(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Ехолоти та картплотери

Ехолоти та картплотери для риболовлі


Для риболовлі достатньо наявності водоймища, вудки і наживки, але ось для дійсно гарної професійної риболовлі на великій водоймі, потрібен ще й ехолот. Якщо Ви дійсно хочете повернутися з стоїть уловом, потрібно знати, де цей улов шукати, і тут, як не можна, до речі, знадобиться ехолот, за допомогою якого Ви знайдете рибу, а не блукатимете марно.

Якщо ж Ви вирішили взятися за рибалку зовсім серйозно, то тут Вам необхідний картплоттер. Картплоттер - це Ваш навігатор на водоймищах, прилад з багатофункціональним дисплеєм, на який виводиться картографічна інформація. Картплотер оснащується вбудованим або зовнішнім модулем GPS, роз'ємом для зберігання картографічної інформації, а також обчислювальним блоком. Завдяки такій «начинці» пристрій може виконувати безліч функцій. Насамперед, картплоттер відображає положення судна на карті, зберігає дорожні точки та пройдений шлях. Для риболовлі на маленькій річці біля будинку, ехолот і картплоттер - це зайва розкіш, але, якщо Ви вирішили відправитися рибалити на човні або катері, на Каховське або Кременчуцьке водосховище, а то й порибалити на морі, Вам знадобиться і ехолот і картплоттер.

Якщо купити ехолот і придбати картплоттер, то можна забезпечити успішну рибалку і не заблукає в протоках і чагарниках очерету. Чим більше водоймище і серйозніше Ваші наміри, тим більша потреба в тому, щоб купити ехолот. Серйозна рибалка потребує серйозних приладів та відповідного підходу. Якщо купити ехолот, то за допомогою цього приладу можна виявити не тільки риб'ячий одвірок, а й окрему рибину.

Купити картплоттер необхідно не тільки щоб зорієнтуватися на водоймі, на дисплеї цього приладу відображається така важлива інформація, як глибини та мілини, що важливо і для безпеки судна і для вдалої риболовлі. Картплоттер необхідний власнику човна, катера або яхти, навіть якщо він не збирається рибалити - це просто питання безпеки Вас та Вашого плавального засобу.

Купити ехолот у Дніпропетровську більш ніж логічно, адже поряд протікає Дніпро, а поблизу є різні водосховища. Човен, катер чи яхта без картплоттера та рибалка без ехолота – це як автомобіль без навігатора. Картплоттер допоможе дізнатися про навігаційні небезпеки, а також розташування та назву населених пунктів на березі водойми, островів, заток. Ви можете купити картплоттер у Дніпропетровську з розширеними функціями та отримати з його допомогою ще більш детальну інформацію.

Технологія ехолокації CHIRP DownVision. На відміну від традиційних ехолотів, що випромінюють кожен імпульс із фіксованою частотою, ехолот Dragonfly DownVision™ при випромінюванні використовує технологію CHIRP, яка забезпечує випромінювання у широкочастотному спектрі ехолокації кожного імпульсу.


© Copyright «GPSMobile» 2010—2024