(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Garmin Camper 770LMT-D

код товару: 1589
Ціна:
13 975 грн
Немає в наявності
Обмін та повернення товару Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки
Оплата Оплата: При отриманні, Картою онлайн, Безготівкова, VISA/Mastercard
Оплата частинами від ПриватБанку Оплата банківською карткою On-line Оплата на картку МоноБанку

Просунутий навігатор для любителів кемпінгу та караванерів

 • Функція побудови маршрутів спеціально для караванів, корисні повідомлення для водіїв максимально полегшують керування автофургоном або караваном.
 • Free Digital Traffic (безкоштовний цифровий трафік) під час використання DAB, а також безкоштовні сервіси в реальному часі, такі як LiveTrack та базові прогнози погоди з мобільним додатком Smartphone Link.
 • Здійснення дзвінків у бездротовому режимі, смарт-повідомлення та навігація за допомогою голосових команд.
 • База даних стоянок автофургонів та караванів від ACSI™, NKC™ та MotorHomeFacts™ з можливістю фільтрувати дані.
 • Вбудований Wi-Fi® забезпечує зручніше оновлення карт та програмного забезпечення; немає потреби підключати навігатор до комп'ютера.
 • Деталізовані карти Європи та безстрокове оновлення карт та трафіку в Європі


З картою НавЛюкс та картою Європи

Camper 770LMT-D – наш вдосконалений навігатор для любителів кемпінгу та караванерів. Насолоджуйтесь свободою відкритих доріг та отримуйте корисні навігаційні вказівки під час поїздок. Camper 770LMT-D - це великий, зручний для перегляду GPS-навігатор із майже безрамковим сенсорним дисплеєм діагоналлю 6,95 дюйма. Він зручно фіксується як у великому автофургоні, так і у звичайному автомобілі. Навігатор надає дорожні сповіщення для водіїв та дозволяє підбирати найбільш підходящі маршрути*, виходячи з розмірів та ваги вашого автофургону. Додатково він включає довідник стоянок для автофургонів із провідних джерел, таких як ACSI™, NKC™ та MHF™. Фільтр по зупинках та таборах для автотуристів дає можливість підібрати місце для відпочинку з урахуванням зручностей, які ви віддаєте, таких, наприклад, як наявність електрики, душових кабін або доступ до інтернету. Навігатор включає функцію Easy Route Shaping (легка побудова маршруту), Elevation Profile (профіль висот), а також мільйони нових та популярних туристичних місць завдяки нашій співпраці з TripAdvisor® та Foursquare®. Навігатор поставляється із завантаженою картою доріг України НавЛюкс та картою Європи!


Корисні сповіщення для водіїв

Camper 770LMT-D включає встановлену карту Європи із вказівками для автофургонів та караванів, наприклад, висота мостів або існуючі обмеження по вазі для автофургонів майже на всіх основних дорогах та автомагістралях. Корисні сповіщення для водія підготують вас до майбутніх спусків, підйомів і т.д. Навігатор Camper 770LMT-D має у своєму арсеналі зручний інструмент, що дозволяє переглядати інформацію про майбутню висоту прямо на навігаційному екрані. Натисніть значення висоти, щоб розширити профіль висоти та детальніше розглянути поточну та майбутню висоту. Ця інформація підготує вас до можливих крутих схилів на маршруті.


Налаштовані маршрути для автофургонів

Просто введіть необхідні характеристики вашого транспортного засобу і навігатор Camper 770LMT-D використовуватиме їх* для пошуку найбільш оптимального маршруту. Пристрій розрахує маршрут на основі висоти, ваги, довжини та ширини вашого автомобіля.


Корисні сервіси в реальному часі

Для використання сервісів у реальному часі, таких як прогнози погоди або інформація про паркування, завантажте програму Smartphone Link**, яка дозволяє синхронізувати навігатор Camper 770LMT-D із сумісним смартфоном. За допомогою функції LiveTrack** (живе стеження) ваші друзі та близькі можуть відстежувати вашу подорож на карті.


