(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Whistler 438Ru

код товару: 814
Ціна:
0 грн
Немає в наявності
Обмін та повернення товару Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки
Оплата Оплата: При отриманні, Картою онлайн, Безготівкова, VISA/Mastercard
Оплата частинами від ПриватБанку Оплата банківською карткою On-line Оплата на картку МоноБанку
При оформленні замовлення на сайті знижка –3%!

Радар-детектор Whistler 438 Ru впритул наближається до преміум-сегменту завдяки потужному функціоналу. Він відрізняється великою кількістю налаштувань зниження хибних спрацьовувань. Серед цих налаштувань – фільтри Х/К та Ка-діапазонів, які дозволяють відокремити сигнали радарів від випромінювання інших джерел радіосигналів схожих діапазонів, які у величезних кількостях присутні у будь-яких населених пунктах, а тим більше – у мегаполісах.

Радар-детектор Whistler 438 Ru виявляє радари як радіочастотних діапазонів, так і лазерних, "бачить" випромінювання лазера на 360 градусів. Лазерний діапазон поділено на піддіапазони, при цьому власник радар-детектора Whistler 438 Ru може активувати лише потрібні з них. Таким чином, радар-детектор можна налаштувати на прийом тільки сигналів лазерних радарів, що використовуються на дорогах країни, завдяки чому звести до мінімуму помилкові спрацьовування пристрою.

Радар-детектор Whistler 438 Ru оснащений трьома режимами для експлуатації у місті та одним для траси. У режимі Місто чутливість пристрою не знижена, але при цьому змінюється система оповіщення, знижуючи ймовірність реакції на перешкоду. У режимі Місто 1 чутливість радар-детектора в шумному діапазоні Х наполовину зменшується, а в режимі Місто 2 цей діапазон вимкнений.

Інформація про прийняті радар-детектор Whistler 438 Ru сигнали радарів ДАІ виводиться на текстовий дисплей і дублюється індивідуальним тональним звуковим оповіщенням. Наявність стробоскопів покращує сприйняття сигналів радар-детектора.

Комплектація:
  • Кронштейн на лобове скло,
  • Автомобільний адаптер,
  • Посібник користувача.
Відмітні особливості
радар-детектора Whistler 438Ru:

Режим фільтрації X/K дозволяє використовувати кілька рівнів обробки сигналів з метою скорочення помилкових спрацьовувань радар-детектора.

Режим фільтрації Ka дозволяє використовувати 3 рівні обробки сигналів з метою скорочення помилкових спрацьовувань, що викликаються деякими радар-детекторами.

Ідентифікація випромінювання лазера дозволяє обчислювати кількість імпульсів в секунду, що видається поліцейським радаром з випромінюванням лазера, а також визначення інших джерел лазерного випромінювання, крім поліцейських радарів.

Вибір режиму виявлення сигналів лазера дозволяє вибрати кілька сегментів частоти імпульсів, що використовуються у вашому регіоні.

Stay Alert™ (Антисон) – ексклюзивна функція радар-детекторів Whistler, що підвищує безпеку водіння у тривалих поїздках.

Періскопи попередження.
Світлодіодні індикатори дають додаткове візуальне сповіщення.

Текстовий дисплей забезпечує кращу контрастність, яскравість та підвищує інформативність виведених даних про виявлені сигнали та режими роботи російською та англійською мовами (наприклад «ТРАССА» або «Ка 9»).

Діапазон Ка, що відключається , дозволяє знизити кількість помилкових спрацьовувань радар-детектора, якщо цей діапазон виявлення не використовується.

Розпізнавання сигналів лазерів , що застосовуються в США та Росії (Laser Atlanta, LTI, Kustom, Stalker, Riegl, Jenoptik, Laveg, АМАТА, ЛІСД та ін.)

Режим POP™ дозволяє розпізнавати сигнали радарів, що працюють у імпульсному режимі.

Зона покриття 360 °.
Виявлення сигналів спереду, ззаду та збоку.

3 режими Місто (Місто, Місто 1, Місто 2) для скорочення кількості помилкових спрацьовувань у межах міста.

Зміна рівня яскравості дисплея.
Дозволяє зменшувати рівень яскравості підсвічування дисплея під час оповіщення та залишатись на такому рівні до закінчення сигналів попередження.

Лінза з високим посиленням збільшує поле зору та покращує діапазон чутливості радар-детектора.

Тон сигналу оповіщення, що змінюється, вказує на діапазон виявленого сигналу.

Приглушення/автоприглушення звуку.
Зниження/автоматичне зниження рівня гучності звукових сигналів оповіщення.

Пріоритет сигналів оповіщення.
Оповіщення про найважливіший сигнал, якщо виявлено відразу кілька сигналів у різних діапазонах.

Пам'ять налаштувань.
Збереження налаштувань користувача після вимкнення.

Режим енергозбереження.
Автоматичне вимкнення радар-детектора, якщо Ви забули його вимкнути.

Режим VG-2 дозволяє розпізнати сигнали детектора радар-детекторів VG-2.
Усі фото товару
photo

    Залиште відгук
    © Copyright «GPSMobile» 2010—2024