(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

GPS смарт-годинник Garmin Venu Sq 2, Cool Mint/Metallic Mint

код товару: 19726
Ціна:
11 400 грн
Купити Купити в один клік
Обмін та повернення товару Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки
Оплата Оплата: При отриманні, Картою онлайн, Безготівкова, VISA/Mastercard
Оплата частинами від ПриватБанку Оплата банківською карткою On-line Оплата на картку МоноБанку

Займайтесь довше улюбленими справами поміж сеансами зарядки. Батарея Venu Sq 2 забезпечує до 11 днів автономної роботи

Отримайте повнішу інформацію про своє здоров’я

Знайдіть більше способів рухатись. Годинник пропонує понад 25 спортивних додатків

Безкоштовні варіанти тренувань

Бігові тренувальні плани Garmin Coach

Не втрачайте зв’язок. Годинник Venu Sq 2 підключається до смартфонів Apple® та Android

Менше думайте про зарядку

Батарея Venu Sq 2 забезпечує до 11 днів роботи в режимі смартгодинника та до 26 годин у режимі GPS. Це означає, що вам не доведеться щодня заряджати годинник перед сном. Замість цього, ви зможете отримувати інформацію про здоров'я 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Гей, у вас чудовий годинник!

Розумний годинник Venu Sq 2 має елегантний дизайн, який пасуватиме до будь-якого одягу та будь-якого часу доби. Ви також можете налаштувати його повністю під себе за допомогою опції Your Watch. Your Way. (Ваш годинник. Ваш шлях). Завдяки яскравому дисплею AMOLED та додатковому режиму постійно увімкненого екрану ви зможете побачити всю потрібну інформацію з одного погляду на екран.

Створений для активного способу життя

Пристрій оснащений міцним склом Corning® Glass 3, легким алюмінієвим безелем навколо екрану та має зручний силіконовий ремінець. Цей смартгодинник просто створений для ваших активностей.

Пульсометр на зап'ясті

Годинник для фітнесу Venu Sq 2 вимірює частоту пульсу1 декілька разів на секунду. Якщо у стані спокою цей показник буде занадто високим або надто низьким, годинник попередить про це. Пульсометр також допомагає оцінити ваші зусилля під час тренування, навіть коли ви плаваєте.

Моніторинг енергії Body Battery

Слідкуйте за рівнем енергії організму протягом дня і визначайте, що зараз буде найкращим для вас — інтенсивні фізичні навантаження або перезавантаження і сон.

Вдосконалене спостереження за сном та бали сну

Покращена функція спостереження за сном допоможе вам зрозуміти, як проходить відновлення організму і чи готові ви тренуватись. Після ранкового пробудження ви отримаєте бали сну, а також інформацію про різні фази сну, дані пульсоксиметра2 та дихання, а також рекомендації для покращення якості сну1.

Відстеження стресу

Дізнайтеся, яким був ваш день – спокійним, збалансованим чи повним стресу. Якщо пристрій визначає, що ви напружені, він запропонує виконати коротку дихальну вправу.

Функція Health Snapshot

Запишіть 2-хвилинну спортивну сесію для визначення ключових показників – частоти пульсу, варіабельності частоти пульсу, даних пульсоксиметра, дихання та стресу. Потім за допомогою програми Garmin Connect™ на сумісному смартфоні можна створити звіт на основі цих даних та показати його медичному працівнику або тренеру.

Відстеження жіночого здоров'я

Стежте за менструальним циклом або перебігом вагітності у програмі Garmin Connect. Записуйте симптоми та отримуйте поради щодо вправ та харчування. Додаток Women's Health Tracking дозволяє переглядати та вводити дані безпосередньо на годиннику.

Пульсоксиметр

Пульсоксиметр2 відстежує рівні насичення крові киснем протягом дня та під час сну, дозволяючи вам бачити, наскільки добре ваш організм засвоює кисень.

