(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Радіостанція с GPS Garmin Rino 650N

код товару: 22108
Ціна:
31 234 грн
Купити Купити в один клік
Обмін та повернення товару Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки
Оплата Оплата: При отриманні, Картою онлайн, Безготівкова, VISA/Mastercard
Оплата частинами від ПриватБанку Оплата банківською карткою On-line Оплата на картку МоноБанку

Garmin Rino® 650N - 010-00928-06

Перша на ринку комбінована радіостанція для полювання та зв'язку з GPS, оснащена безліччю чудових функцій. Rino 650 поєднує в собі найкраще з радіозв'язку 155 МГц та GPS в одному пристрої.

Дізнайтесь, де ви знаходитесь

Rino 650N швидко визначає ваше розташування та утримує його навіть у погану погоду або у густому лісі. Він оснащений 3-осьовим електронним компасом, барометричним висотоміром, сенсорним екраном високої роздільної здатності, вихідною потужністю 5 Вт та акумуляторною батареєю. Завдяки 3-вісному компасу та барометричному альтиметру стає легко встановлювати курс та планувати вибір маршруту, не тримаючи пристрій горизонтально.

Детальна карта

Rino 650N поставляється із попередньо завантаженою базовою картою всього світу. У пристрої є місце для карт пам'яті, а також вбудована пам'ять об'ємом 1,7 ГБ, в яку легко додавати докладні топографічні карти, морські та дорожні карти. Для отримання додаткової інформації про наші карти див. Ви також можете завантажувати супутникові зображення за допомогою BirdsEye (потрібна передплата). Крім того, Rino 650N сумісний з Custom Maps - безкоштовним програмним забезпеченням, яке перетворює паперові та електронні карти на карти, які можна завантажити на пристрій. Додаткову інформацію див. у розділі; Карти користувача.

Див. своїх друзів.

Унікальна здатність Rino повідомляти про своє місцезнаходження дозволяє вам відправляти точне розташування іншим користувачам Rino, щоб вони могли бачити вас на своїй сторінці карти. Ви також можете надсилати текстові повідомлення зі свого пристрою іншим користувачам Rino у вашому районі - ідеально, коли вітряно чи свистить, або якщо ви просто не хочете турбувати дику природу. Rino планує та записує повідомлення, які ви отримуєте від різних контактів, для подальшого перегляду або пересилання. Завдяки фантастичній якості звуку ви також можете спілкуватися з усіма іншими звичайними радіостанціями 155 МГц в цьому районі, а оскільки вони сумісні з Bluetooth, також спілкуватися, коли на вас включені засоби захисту органів слуху. Rino 650 використовує всі шведські та норвезькі мисливські радіочастоти із відповідними пілотними тонами. Якщо ви бажаєте, щоб вас чула тільки ваша власна мисливська команда, виберіть використання Voice Scramble. Rino - ідеальний інструмент, якщо ви хочете стежити за своєю мисливською командою, партнером по походу, сім'єю чи друзями. Це також може бути дуже корисним у разі надзвичайної ситуації.

Діліться через бездротову мережу

За допомогою Rino 650N ви можете ділитися своїми путевими точками, збереженнями, маршрутами та кешами бездротової мережі з іншими сумісними GPS-пристроями Garmin. Ви також можете підключити Rino до комп'ютера через USB і завантажити Base Camp TM href="www.garmin.com/Basecamp", щоб легко переглядати, планувати та впорядковувати свої карти (у 2D або 3D), дорожні точки, маршрути та треки.

Розширені можливості відстеження

Що насправді каже ім'я? Дуже багато, коли ви використовуєте Rino. Ви можете зберегти до 2000 різних інформаційних точок контакту. Також легко відстежувати, кого ви відстежуєте, та історію відстеження цієї людини.

Слідкуйте за своїми повідомленнями

Часи втрати повідомлень минули. Rino зберігає ваші повідомлення, щоб ви могли переглянути їх пізніше або надіслати іншим.

Дисплеї

Налаштуйте свій дисплей так, щоб він став більш функціональним для ваших цілей. Ви можете бачити свій набір висоти, координати, стрілку компаса та багато іншого на будь-якій сторінці та в будь-який час.

Дозвольте Ріно адаптуватися до того, що ви робите

Rino може бути таким же гнучким, як і ви, дозвольте йому адаптуватися до вибору занять. Ви можете використовувати різні профілі, які можна швидко та легко змінювати в залежності від того, що ви робите. З Ріно ви нічого не пропустите.

Подивіться свої контакти

Залишайтеся на зв'язку зі своєю групою, навіть якщо вони далеко. З Rino ви можете бачити кілька контактів на одному екрані і завжди бачити де вони знаходяться по відношенню до вас. Це дозволяє легко знайти дорогу назад до групи чи розподілитися далі.

Міцний та надійний GPS + радіо:

  • Високочутливий GPS-приймач з HotFix®
  • Містить нову покращену базову карту
  • Підтримує такі картографічні матеріали, як Friluftskartan Pro v3, супутникові зображення BirdsEye, карти користувача Garmin, City Navigator NT®, BlueChart® g2 і навіть докладніше (зверніть увагу, що картки купуються окремо)
  • Можливість зберігати всі ваші дані на комп'ютері у загальноприйнятому форматі файлів GPX
  • Чіткий 2,6-дюймовий сенсорний екран, яким можна користуватися навіть у рукавичках, а також барометричний висотомір та електронний компас ваша максимальна продуктивність

За допомогою Rino ви можете надсилати текстові повідомлення (за радіосигналами) іншим користувачам Rino в цьому районі, а також ділитися своїми точками, маршрутами, треками та схованки.

Виробник:Garmin
Усі фото товару
photo

    Залиште відгук
    © Copyright «GPSMobile» 2010—2024