(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

ParkCity RD-55 ST

код товару: 804
Ціна:
4 888 грн
Немає в наявності
Обмін та повернення товару Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки
Оплата Оплата: При отриманні, Картою онлайн, Безготівкова, VISA/Mastercard
Оплата частинами від ПриватБанку Оплата банківською карткою On-line Оплата на картку МоноБанку
При оформленні замовлення на сайті – знижка -3%!

Parkcity RD-55 ST – старший представник нової лінійки радар-детекторів, розроблених спеціально для країн СНД лідером у виробництві цих пристроїв, компанією Whistler Group. Відмінною особливістю серії ST є виявлення «вловимого» вимірювача швидкості – радарного комплексу «Стрілка».

Радар-детектор Parkcity RD-55 ST виявляє сигнали всіх радіочастотних радарів у діапазонах Х, К, Ка має режим POP для впевненого та своєчасного розпізнавання імпульсних моделей радарів.

Parkcity RD-55 ST, поряд з рештою моделей радар-детекторів виробництва Whistler, має можливість відключення не актуального в нашій країні Ка-діапазону, основного джерела помилкових спрацьовувань. Радар-детектор виявляє і сигнали лазерних радарів у секторі 360 градусів, будь-який з піддіапазонів лазерного сигналу можна увімкнути або вимкнути вручну, налаштовуючи таким чином радар-детектор на оптимальну роботу та зводячи до мінімуму помилкові спрацьовування у великих населених пунктах.

Інформація про діапазон виявленого сигналу та його інтенсивність виводиться на текстовий дисплей та дублюється звуковим оповіщенням. Старша модель у лінійці ParkCity оснащена функцією голосового оповіщення, яке працює російською, українською, англійською або казахською мовою.

Радар-детектор Parkcity RD-55 ST дозволяє вибрати один з трьох режимів Місто або найбільш чутливий режим Траса для виявлення радарів на максимальних дистанціях.
Радар-детектори ParkCity серії ST ми рекомендуємо водіям, які регулярно подорожують на своїх автомобілях до Росії.

Комплектація Parkcity RD-55 ST
  • кронштейн на лобове скло,
  • кріплення на панель приладів (на «липучці»),
  • автомобільний адаптер,
  • керівництво користувача.
Усі фото товару
photo photo

    Залиште відгук
    © Copyright «GPSMobile» 2010—2024