(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

🤸Фітнес

Фірма Garmin - виробник найкращих фітнес трекерів , які допоможуть Вам слідувати здоровому способу життя. Ці пристрої, виготовлені з високоякісних гіпоалергенних матеріалів, дуже зручно сидять на руці і прості в користуванні. Вишуканий дизайн фітнес браслетів та широка кольорова гама підходить не тільки до спортивного стилю, а й гармонійно зважає на діловий одяг, як чоловіків, так і жінок. Корпус "розумного" годинника водонепроникний, захищений від механічного впливу, йому не страшні прямі сонячні промені. Незважаючи на невеликий розмір, всі моделі можуть похвалитися багатофункціональністю та високою працездатністю.

Сучасні фітнес годинник цілодобово здійснюють контроль за станом Вашого здоров'я. Протягом дня нагадують про необхідність активного руху, а вночі стежать за якістю та тривалістю відпочинку та фазами сну. Після виконання програми фізичних навантажень на день пристрої автоматично ставлять нові завдання. Окрім цього, браслети Garmin Vivofit дають можливість стежити за динамікою серцевих скорочень.

Відмінною рисою браслетів Garmin Vivosmart є їхня здатність за допомогою опції Bluetooth синхронізуватися з Вашим смартфоном і тримати Вас в курсі всіх повідомлень, що надійшли на телефон. Керуйте за допомогою фітнесу трекера аудіо файлами, а також фото і відео файлами знятих екшин-камерою.

Браслети Garmin Vivoactive оснащені сенсорним кольоровим дисплеєм та приймачем GPS. Вони дають можливість користуватися вбудованою програмою, навіть коли Ви знаходитесь далеко від свого смартфона. Багато спортивних режимів дозволяють, наприклад, під час тренувань на велосипеді не брати з собою додаткові прилади для вимірювання відстані, часу і швидкості, цей "розумний" годинник зробить все за Вас.

Купити фітнес браслет - це означає завжди бути в курсі пройденої за день відстані, кількості подоланих сходів при підйомі та витрачених калорій. Завдяки безкоштовному сервісу Garmin Connect у Вас з'явиться персональний тренер, який стимулюватиме та мотивуватиме під час занять спортом. Синхронізуйте пристрої з цією програмою та отримуйте індивідуальні завдання для тренувань. Беріть участь у онлайн змаганнях та вигравайте віртуальні нагороди. Насолоджуйтесь активним відпочинком, а браслети Garmin стануть для Вас надійними та вірними помічниками на шляху до здорового способу життя та ідеальної фігури.
© Copyright «GPSMobile» 2010—2024