(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Відеореєстратори Falcon

У сучасному світі все частіше і частіше водіям потрібен хороший автореєстратор і не дивно, що їхній ринок піднявся так швидко і сліпуче. Вони здобули велику популярність за останні роки і це, природно, призвело до вдосконалення даних пристроїв на технологічному рівні.

Відеореєстратор Falcon це товар, який завжди є яскравим прикладом результативних сучасних технологічних розробок. Більшість реєстраторів Falcon ведуть запис відео в, винятково, невиправдано високому дозволі для багатьох відеореєстраторів, а саме в 1920x1080 (30 кадрів на секунду). Крім якісної картинки відео, реєстратор Falcon дуже часто здатний похвалитися стильним, нехай і простим дизайном, а не тільки технологічною складовою. Моделі компанії Falcon беззастережно привертають увагу і це ще до того, як покупець дізнається про якість відеозйомки, яку пропонує дана модель.

Сам модельний ряд відеореєстраторів буває вкрай різноманітним і включає широкий вибір різних моделей які відрізняються не тільки дизайном і якістю відео, але і специфікою деяких функціональних особливостей. Серед моделей Falcon Ви без проблем можете зустріти відеореєстратор сумісний із дзеркалом заднього виду або, наприклад, відеореєстратор із додатковою камерою для зйомки салону, що може знадобитися Вам, якщо раптом Вас зупинить ДАІ.

Але, знову ж таки, крім якості картинки, у відеореєстраторів Falcon варто відзначити ще кілька цікавих моментів у функціональності. І один з таких моментів – це наявність на деяких моделях ширококутної камери фронтального типу, яка може повертатися на 130 або 170 градусів. Дана функція дозволяє камері знімати не тільки те, що відбувається на дорозі, але і охоплювати те, що відбувається безпосередньо в салоні авто.

Купити реєстратор falcon просто необхідно, якщо Вам потрібен відеореєстратор , який дозволить Вам отримати запис відео у високій якості та високо деталізований запис обстановки на дорозі.

Стандарти камер забезпечує хороший ступінь стиснення та збереження у відмінній якості. Запис може виконуватися та записуватися на Memory Card MicroSD/SDHC, але найчастіше лише до 32 гігабайт. Живити пристрої можна як за допомогою автомобільного адаптера, так і завдяки вбудованим батареям.

Відеореєстратори Falcon є яскравим прикладом відеореєстраторів сучасності, які мають низку необхідних, а також додаткових функцій і які відмінно підійдуть кожному водію. Якість реєстраторів дуже висока, а ціна також дуже часто просто не натішить око.

Купити Falcon Ви можете прямо зараз, у нашому магазині, і замовлення займе не більше кількох хвилин Вашого часу, а про покупку Ви не пошкодуєте.
© Copyright «GPSMobile» 2010—2024