(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Кабелі, адаптери, зарядні

Зі збільшенням використання різноманітних пристроїв у 21-му столітті, виробники вигадали безліч різних видів зарядних пристроїв. Вони можуть відповідати різним потребам, вимогам певних параметрів та зовнішньому вигляду. Вони розуміють, що технології виготовлення зарядних пристроїв є нестійким, і їхнє рішення було створити різні варіанти заряджання телефонів або просто підключити зарядне до навігатора. Одними з таких новинок є зарядні автомобільні пристрої.

Завдяки автомобільним USB, людям більше не доведеться носити зарядні пристрої із собою. Власники смартфонів можуть підключити свій пристрій до порту на торпеді автомобіля та заряджати під час шляху.

Прикурювач в автомобілі здатний забезпечити потужністю для заряду кількох гаджетів одночасно. Для цього потрібно придбати автомобільний зарядний пристрій. Такий пристрій є адаптером із кількома USB виходами. До нього підключається не лише зарядка для телефону, а й зарядне для відеореєстратора, планшета, навігатора.

Зараз, купити автомобільне зарядне можливо розміром із запальничку. З трохи незначним збільшенням розміру, можна придбати адаптер із 3-4 USB портами. До Вашого автомобільного прикурювача завжди буде можливість підключити зарядний пристрій для навігатора, паралельно якому працюватиме зарядне для планшета або телефону. Деякі автомобільні пристрої мають жорсткі диски великого об'єму, а отже, і вимагають більше енергії, ніж звичайний порт USB може забезпечити. Тому більшість автомобільних зарядних мають 2 і більше порти для зарядки. Такі адаптери з подвійним портом, здатні зарядити два USB-пристрої одночасно. Крім того, сучасні адаптери потужні та здатні видавати до 2,4 ампер струму на виході для швидкої зарядки смартфонів, які потребують додаткового струму.

Деякі зарядні автомобілі мають різні порти для різних пристроїв. Найчастіше вони відрізняються швидкістю заряду. Це з тим, що є три основних типу USB-порт, які у пристрої. USB 1.0 і 2.0 мають чотири контакти, які несуть 5-вольтовий струм. USB 3.0 має додатковий 5 контакт, за допомогою якого можна досягти потужності майже вдвічі більше. Проте, Ви можете підключити будь-який пристрій та будь-який кабель до будь-якого порту USB, не боячись поломки.

Залежно від глибини Вашого роз'єму для прикурювача, зарядний пристрій для планшета можна підібрати за розміром, щоб він знаходився на одному рівні з панеллю. Маленький розмір є великою перевагою в автомобілях, у яких прикурювач знаходиться у незручних місцях з обмеженими габаритами. Невеликий розмір також означає, що зарядний телефон легко поміщається в кишеню або гаманець, що дозволяє його брати з собою, щоб використовувати в іншому автомобілі.

Ще одна приємна особливість – світлодіодний індикатор, який відображає стан підключення. Яскравість діода спеціально розрахована, щоб не відволікати увагу під час руху в темний час доби. Гнізда підсвічуються досить яскраво, щоб дозволити Вам побачити порти у темряві.

Деякі автомобільні зарядні пристрої мають можливість повідомляти інформацію водію про стан машини, заряд акумулятора, температуру всередині автомобіля. Люди з дітьми можуть оцінити автомобільний зарядний пристрій із захисною кришкою - це запобігає пошкодженню, якщо хтось розіллє напій в автомобілі. Він також зупинить цікавих дітей ясельного віку від попадання їхніх пальців у розетку. Якщо автомобіль має повністю чорний інтер'єр, радять уникати покупки стандартного чорного зарядного пристрою та купувати яскраві тони, які легко виявити в темному салоні.
© Copyright «GPSMobile» 2010—2024