Безкоштовний цифровий трафік

При використанні комбінованого кабелю живлення/приймача трафіку, що йде в комплекті постачання, ваш Camper 770 LMT-D надасть безкоштовну цифрову інформацію про рух транспорту протягом усього терміну експлуатації вашого приладу. Немає необхідності підключатися до смартфону, ця функція встановлена в автонавігаторі! Просто підключіть Camper 770 LMT-D роз'єм живлення вашого автомобіля, отримуйте корисну інформацію про рух транспорту і насолоджуйтесь пригодами, які чекають попереду.


Управління бездротовим режимом

При синхронізації автонавігатора Camper 770LMT-D зі смартфоном через інтерфейс Bluetooth вам відкривається доступ до смарт функцій, що дозволяють залишатися на зв'язку, не відриваючи рук від керма***. Здійснюйте дзвінки в бездротовому режимі та переглядайте вхідні дзвінки, текстові повідомлення та нагадування з календаря прямо на дисплеї навігатора без потреби діставати телефон. Керуйте пристроєм за допомогою голосових команд, утримуючи руки на кермі та не відволікаючись від дороги.


Оповіщення для водія: будьте в курсі ситуації на дорозі

Автомобільний навігатор Camper 770LMT-D покликаний забезпечити вам безпечне керування і підвищити поінформованість про те, що відбувається на дорозі. Він попередить вас про круті повороти, зміни швидкості, залізничні переїзди та переходи для тварин, а також сповістить, якщо ви їдете в неправильному напрямку по вулиці з одностороннім рухом і про розташовані неподалік шкільні зони. Крім того, ви отримуватимете повідомлення про найближчі камери швидкісного режиму і навіть попередження про втому з зонами відпочинку, що рекомендуються.


З легкістю знаходите місця для кемпінгу та зупинок

Camper 770LMT-D дозволяє використовувати спеціалізовані бази даних стоянок від ACSI, NKC і MHF для автофургонів. Фільтр пошуку дозволяє вибрати табори з найкращими зручностями, такими як наявність електрики, душових кабін, доступу до інтернету.


Подорож стає приємнішою з TripAdvisor та Foursquare

Перебуваючи на незнайомій місцевості, завжди приємно мати під рукою пристрій, що нагадує правильний напрямок до тих чи інших об'єктів. Ось чому до навігатора Camper 770LMT-D підключено сервіс TripAdvisor. Перегляньте рейтинги туристичних об'єктів, таких як популярні ресторани та атракціони, розташовані на маршруті або поряд з пунктом призначення. Використовуйте інструмент Trip Planner, який порадить нові місця для зупинок. Ми допоможемо зробити вашу подорож захоплюючою та незабутньою. Крім того, у базі даних Foursquare містяться мільйони нових та популярних точок інтересу за вашим маршрутом.


Використовуйте функцію Easy Route Shaping

Якщо ви віддаєте перевагу їздити тільки певними вулицями або містами, ваш навігатор Camper 770LMT-D дозволить швидко і легко внести зміни в маршрут. Функція Easy Route Shaping (просте складання маршрутів) дозволяє додавати одну або кілька точок до вже створеного маршруту, після чого пристрій здійснить перерахунок маршруту.Більше інформації на екрані

На екрані навігатора Camper постійно відображаються дані швидкості та швидкісних обмежень на ділянці маршруту. Також ви будете бачити назву вулиці, якою їдете та очікуваний час прибуття до місця призначення. Якщо ви перевищили допустимий швидкісний режим вантажівки, на екрані навігатора негайно з'явиться повідомлення про існуючі обмеження. Прилад автоматично перемикає час при зміні часових поясів та відображає час сходу/заходу сонця. Крім того, Camper 770LMT-D повідомляє про наближення до державних кордонів та розраховує час прибуття.