Фітнес-вік

На основі вашого біологічного віку, кількості інтенсивних навантажень за тиждень, частоти пульсу в стані спокою та індексу маси тіла або відсотка тілесного жиру3 в організмі ця функція визначає, чи є ваш організм молодшим або старшим за ваш фактичний вік. Також годинник надає поради для зниження спортивного віку.

Дихальні вправи

Якщо ви хочете розслабитись або зосередитись, виконайте відповідну дихальну вправу. Годинник відстежує рівень стресу і частоту дихання, щоб ви могли краще зрозуміти, як ви дихаєте.

Відстеження водного балансу

Реєструйте кількість рідини, яку споживаєте протягом дня, та отримуйте нагадування про необхідність поповнити водний баланс. Ви можете налаштувати автоматичну мету стосовно кількості випитої води, яка коригуватиметься відповідно до втрат поту під час занять.

Відстеження дихання

Спостерігайте за своїм диханням протягом дня, під час сну, а також під час дихальних вправ та занять йогою.

Вбудовані спортивні програми

Розумний годинник Venu Sq 2 пропонує понад 25 спортивних занять для тренувань на свіжому повітрі з GPS та у закритих приміщеннях, у тому числі ходьбу, біг, велоспорт, плавання в басейні, гольф, високоінтенсивні інтервальні тренування HIIT, теніс та багато інших.

Попередньо завантажені тренування

Дозвольте вашому спортивному годиннику взяти планування на себе. Пристрій пропонує попередньо завантажені кардіотренування, силові тренування, тренування для йоги та пілатесу, а також інтервальні тренування HIIT — вам потрібно тільки займатись. Використовуйте програму Garmin Connect, щоб завантажити додаткові безкоштовні тренування.

Створюйте власні тренування

Обирайте бажані вправи серед більше ніж 1600 вправ у програмі Garmin Connect на сумісному смартфоні та створюйте власні тренування. Потім завантажуйте їх на свій спортивний годинник.

Інтервальні тренування HIIT

Використовуйте цей профіль занять з різними таймерами для відстеження тренувань HIIT, включно з AMRAP, EMOM, Tabata та власними тренуваннями. Налаштовуйте кількість підходів, інтервали навантаження/відпочинку тощо.

Garmin Coach

Скористайтесь послугами особистого безкоштовного тренера на зап’ясті, який допоможе вам підготуватися до наступного забігу на дистанцію 5 км, 10 км та півмарафону.

Відстеження фізичної активності

Протягом дня годинник Venu Sq 2 відстежує такі показники, як кількість пройдених кроків, хвилини інтенсивних занять, спалені калорії та багато інших. Ці дані можна синхронізувати з кількома смартгодинниками Garmin у програмі Garmin Connect.

Хвилини інтенсивних занять

Відстежуйте хвилини занять з помірним та високим навантаженням і побачте, коли ви їх заробили і під час якого виду занять. Створіть поле даних на годиннику з цією інформацією, щоб переглянути її під час хронометрованих занять.

Оповіщення від смартфона

Отримуйте сповіщення про надходження електронної пошти, текстові повідомлення та попередження на екрані годинника при сполученні зі смартфоном Apple® або Android™. Користувачі телефонів Android додатково можуть відповідати на текстові повідомлення.

Функції безпеки та стеження

Якщо вам потрібна допомога, ви можете легко передати повідомлення з годинника Venu Sq 2 з координатами свого місцеположення заздалегідь обраним екстреним контактам. Зверніть увагу, що годинник має бути сполучений з сумісним смартфоном4.

Безконтактні платежі Garmin Pay™

Швидко проходьте черги на касах, сплачуйте за проїзд (на деяких транспортних системах) та оплачуйте покупки за допомогою системи безконтактних платежів Garmin Pay на годиннику, до якої легко прив’язується картка одного з банків-учасників.

Магазин Connect IQ

Завантажуйте на годинник додаткові програми, циферблати та інший контент з магазину Connect IQ на годиннику або знайдіть більше опцій у додатку на смартфоні. Це просто та безкоштовно.

