(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Автоаксесуари

У нашому інтернет-магазині Ви знайдете автомобільні наклейки на будь-який смак. Розділ “Наклейки на авто” щодня оновлюється. Заходьте до нас частіше і Ви завжди зможете першими купити нові оригінальні наклейки на машину.

Автомобільні наклейки є відмінною альтернативою аерографії, при цьому, набридлу картинку можна легко замінити або зняти без пошкодження лакофарбового покриття. У разі пошкодження (наприклад, аварії) наклейку можна легко відновити, замовивши таку ж. У порівнянні з аерографією, наклейки не дорогі і результат завжди відповідає очікуванню.

Наклейки на авто прийшли до нас із автоспорту. Спочатку спортивні автомобілі наносилися логотипи спонсорів у рекламних цілях. На сьогоднішній день багато любителів стритрейсингу або просто фанати тюнінгу наносять на свій автомобіль такі наклейки. При грамотному підході, якщо все ретельно продумано, автомобіль справді стає стильним. Популярність таких наклейок на авто серед звичайних водіїв також зростає з року в рік.

Багато водіїв, які мають здорове почуття гумору, розміщують на своїх авто прикольні наклейки. Легка іронія дозволяє позитивно підходити до багатьох проблем автомобільного середовища. Такі наклейки на авто піднімають настрій не лише Вам, а й дозволяють розрідити обстановку у міських пробках або навіть просто підняти настрій пішоходам.

Деякі наклейки, крім розважальних та декоративних функцій, можуть мати корисну інформацію. Наприклад, рекламне оголошення або інформаційне повідомлення для інших водіїв та пішоходів.

Звичайно, найбільш потрібна функція наклейок на авто - декоративна. Ніщо так не дозволить виділитися в транспортному потоці міста, як яскрава та стильна вінілова наклейка. Завдяки великому каталогу в нашому інтернет-магазині Ви зможете підібрати те, що підійде саме для Вашої "ластівки". У нас є варіанти на будь-який смак та гаманець. Вже сьогодні, вимірявши деталь автомобіля, на яку Ви плануєте нанести наклейку, Ви можете підібрати бажану картинку в потрібному розмірі. Вартість, виходячи з розміру, буде визначена автоматично, і Ви відразу її побачите.

Оскільки наклейка наноситься тільки на чисту поверхню, найкраще перед нанесенням загнати автомобіль в автомийку. Користуватися воском та іншими поліролями при цьому не можна, оскільки це зменшить термін служби наклейки. Після нанесення наклейку не бажано мити від трьох днів до одного тижня, залежно від температурних умов. За цей час наклейка надійно закріпиться на поверхні Вашого авто. Якісно нанесена на поверхню авто наклейка радуватиме Вас своїм зовнішнім виглядом не менше 5-7 років.

Видалити наклейки на авто за бажання можна в будь-який момент. Щоб полегшити цю роботу, достатньо її підігріти, наприклад, феном, теплою водою або просто на спекотному літньому сонечку.
© Copyright «GPSMobile» 2010—2024