(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Біксенон

Біксеноном називають газорозрядну автомобільну лампу, яка працює в режимах ближнього та далекого світла. У цьому оптичному пристрої реалізовано технологію зміни геометрії світлового потоку, що й обумовлює універсальність лампи біксенон. При цьому оптика даного типу характеризується високою яскравістю свічення, довговічністю та безвідмовністю в процесі експлуатації.

Принцип роботи біксенону:

Зміна геометрії світлового потоку або горезвісне перемикання режимів далекого та ближнього світла може здійснюватися двома способами:

  1. За допомогою рухомої колби
  2. За допомогою екрана, що рухається
Перший варіант заснований на поступальному русі колби біксенонової лампи, що дозволяє змінювати форму світлового потоку. При включенні далекого світла колба зсувається у горизонтальному напрямі, а весь світловий потік потрапляє на відбивач. У режимі ближнього світла нижня частина відбивача залишається прикритою.

Другий різновид біксенону – це лампи, внутрішня поверхня яких є дзеркальною. Перемикання між режимами здійснюється за рахунок переміщення шторки, що контролює світловий потік.

Високим попитом також користуються біксенон лінзи – компактні самостійні пристрої, що складаються з ксенонової лампи, світловідбивача, фокусуючої лінзи і металевої шторки. Газорозрядна оптика даного типу забезпечує ефективне освітлення дорожнього полотна в режимах ближнього та далекого світла.© Copyright «GPSMobile» 2010—2024