(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Блоки розпалювання

Для кожного автомобіля свій блок розпалювання

Як відомо, жоден автомобіль не може виїхати на дорогу, якщо у нього немає надійної системи освітлення. Хороше світло з фар і відмінна видимість у дорозі залежить саме від якості баластів. Працюють вони таким чином, що напруга в автомобілі перетворюється на необхідні високовольтні імпульси. Внаслідок чого між електродами лампи ксенону з'являються іскри, а газ в лампі загоряється. Займає цей процес лише частки секунд.

Як правило, баласти поділяються за видами на заводські, які встановлені у транспортному засобі спочатку, та додаткові, які встановлюють власники автомобілів. А якщо ви вирішили купити блок розпалювання ксенону в Україні, варто розібратися у різниці між поколіннями баластів. Різниця між ними полягає не тільки в назві, але й у технології виробництва, розмірах та основних характеристиках.

Баласти третього покоління, як правило, продаються за найнижчою ціною, тому служать вони менше за інших і не забезпечують захист системи від змін полярності. Їх украй не рекомендується використовувати на вантажних транспортних засобах, автомобілях закордонного виробництва з тривалим терміном служби та мотоциклами. Четверте покоління відрізняється куди вищою надійністю, герметичністю і рівнем захисту системи. Більшість автолюбителів вважають за краще купити блок розпалювання у Дніпрі саме цього покоління. Замовити будь-який із них можна за пару кліків. Наш інтернет-магазин здійснить доставку в стислий термін.
© Copyright «GPSMobile» 2010—2024