(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Відеореєстратори INCAR

Бренд INCAR створений з метою виправити думку, що існує на ринку, про незадовільну якість автомобільних відеореєстраторів. INCAR має три основні цілі:

1. Бути найкращими. Дати можливість кожному водієві убезпечити себе на дорозі. Продавати тільки якісні та надійні автомобільні відеореєстратори. Ми абсолютно впевнені в будь-якому реєстраторі, тому що кожен INCAR ретельно перевіряється та тестується.

2. Асортимент. Ми підібрали найоптимальніший асортимент авто реєстраторів. Навіщо вибирати між 30 моделями, коли легше та швидше вибрати серед 5-7 моделей? Ми все зробили для вас. Тільки наші моделі мають найоптимальніші технічні характеристики. Ми завжди раді прислухатися до наших клієнтів.

3. Надійний сервіс. Прямі поставки запасних частин до наших сервісних центрів дозволяють скоротити час сервісного обслуговування або ремонту вашого пристрою. Висококваліфіковані фахівці зможуть обслужити чи провести ремонт будь-якої складності.

INCAR – бренд нового покоління, який враховує не лише тенденції ринку, а й дослухається безпосередньо до своїх клієнтів. Ми завжди раді конструктивній критиці та побажанням.© Copyright «GPSMobile» 2010—2024