Режим заощадження заряду батареї

Увімкніть цей режим, щоб подовжити роботу годинника від батареї ще більше.

Водонепроникний дизайн

Якщо ви збираєтесь провести день у воді, на воді, біля басейну або водойми — не сумнівайтесь та беріть свій годинник з собою.

Додаток Garmin Connect

Переглядайте інформацію про здоров'я та спортивну форму, спілкуйтесь та змагайтесь з друзями, беріть участь у змаганнях та заробляйте бейджі — і все це в одному безкоштовному додатку, який не вимагає підписки.

 • Див. правила безпеки та інформація про пристрій. У зв’язку з технологічними обмеженнями використання оптичних датчиків монітора серцевого ритму, якими обладнанні портативні прилади GARMIN, деякі показання серцевого ритму будуть неточними за певних обставин. Означені обставини залежать від фізичних даних користувача, типу та інтенсивності фізичних навантажень. Дані монітора серцевого ритму не призначені для використання у медичних цілях та не можуть бути використані для діагностики, лікування або профілактики будь-яких захворювань. Неточність показників оптичного монітора серцевого ритму під час фізичних навантажень не є гарантійним випадком.
 • Пульсоксиметр Pulse Ox не є медичним пристроєм і не може використовуватись для діагностики або моніторингу будь-якого медичного стану. Точність пульсоксиметра на зап'ясті Pulse Ox. Pulse Ox доступний не в усіх країнах.
 • Відсоток тілесного жиру для функції «Фітнес-вік» визначається за допомогою смартвагів Index™ або Index S2 (продаються окремо).
 • При сполученні з сумісним смартфоном. Див. вимоги та обмеження функцій, пов'язаних з безпекою та стеженням.


Технічні характеристики:

