(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

ParkCity RD-33 ST

код товару: 808
Ціна:
3 823 грн
Немає в наявності
Обмін та повернення товару Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки
Оплата Оплата: При отриманні, Картою онлайн, Безготівкова, VISA/Mastercard
Оплата частинами від ПриватБанку Оплата банківською карткою On-line Оплата на картку МоноБанку
При оформленні замовлення на сайті – знижка -3%!

Parkcity RD-33 ST – оновлена модифікація радар-детектора, спеціально розробленого для країн СНД лідером у виробництві цих пристроїв – компанією Whistler Group. Радар-детектор Parkcity RD-33 ST впевнено та завчасно виявляє всі без винятку радари ДАІ, що застосовуються на території пострадянського простору, серед яких мобільна та стаціонарна версії найскладнішого для виявлення радарного комплексу «Стрілка».

Радар-детектор Parkcity RD-33 ST детектує сигнали в радіочастотних діапазонах Х, К, Ка, має режим POP для розпізнавання сигналів імпульсних вимірювачів швидкості, а також поряд з іншими моделями радар-детекторів виробництва Whistler відрізняється можливістю відключення Ка-діапазону. Parkcity RD-33 ST виявляє сигнали лазерних радарів у секторі 360 градусів, користувач може вручну вмикати або відключати піддіапазони лазерного сигналу, таким чином настроюючи радар-детектор на оптимальну роботу у своєму регіоні.

Parkcity RD-33 ST надає користувачеві можливість вибрати один із трьох міських режимів або максимально чутливий режим траси. Інформація про діапазон виявленого сигналу та його інтенсивність виводиться на символьний дисплей та дублюється звуковим оповіщенням. Крім того, відмінною рисою радар-детектора Parkcity RD-33 ST є функція голосового сповіщення російською, українською, англійською та казахською мовами.
Радар-детектори ParkCity серії ST ми рекомендуємо водіям, які регулярно подорожують на своїх автомобілях до Росії.

Комплектація Parkcity RD-33 ST:
  • кронштейн на лобове скло,
  • кріплення на панель приладів (на «липучці»),
  • автомобільний адаптер,
  • керівництво користувача.
Усі фото товару
photo photo

    Залиште відгук
    © Copyright «GPSMobile» 2010—2024