(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Aspiring Alibi 3

код товару: 910
Ціна:
1 529 грн
Немає в наявності
Обмін та повернення товару Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки
Оплата Оплата: При отриманні, Картою онлайн, Безготівкова, VISA/Mastercard
Оплата частинами від ПриватБанку Оплата банківською карткою On-line Оплата на картку МоноБанку

Aspiring Alibi 3 – це сучасний та функціональний автомобільний відеореєстратор у тонкому корпусі з великим сенсорним IPS дисплеєм та другою виносною камерою заднього виду. Відеореєстратор має стильний та стриманий дизайн, який сподобається будь-якому автоаматору, корпус виконаний з якісних матеріалів, поєднуючи вставки з металу з матовим пластиком. Застосування сучасних рішень дозволило зробити пристрій з великим дисплеєм, але реєстратор залишився компактного розміру.

Для зручності керування відеореєстратор Aspiring Alibi 3 оснащений великим 3.5 дюймовим IPS сенсорним дисплеєм на якому зручно переглядати записане відео, дивитися зображення з другої камери заднього виду під час паркувальних дій, а так само просто і комфортно переміщатися за налаштуваннями меню натискаючи сенсорні кнопки на дисплеї торканням. Із застосуванням в автореєстраторі Aspiring Alibi 3 сенсорного дисплея не доведеться намацувати кнопки по краях реєстратора та дивитися їх призначення, щоб не помилитися з вибором налаштування.

Відеореєстратор Aspiring Alibi 3 оснащений найсучаснішою начинкою, яка дозволяє записувати відео з двох камер одночасно, а також використовувати великий вбудований дисплей реєстратора і другу камеру як систему паркування, що дозволяє установкою одного пристрою вирішити дві задачі одночасно. Для зйомки якісного відео в реєстраторі встановлений сучасний процесор Novatek NTK96655 та сенсор SONY IMX323 із ультра ширококутною лінзою з кутом огляду 170 градусів. Пристрій записує відео вдень і в темний час доби у високій якості, передбачена можливість включення функції HDR, а також налаштування колірного балансу.

Автомобільний відеореєстратор Aspiring Alibi 3 може працювати як в одноканальному режимі зі зйомкою відео в максимальній роздільній здатності Full HD 1920*1080P 30к/с з однієї камери, так і двоканальному режимі зі зйомкою відео з двох камер одночасно і можливістю виведення на дисплей зображення в режимі PIP картинка в картинці або при необхідності тільки з однієї обраної камери.

З додаткових можливостей відеореєстратора Aspiring Alibi 3 варто відзначити режим паркування, який дозволяє в автоматичному режимі виводити зображення на весь екран з другої камери з накладенням ліній паркування на екрані, а великий вбудований екран дозволить легше орієнтуватися при паркуванні заднім ходом.

Особливості відеореєстратора Aspiring Alibi 3:

  • Запис відео у Full HD 1080P форматі
  • Сенсор SONY IMX323 + CPU NTK96655
  • Паркувальна камера з виведенням паркувальних ліній
  • Великий 3.5″ IPS сенсорний дисплей
  • Запис відео з двох камер одночасно
  • Технологія HDR
  • Режим паркування

Технічні характеристики Aspiring Alibi 3:

  • Матеріал корпусу: Алюміній та пластик
  • Максимальна роздільна здатність відео: 1920*1080p
  • Рекомендована роздільна здатність відео: 1920*1080p
  • Частота кадрів: 30 fps
  • Сенсор: Sony IMX323
  • Чіпсет: NTK96655
  • Лінза: Шестишарова скляна
  • Кут огляду: 170 градусів
  • Формат відео: MOV (H.264)
  • Спосіб активації запису відео: Вручну та автоматично
  • Тип та об'єм картки пам'яті: MicroSD, до 32 GB
  • Дисплей: 3,5″ IPS, Touch Screen
  • Розміри: 100*60*35 мм
  • Вага: 115 р.
  • Вага з коробкою: 500 г.
  • Порти та роз'єми: Mini-USB, AV-in
  • Вбудований мікрофон: Так
  • Автономна робота: До 30 хвилин
  • Друк інформації у відео: Час, дата
  • Автоматичне розбиття відео: по 3 хв, по 5 хв, по 10 хв
  • Робоча температура: -15 до +50
  • Циклічний запис: Так
  • G-сенсор: Так
  • Можливість повороту камери: 360 градусів
  • Функція HDR: Так
  • Тип кріплення на скло: Вакуумна присоска

Комплектація:

  • Відеореєстратор Aspiring Alibi 3
  • Зарядний пристрій для авто
  • Друга камера
  • USB-кабель
  • Кріплення на скло
  • Інструкція
  • Гарантійний талон
AV-IN:єHDMI:ніWi-Fi:ніВбудована пам'ять:ніВиробник:AspiringГарантія:12 місяцівДатчик руху:єДатчик удару:єДинамік:єДисплей:3.5 дюймівЗапис звуку:єКількість камер:2Кут огляду:170 °Наявність GPS:ніПідсвічування:ніРадар детектор:ніРоздільна здатність відео:1920x1080Частота кадрів:30 кадрів/с
Усі фото товару
photo photo photo photo photo

    Залиште відгук




    © Copyright «GPSMobile» 2010—2025