 • Артикул: 010-02701-12
 • Розміри, ДxВxШ(см.): 4.06 x 3.70 x 1.11 см; об’єм зап’ястя 12.5-19.0 см
 • Розмір екрану, ДxВ(см.): діагональ 1.41" (3.59 см)
 • Роздільна здатність: 320 x 360 пікселів
 • Тип дисплея : AMOLED; опціональний режим always-on
 • Сенсорний екран: так
 • Вага (г.): 38 г
 • Водонепроникність: 5 ATM (50 м)
 • Час роботи батареї: режим смартгодинника: до 11 днів
 • режим заощадження заряду: до 12 днів
 • режим тільки GPS: до 26 годин
 • режим усі системи GNSS: до 20 годин
 • Пам'ять/Історія: 200 годин активності
 • Функції годинника: Час / Дата/ Синхронізація часу по GPS/ Автоматичний перехід на літній час/ Будильник/ Таймер/ Секундомір/ Схід, захід сонця
 • Датчики:
 • Оснащення GPS: так
 • Датчик серцевого ритму: так (оптичний)
 • Електронний компас: так (з компенсацією нахилу, 3-х осьовий)
 • Акселерометр: так
 • Термометр: так
 • Пульсоксиметр Pulse Ox: так
 • Щоденні «розумні» функції:
 • Зв'язок: Bluetooth®, ANT+®
 • Connect IQ (завантажені циферблати, поля даних, віджети і додатки): так
 • Функція "Розумні повідомлення": так
 • Можливість відповіді на СМС з годинника (тільки для Android): так
 • Календар: так
 • Погода: так
 • Управління музикою: так
 • Пошук телефону: так
 • Пошук годинника: так
 • Сумісність зі смартфонами: iPhone®, Android™
 • Сумісність з Garmin Connect™ Mobile: так
 • Garmin Pay: так
 • Функції відстеження активності:
 • Підрахунок кроків: так
 • Авто мета (визначає Ваш рівень активності і призначає щоденну мету): так
 • Індикатор руху: так
 • Моніторинг сну: так
 • Витрачені калорії: так
 • Пройдена дистанція: так
 • Інтервал інтенсивності: так
 • TrueUp: так
 • Move IQ: так
 • Фітнес-вік: так (в app)
 • Відстеження рівня стресу: так
 • Фітнес-центр / тренажерний зал:
 • Профілі для залу: силові, HIIT, кардіо та еліптичне тренування, сходи, гребля у приміщенні, дихальні вправи, пілатес та йога
 • Кардіо тренування: так
 • Силові тренування: так
 • Автоматичний підрахунок повторів: так
 • Функції тренування, планування та аналізу:
 • Швидкість і дистанція по GPS: так
 • Екрани, що налаштовуються: так
 • Профілі занять, що налаштовуються: так
 • Auto Pause (при зупинці таймер зупиняється також): так
 • Просунуті тренування: так
 • Плани тренувань, що завантажуються: так
 • Auto Lap (нове коло починаеться автоматично): так
 • Ручне позначення кругів: так
 • Розрахунок VO2: так
 • Оповіщення, що налаштовуються: так
 • LiveTrack (живе стеження): так
 • Incident Detection (Детектор аварій): так
 • Assistance: Так
 • Блокування екрану та/або кнопок: так
 • Auto Scroll (чергування на екрані полів даних):: так
 • Історія активностей в годиннику: так
 • Physio TrueUp: Так
 • Функції пульсометра:
 • Зони HR: так
 • Сповіщення HR: так
 • Розрахунок витрачених калорій на основі показань пульсометра: так
 • % HR max: так
 • Передача даних HP по ANT+ на спарені пристрої: так
 • Body Battery (аналіз рівня енергії в організмі): Так
 • Respiration Rate (аналіз дихання) під час тренувань: Так
 • Respiration Rate (аналіз дихання) під час сну: Так
 • Функції для бігу:
 • Профілі для бігу: біг, бігова доріжка, біг по закритому стадіону у приміщенні
 • Час, темп, дистанція по GPS: так
 • Бігові тренування: так
 • Сумісність з крокоміром: так
 • Функції для гольфу:
 • Розрахунок дистанції до передньої, задньої і середньої частини гріну: так
 • Розрахунок дистанції до перешкод і вигинів: так
 • Розрахунок дальності удару (автоматично розраховує точну відстань в ярдах з будь-якої точки на майданчику): так
 • Цифрова рахункова картка: так
 • Відстеження статистики (удари, кількість попадань за 1 раунд, удари з гріну / фервея): так
 • Garmin AutoShot™: так
 • Перегляд гріну з ручним розміщенням лунок: так
 • Перешкоди і цілі для поля: так
 • PinPointer: так
 • Таймер раунду/одометр: так
 • Функції для активного способу життя:
 • Профілі для активного способу життя: лижі, сноубординг, класичні бігові лижі, вертикальна гребля, гребля
 • Назад до початку: так
 • Функції для велоспорту:
 • Профілі для велоспорту: велоспорт, велоспорт в закритих приміщеннях
 • Нагляд за часом / відстанню (звукове сповіщення при досягненні мети): так
 • Сумісність з радаром Varia : так
 • Сумісність з фарами Varia: так
 • Підтримка датчика швидкості та каденсу (з датчиком): так
 • Функції для плавання:
 • Профілі для плавання: плавання в басейні
 • Характеристики для басейну (довжина басейну, дистанція, темп, лічильник гребків, калорії): так
 • Ідентифікація гребків: так
 • Підрахунок SWOLF (сума часу проходження дистанції і кількості гребків): так
 • Відстеження пульсу під водою: Так
 • Тренування в бассейні: так
 • Garmin Connect сумісність: так
 • Колір: Зелений


Комплектація:

 • Годинник Venu Sq 2
 • Кабель зарядки/передачі даних
 • Інструкція
Garmin Connect:такВбудований GPS:такВиробник:GarminЗахист від води, пилу:такЛічильник калорій:такМонітор серцевого ритму:опціональноРежим «плавання»:такШагомер:так
Усі фото товару
photo photo photo photo photo photo photo photo

  Залиште відгук
  © Copyright «GPSMobile» 2010—2024