акумулятор гарантує правильну і тривалу роботу приладів без підзарядки.

Під час вибору акумулятора необхідно звернути увагу на кілька факторів. По-перше, віддавайте перевагу перевіреним продавцям та брендам, які пропонують якісний товар та надають гарантію. По-друге, акумуляторна батарея повинна відповідати технічним вимогам приладу з вольтажу, потужності, ємності та конструкції. Наприклад, для телефонів, реєстраторів і навігаторів застосовуються батареї 3.7V, а планшетах можуть зустрічатися і 7.2V. Чим більша ємність акумулятора, тим довше прилад пропрацює на одному заряді без додаткового заряджання. Можуть відрізнятися батареї конструктивно. Акумулятор для навігатора 3 дроти - найпопулярніший, але можуть зустрічатися і моделі з 3-х контактним майданчиком.


Також всі акумулятори можна розділити на такі основні типи:

  • Ni-MH (нікель-металогідридні)
  • Ni-Cd (нікель-кадмієві)
  • Li-Ion (літій-іонні)
  • Li-Pol (літій-полімерні)


Нині переважно застосовують Li-Ion і Li-Pol акумулятори, т.к. вони позбавлені «ефекту пам'яті» і мають гранично низький рівень саморозряду, що дозволяє заряджати їх у будь-який момент без зниження заявленої ємності.

У нашому магазині Ви зможете купити акумулятор для відеореєстратора , мобільного телефону, навігатора, а також акумулятор для навушників та багато іншого. Причому всі представлені акумуляторні батареї відрізняються високою якістю, надійністю та тривалим експлуатаційним терміном.
© Copyright «GPSMobile» 2010—2024