(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

🏃Бігові

Якщо Ви досвідчений спортсмен або тільки почали займатися пробіжками, монітор серцевого ритму може допомогти відслідковувати серцево-судинну діяльність та великий список параметрів фізичного стану. Сьогодні такі датчики серцевого ритму виконані як спортивний годинник, легкі браслети, які відповідають комфортному носінню під час бігу та фізичних вправ.

Більшість пульсометрів відстежують показники при заняттях спортом, такі як Ваша швидкість, відстань та місцезнаходження, а також частоту серцевих скорочень. Багато моделей включають форми, щоб ввести своє зростання і вагу, краще пристосувати Вашу інформацію. Покупці також повинні шукати такі функції, як тривалий час автономної роботи, хорошу ємність акумулятора та здатність вимірювати широкий спектр діапазонів серця.

Майже всі ці години можна синхронізувати з онлайн-інструментами відстеження, які дозволяють заглибитися в деталі, створювати та завантажувати заздалегідь сплановані тренувальні заняття та налаштувати мету конкретних планів навчання, щоб досягти певної мети.

Протягом багатьох років, годинник garmin forerunner зменшувався в розмірі, і GPS-технологія була компактно впроваджена в маленький наручний годинник, який не виглядає жахливим на зап'ястях. З новим годинником для бігу з пульсометром компанія Garmin поставляє весь пакет фітнес відстеження в одному дуже зручному і недорогому гаджеті.

Замість того щоб розвивати свою власну технологію контролю серцевих скорочень, Garmin спільно з Mio розробили зовсім новий тип оптичного датчика, який робить гармін годинник для бігу .

Доступні цього літа за ціною близько $100, спортивний годинник для бігу гармін володіє водонепроникністю і тому Вам не доведеться знімати їх під час тренування під дощем, або в той час як Ви насправді працює до сьомого поту, або, забувши зняти, приймаєте душ. Потужна акумуляторна батарея добре тримає протягом приблизно чотирьох тижнів при використанні їх як звичайний годинник.

І як інші останні моделі Garmin, найкращий годинник для бігу з GPS може працювати в парі зі смартфоном, що робить простіше створити резервну копію даних навчання.

Іншими словами, годинник для бігу Garmin чудово виглядатиме на вашій руці, і в той же час показуватиме характеристики Вашого фізичного стану.
© Copyright «GPSMobile» 2010—2024