(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

ParkCity RD-44 ST

код товару: 807
Ціна:
4 524 грн
Немає в наявності
Обмін та повернення товару Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки
Оплата Оплата: При отриманні, Картою онлайн, Безготівкова, VISA/Mastercard
Оплата частинами від ПриватБанку Оплата банківською карткою On-line Оплата на картку МоноБанку
При оформленні замовлення на сайті – знижка -3%!

Parkcity RD-44 ST – радар-дететор, розроблений для країн СНД лідером у виробництві цих пристроїв – компанією Whistler Group. Він впевнено і на великій відстані виявляє всі вимірювачі швидкості, що застосовуються на території країн СНД, серед яких найскладніший у виявленні радарний комплекс «Стрілка».

Радар-детектор Parkcity RD-44 ST виявляє сигнали радарів у всіх діапазонах радіочастот: Х, К, Ка, а також має режим POP для виявлення імпульсних вимірювачів швидкості. Поряд з рештою моделей радар-детекторів виробництва Whistler, Parkcity RD-44 ST відрізняється можливістю відключення галасливого і непотрібного в нашій країні Ка-діапазону. Він виявляє і сигнали лазерних радарів у секторі 360 градусів, причому користувач може вручну включати або відключати будь-який з піддіапазонів лазерного сигналу, налаштовуючи радар-детектор на оптимальну роботу та мінімізуючи помилкові спрацьовування стосовно умов роботи.

Parkcity RD-44 ST дає можливість обрати один із трьох міських режимів роботи або максимально чутливий режим для експлуатації на трасі та виявлення радарів на максимальних дистанціях. Інформація про діапазон виявленого сигналу та його інтенсивність виводиться на текстовий дисплей та дублюється звуковим оповіщенням.
Радар-детектори ParkCity серії ST ми рекомендуємо водіям, які регулярно подорожують на своїх автомобілях до Росії.

Комплектація Parkcity RD-44 ST:
  • кронштейн на лобове скло,
  • кріплення на панель приладів (на «липучці»),
  • автомобільний адаптер,
  • керівництво користувача.
Усі фото товару
photo photo

    Залиште відгук
    © Copyright «GPSMobile» 2010—2024