(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Вело-мото аксесуари

Якщо Ви любите мчати вулицями міста і намагаєтеся ніколи не спізнюватися, велосипедна фара, сигналізатор, роги, дзеркала, велоліхтар задній, додаткові стійки та кошик можуть Вам допомогти. Якщо придбати катафоти на велосипед, можна безпечно і з меншою небезпекою пересуватися як у світле, так і вночі доби. З фірмовими бризковиками, поїздка під час дощу або просто по калюжах буде набагато приємнішою, а одяг залишиться сухим і чистим.

Велосипедне приладдя має важливе значення для будь-якої довжини дистанції та відстані поїздки. З правильними інструментами та аксесуарами на транспорті, Ви матимете гарний настрій та впевненість у своєму транспорті. Особливо важливою частиною велосипеда є фара. Вона буде дуже доречною під час дощу, туману та у темний час доби. Ще однією зручністю такого пристрою є можливість його знімати і користуватися окремо від байка. Маленьким ремінцем, його можна зафіксувати навколо керма, щоб, при екстремальному керуванні і великою вібрацією, ліхтарик не впаде на асфальт.

Удосконаліть свій байк, встановивши на нього сучасне освітлення велосипеда. Встановивши на велосипед задній велоліхтар, водія автомобілів позаду побачать Вас за довго до наближення та будуть уважнішими.

Щоб правильно і круто облаштувати свій велосипед відповідними аксесуарами, не потрібно платити багато грошей і витрачати час на пошуки. У великому каталозі велосипедних пристроїв можна підібрати потужний світлодіодний велоліхтар, який поєднуватиметься з кольором велосипеда та відтінком катафотів. Це дозволить придбати якнайбільше аксесуарів, необхідних, щоб отримати максимальну віддачу від часу на Вашому велосипеді.

Якщо велоліхтар купити, потрібна правильна установка на велосипед, щоб користуватися фарами далекого світла. Вони повинні бути встановлені на вилочній коронці або на кермі. Установка нижче на вилці, висвітлюватиме меншу площу, оскільки надто близько знаходиться до поверхні дороги. Крім того, колесо відкидатиме тінь у промені фар.

Багато велосипедних ліхтарів блимають. Миготіння краще привертає увагу і збільшує термін служби батареї, тому що світіння відбувається лише на кожну секунду. У такому режимі можна їздити будь-якими дорогами і покриттями, висвітлюючи собі дорогу і в той же час, оберігаючи себе від інших водіїв. Цей режим найбільш корисний під час туману, концентруючи водіїв на велосипедисті, що яскраво миготить.

Якщо купувати потужний велоліхтар, треба врахувати, що занадто потужний, засліплюватиме зустрічних водіїв та пішоходів. Оптимальним варіантом, використовують ліхтар з одним звичайним дзеркалом з регульованим фокусом, який виробляє круглу пляму світла. Якщо він спрямований вниз на дорогу, промінь сфокусований на найближчій ділянці дороги, через що його важко побачити більш віддаленим об'єктам. Зробивши максимально вузький промінь, велофонарі на батарейках зможуть висвітлити на десятки метрів дорогу у дощ, сніг чи туман. Багато велосипед ліхтарик продаються з більш ніж одним рівнем яскравості. Найвища яскравість потрібна лише для швидкого спуску на рівній дорозі. Зниження рівня яскравості продовжує час автономної роботи за менш жорстких умов експлуатації.

Купити також можна велоліхтар, ціна якого залежатиме рефлектора, який відображає світло, що випромінюється. Більшість світлодіодних фар із профільованою діаграмою спрямованості, вигнутою вниз від верхньої до нижньої частини. Такі відбивачі збирають світло від джерела свічення і збирають в один промінь, спрямований лише на дорогу.
© Copyright «GPSMobile» 2010—2024