(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Відеореєстратори Aspiring

Відеореєстратор aspiring - це чудове поєднання ціни та якості! За невелику вартість Ви отримаєте багатофункціональну оптику, яка дбатиме про Вас під час шляху. Яку модель Ви б не обрали – Ви не пошкодуєте про це, адже кожна з них має низку переваг. Якщо Ви шукаєте компактний реєстратор, який займав би якнайменше місця у Вашому салоні, мав широкий кут огляду і при цьому забезпечував якісну full HD зйомку , то відеореєстратор aspiring gt11 стане саме тією оптикою, яка Вам треба!

Невеликий за розмірами, з дисплеєм 2.7 та кутом огляду в 140 градусів , він буде Вашим свідком у будь-який час доби, а циклічна зйомка дозволить не турбуватися про те, що запис може припинитися через брак пам'яті. Схожий за своїми параметрами, але з меншим кутом огляду (120 градусів) відеореєстратор aspiring AT 140 . Якщо Вам важливо, щоб дисплей автореєстратора був якомога більше, то компанія-виробник може запропонувати відеореєстратор aspiring AT 160 – кут огляду камери – 170 , розмір дисплея – 3, рекомендований режим зйомки 1920*1080p , максимальний – 1920*1080p. Ця модель зможе відповідати запитам навіть найвибагливіших водіїв.

Дисплей в автореєстраторах є незаперечною перевагою, адже не завжди є можливість підключитися до смартфону або планшета, щоб переглянути або відредагувати записані відео. Якість відео завжди буде високою незалежно від погоди та часу доби за вікном – всі відеореєстратори цієї компанії передбачають нічну зйомку. Також більшість моделей йдуть із вбудованим кодаком стиснення Н 264, що дає економити місце на Вашій карті пам'яті, стискаючи записи без їх пошкодження.

Початок запису файлів реєстраторів цієї компанії можливий як вручну, так і автоматично. Також вони обладнані режимом екстремальної зйомки, яка починається у разі будь-яких зіткнень, заметів або різких поворотів. Живлення відеореєстраторів йде від спеціального зарядного кабелю - без нього робота оптики триває близько півгодини. Кріплення йде на присосці, і всі реєстратори призначені для лобового скла. Купити відеореєстратори aspiring можна в нашому інтернет-магазині і більше того, на Вас чекає приємний сюрприз - в подарунок Ви отримуєте картку пам'яті на 16 або 32 гігабайти! (залежно від обраної моделі).
© Copyright «GPSMobile» 2010—2024