(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Автомагнітоли EasyGo

Автомагнітоли EasyGo приємно здивують якістю відтворення аудіо та відео файлів найпоширеніших форматів, а їхній витончений дизайн гармонійно вписується в інтер'єр будь-якого авто. Вони оснащені потужними процесорами, що позначається на швидкості їх роботи і це одна з головних характеристик, якою славиться даний виробник. Пристрої включають практично всі нові розробки в області мультимедійних технологій.

Яскраві сенсорні дисплеї HD-якості радують кількістю кольорів, що передаються, перегляд фото і відео на екрані автомагнітоли принесе чимало задоволення. Завдяки слоту MicroSD розмір пам'яті мультимедійної навігаційної системи можна збільшити до 32 Gb. Серед величезного різноманіття автомагнітол цього виробника є моделі з функцією TV-приймача, а також вбудований модуль Wi-Fi.

Штатна магнітола ЕasyGo відрізняється функціональністю. Для зручності водія передбачено керування пристроєм за допомогою кнопок на кермі. 2din магнітоли EasyGo мають функцію навігації і дозволяють підключати до пристрою відеореєстратор та камери для паркування. Також порадує користувачів опція BlueTooth , яка за наявності зовнішнього мікрофона дозволить здійснювати телефонні дзвінки. Крім того, з'являється можливість прослуховувати аудіо записи з мобільних пристроїв.

Навігаційна система магнітол EasyGo додає водієві впевненості на дорозі. Детальні карти з великим ступенем деталізації представлять повну інформацію на запит, а можливість підключення 3G модему забезпечить водія конкретними даними про ситуацію на тій чи іншій ділянці маршруту.

Універсальні магнітоли EasyGo C100, C150, C200, A150 - це вдале поєднання якості та ціни. Завдяки стрімкому розвитку сучасних технологій ці мультимедійні пристрої включають комплекс всіх необхідних для водія функцій, а широка модельна лінійка представлена на ринку задовольнить навіть найвибагливіших автолюбителів.
© Copyright «GPSMobile» 2010—2024