Зрозумілі підказки від Garmin Real Directions™

Подивіться по-новому на голосові підказки, використовуючи функцію Garmin Real Directions. Функція Garmin Real Directions надає прості для розуміння інструкції натуральним і дружнім голосом. Для цього використовуються помітні орієнтири, наприклад, дорожні знаки, будинки або світлофори. Вам більше не доведеться відчувати стрес, намагаючись розібрати назви вулиць, що важко читаються. Натомість, Ви чутимете чіткі навігаційні вказівки, наприклад: «Поверніть ліворуч відразу за сфетофором» або «Поверніть ліворуч за червоною будівлею. Дотримуватися вказівок ніколи не було так просто.З легкістю долайте складні транспортні розв'язки

Функція "Active Lane Guidance" (вибір смуги руху) з голосовими підказками підготує Вас до проходження транспортної розв'язки або з'їзду з шосе. З наближенням з'являться анімовані моделі з яскравими стрілками, що вказують потрібну смугу руху. Як додаткова допомога навігатор видасть голосові підказки. З функцією Junction View Bird's Eye на екрані буде показаний вид транспортної розв'язки з висоти пташиного польоту. А PhotoReal Junction View реалістично відобразить перехрестя та розв'язки за маршрутом, у тому числі й навколишній пейзаж. Яскраві стрілки вкажуть потрібну смугу руху.Оновлення пристрою через Wi-Fi

Завдяки вбудованому Wi-Fi модулю оновлення пристрою здійснюється неймовірно просто. Вам не знадобиться комп'ютер або програма. У міру виходу нових карт і нових версій прошивки, як тільки ви підключитесь до мережі Wi-Fi, яка не потребує входу до браузера, на головному екрані навігатора з'явиться повідомлення про доступне оновлення. Просто підключіть пристрій до будь-якої розетки, і під час заряджання він оновлюватиметься через Wi-Fi.


Підключення камери заднього виду

Автонавігатор Camper 770 LMT-D сумісний із бездротовою камерою заднього виду Garmin BC 30 (продається окремо, рекомендується професійна установка). Підключивши її до вашого навігатора, ви зможете бачити транспортні засоби, пішоходів та інші перешкоди на дисплеї під час руху у зворотному напрямку.


Синхронізація з годинником Garmin

Навігатор Camper 770LMT-D сумісний з будь-яким смарт-годинником Garmin, який підтримує платформу Connect IQ™, наприклад, fēnix 5 (продаються окремо). Синхронізація з годинником дозволяє виводити попередження на екран годинника, а також за допомогою компаса визначати напрямок від місця для паркування до кінцевого пункту призначення і назад.


Покладіться на високоточні карти

Від якості та точності карт залежить те, наскільки швидко ви прибудете до місця призначення і чи не заблукаєте по дорозі. Точні карти HERE від Garmin нададуть вам необхідну інформацію в потрібний момент - сміливо вирушайте в місця, які давно хотіли відвідати.Комплектація

 • Camper 770 LMT-D
 • Безстрокове оновлення карт та трафіку в Європі
 • Кріплення на присосці
 • Кабель живлення
 • USB-кабель
 • Інструкція
3G:ніAV-IN:єFM-трансмітер:єWi-Fi:єВідеореєстратор:ніВиробник:GarminГарантія:12 місяцівДіагональ екрану:7 дюймівКільк. ядер:1 ядроКарти:Україна, ЄвропаНаявність Bluetooth:єОпераційна система:LinuxПЗ:НавлюксРадар детектор:ніРоздільна здатність екрану:1024 x 600 пікселівслот для SIM-картки:ні
Усі фото товару
photo photo photo

  Залиште відгук

  Долго выбирали подарок для папы на юбилей. Хотелось чтобы вещь была и солидной и полезной одновременно. Мы не прогадали, Garmin - это качественный товар, который не стыдно подарить. На большом дисплее всё отчётливо видно, менюшка простая - быстро разобрались.  © Copyright «GPSMobile» 2010—2024