(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Ехолоти Deeper

Беспроводные эхолоты Deeper


Розумний Ехолот Deeper - це бездротовий ехолот, що закидається, сумісний зі смартфонами і планшетами на платформі iOS і Android. Wi-Fi з'єднання дозволяє максимально збільшити відстань між датчиком Deeper та пристроєм користувача до 100 метрів, а глибину до 80 метрів.Характеристики

DEEPER START

DEEPER PRO

DEEPER PRO+

DEEPER CHIRP+

Тип з'єднання
Wi-Fi
Wi-Fi
Wi-Fi
Wi-Fi
Мак. глибина
50 метрів
80 метрів
80 метрів
100 метрів
Дальність з'єднання
до 50 метрів
до 100 метрів
до 100 метрів
до 100 метрів
GPS
Ні
Ні
Є
Є
Вбудований акумулятор
850 mAh
850 mAh
850 mAh
950 mAh
Робоча температура
0°C до 40°C / 32°F до 104°F
-20°C до 40°C / -4°F до 104°F
-20°C до 40°C / -4°F до 104°F
-20°C до 40°C / -4°F до 104°F
Частота сканування
до 10 разів/сек
до 15 разів/сек
до 15 разів/сек
до 15 разів/сек
Тип сонара
однопроменевий
двопроменевий
двопроменевий
трипроменевий
Частота променів
120 кГц (40 °)
290 кГц (15 °) / 90 кГц (55 °)
290 кГц (15 °) / 90 кГц (55 °)
Розмір
діаметр 60х65х65 мм
діаметр 65 мм
діаметр 65 мм
діаметр 65 мм
Вага
60 г
100 г
100 г
100 г
Зимова рибалка
ні
так
так
так


Величезна кількість рибалок не хочуть нудно проводити час на березі в очікуванні клювання та заповітного улову, вони хочуть отримати захоплюючу та результативну рибалку та великий улов. У досягненні бажаного результату їм допоможуть ехолоти. Дані пристрої дозволять оцінити стан дна та рельєфу, температуру води та течію, відстежити скупчення риб та їх переміщення, що допоможе ефективно підібрати оснащення з урахуванням отриманих від ехолота параметрів, завдяки чому Ви отримаєте не тільки заповітний улов, але й проведете час біля водойми з величезною користю.

Ехолоти Deeper - це ідеальні пристрої, які допоможуть ефективно просканувати товщі води в важкодоступних місцях, в каламутних і заболочених водах, в тих місцях, де просто немає можливості закріпити і встановити звичайні ехолоти. Вони відносяться до бездротових моделей і є компактними пристроями, що плавають на поверхні водойм і передають інформацію про структуру дна, параметри води, інформацію про мешканців водойм на екран Вашого мобільного пристрою. Передача даних в залежності від моделі ехолота здійснюється через з'єднання Bluetooth або через WI-FI . Інноваційні технології дозволяють ехолоту негайно відправляти дані на екран мобільного пристрою, до якого він приєднаний, і автоматично зберігати передані дані, щоб Ви могли в будь-який зручний для Вас час повернутися до них і повністю оцінити ситуацію, відкоригувавши параметри лову, змогли перемістити човен або змінити оснащення. відповідно до отриманих даних. Завдяки портативності та простоті з'єднання бездротовий ехолот Deeper може бути використаний під час риболовлі з берега, човна, мосту, пірсу або з будь-якого іншого зручного для Вас місця.

Ехолот Діппер неймовірно простий в експлуатації, з ним подолає навіть новачок. Ви легко з'єднаєте його зі своїм планшетом або смартфоном і зможете з високою точністю відстежувати поведінку риби і стан водної товщі. Завдяки компактним розмірам йому завжди знайдеться місце серед рибальських снастей, але, незважаючи на малі розміри, він дасть фору багатьох вузькопрофільних ехолотів. Його легко та зручно закидати у потрібне місце, після закидання він відразу ж почне сканувати водний простір, передаючи Вам важливі та актуальні дані, які допоможуть підвищити результативність риболовлі. Ехолоти Deeper універсальні для використання, їх однаково ефективно використовувати, як у прісній, так і в солоній воді, як вдень, так і вночі. Робоча температура пристрою становить від – 10 до + 40 градусів за Цельсієм. Вони мають два промені огляду, що дозволяє досягти великої глибини та широти огляду. Система харчування характеризується економічним енергоспоживанням. Ехолоти працюють від акумуляторних батарей, і час автономної роботи не менше 6 годин на одному заряді. Опція «Сон» дозволить економно витрачати заряд батареї та за необхідності призупинити її використання, що дозволить Вам продовжити термін експлуатації ехолота без підзарядки.

Всі ехолоти марки Deeper поміщені в міцний та зносостійкий пластиковий корпус, який відрізняється високою надійністю та довговічністю, несприйнятливістю до впливу солоної води, ультрафіолетового випромінювання, високих та низьких температур та інших негативних факторів навколишнього середовища.

Наш магазин пропонує до Вашої уваги ехолоти deeper pro plus WiFi + GPS, Deeper 3.0 Bluetooth та Deeper PRO WiFi (FLDP11). Ви зможете придбати їх у нас за найдемократичнішими цінами. Незважаючи на те, який з ехолотів Ви оберете, Ви напевно зробите правильний вибір, т.к. всі вони відрізняються високою надійністю та ефективністю експлуатації, вони допоможуть Вам досягти бажаного ефекту – риболовля буде результативною та захоплюючою.

Для того щоб купити ехолот Deeper, Вам достатньо зробити один клік, і високофункціональний, ефективний і довговічний пристрій стане Вашим вірним супутником, як під час риболовлі, так і просто під час спостереження за рельєфом дна та переміщенням риб.
© Copyright «GPSMobile» 2010—2024