(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Дитячі автокрісла

Дитяче автокрісло – це невід'ємна деталь автомобіля, в якому подорожує дитина, незалежно від того, як часто вона це робить. Автокрісла дитячі зроблять кожну поїздку малюка не лише комфортною, а й безпечною.

Щоб купити дитяче автокрісло необхідно співвіднести вік і вагу дитини. Залежно від цього всі моделі діляться на кілька груп: дитячі автокрісла Група 1, дитячі автокрісла групи 2, дитячі автокрісла 3 групи.

Дитячі автокрісла (група 1), або як його називають дитяче автокрісло 1, розраховані на дітей до 4 років вагою 9-18 кг. Дитячі автокрісла групи 2 (або дитяче автокрісло 2) призначені для юних пасажирів 15-25 кг віком до 7 років. Дитячі автокрісла 3 групи підходять для дітей 6-12 років за вагою 22-36 кг.

Виробники також випускають моделі дитячих автокрісел, які одночасно можуть належати до кількох груп. Так, є дитячі автокрісла 1-2 групи, популярністю користується дитяче автокрісло 2-3 групи.

Автокрісла дитячі 1-2 групи можна використовувати для перевезення дітей від 9 до 25 кг, дитяче автокрісло 2-3 група розраховане на дитину 15-36 кг.
Існує також найуніверсальніший тип – дитяче автокрісло 1-2-3. Воно відрізняється максимально широким віковим та ваговим діапазоном (такі крісла ще називають дитячі автокрісла 9-36 кг), але поступається практичності і все-таки не рекомендовано для найменших дітей. Зазначимо, що автокрісло дитяче 9-36 кг має додаткові ремені, що відстібаються, і незначне регулювання нахилу.

Щоб купити дитяче автокрісло батькам необхідно чітко розуміти як вибрати дитяче автокрісло. Для цього важливо прочитати на автокрісла дитячі відгуки, розміщені на спеціальних сайтах та форумах. Також при виборі рекомендуємо переглянути тест дитячих автокрісел, краш-тести дитячих автокрісел, рейтинг автокрісел дитячих. Вибираючи автокрісла дитячі відео допоможе наочно оцінити переваги та недоліки конкретної моделі. На кожне дитяче автокрісло ціна може суттєво відрізнятись і залежатиме від багатьох факторів: популярності бренду, групи, типу кріплення тощо.

Встановлення дитячого автокрісла – дуже важливий етап, оскільки саме від нього багато в чому залежить безпека дитини. Необхідно звертати особливу увагу на кріплення дитячих автокрісел. Розрізняють два типи кріплення дитячих автокрісел: ременем безпеки та Isofix. Простіша і швидка установка дитячого автокрісла із системою Isofix. Тому спеціаліст часто радять купити дитяче автокрісло Isofix.

Ви можете купити дитяче автокрісло б/у або звернутися до магазину дитячих автокрісел. Щоб придбати дитячі автокрісла бу, необхідно в пошуковому рядку браузера ввести запит «куплю дитяче автокрісло бу» або «куплю дитяче автокрісло бу». Навіть купуючи автокрісла дитячі відгуки на конкретну модель також необхідно враховувати. Дитячі автокрісла бу, як правило, коштують дешевше.

Але все ж таки, фахівці рекомендують звернутися до спеціалізованого магазину дитячих автокрісел. Широкий вибір надає на дитячі автокрісла інтернет-магазин GPSMobile. Тут Ви зможете придбати дитячі автокрісла відомих виробників і різних груп: дитяче автокрісло 1, дитяче автокрісло 2, дитяче автокрісло 1-2-3 (вони дитячі автокрісла 9-36 кг), дитяче автокрісло 2-3, дитяче автокрісло від 0 і т .д. У магазині GPSMobile представлені дитячі автокрісла RECARO, ETERNAL SHIELD, WONDERKIDS. У нас Ви зможете переглянути тест дитячих автокрісел, а також краш-тести дитячих автокрісел від відомих виробників.

Купити дитяче автокрісло Ви можете у будь-якому населеному пункті України. Наприклад, Ви можете купити дитяче автокрісло в інтернет-магазині. Для цього необхідно в пошуковому рядку браузера вказати назву Вашого міста: дитяче автокрісло Київ, автокрісло дитяче купити Київ, дитячі автокрісла Дніпропетровськ, дитячі автокрісла Одеса, дитячі автокрісла Луганськ і т.д. Для того, щоб купити дитяче автокрісло в Донецьку або купити дитяче автокрісло в Харкові, Вам не потрібно витрачати багато часу і відвідувати кілька магазинів. Ви в будь-який зручний час можете купити автокрісло для дитини в інтернет-магазині GPSMobile і ми доставимо Вам його за лічені дні!
© Copyright «GPSMobile» 2010—2024