(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Whistler Pro-79Ru

код товару: 811
Ціна:
0 грн
Немає в наявності
Обмін та повернення товару Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки
Оплата Оплата: При отриманні, Картою онлайн, Безготівкова, VISA/Mastercard
Оплата частинами від ПриватБанку Оплата банківською карткою On-line Оплата на картку МоноБанку
При оформленні замовлення на сайті – знижка -3%!

Радар-детектори Whistler – це нова лінійка високотехнологічних пристроїв, розроблена спеціально для використання на території Росії та країн СНД.

Топова модель, вершина модельного ряду Whistler радар-детекторів. Головна відмінність PRO-серії полягає у значно вищій продуктивності процесора, що дозволяє точніше і на більшій відстані бачити радари ДАІ.

Радар-детектор Whistler Pro 79 Ru оснащений додатковим режимом фільтрації Х/К-діапазонів, що дозволяє значно зменшити ймовірність помилкового спрацьовування. А режим фільтрації найбільш галасливого у великих населених пунктах Ка-діапазону дозволяє вибрати рівень відсіювання перешкод.

Режим виявлення імпульсних радарів РОР дозволяє радар-детектору Whistler Pro 79 Ru впевнено виявляти радари типу Візир, при цьому на екран виводиться інформація про виявлення таких пристроїв у вигляді напису Імпульс.

Функція ідентифікації та відображення частоти виявленого сигналу в Ка-діапазоні – одна з найцікавіших особливостей радар-детекторів Whistler серії PRO. При включенні цієї функції на дисплей радар-детектора буде виводитись частота виявленого сигналу. Таким чином, знаючи частоти роботи радарів в діапазоні Ка, водій легко відрізнить корисний сигнал від перешкоди. Ця функція є актуальною для тих, хто планує подорожувати на своєму автомобілі за межами СНД.

Користувач радар-детектора Whistler Pro 79 Ru може налаштувати свій пристрій на актуальний діапазон сигналів лазерних радарів. Зокрема, рекомендуємо включити діапазон Laser c, який захоплює, зокрема, довжину хвилі лазера 905 нм, на якій працює радар TruCam. Саме на базі TruCam збудовано радарний комплекс Гарпун, який активно впроваджується на дороги України.

У режимі Місто змінюється принцип сповіщення про сигнали: при виявленні слабкого сигналу радар-детектор Whistler Pro 79Ru видає два короткі звукові сповіщення, після чого звук включається тільки при збільшенні інтенсивності виявленого сигналу. У режимі Місто 1 знижено чутливість радар-детектора в Х-діапазоні, а в режимі Місто 2 цей діапазон повністю вимкнено. Чутливість до сигналів лазерних радарів у режимі Місто не знижується.

У режимі Траса чутливість радар-детектора Whistler Pro 79Ru у режимах Х, К та Ка максимальна. Перископи попередження служать поліпшення візуального оповіщення про сигнали радарів. Користувач може вибрати їх режим роботи: у разі виявлення сигналу радара перископи можуть блимати, горіти безперервно або взагалі не вмикатися.

Функція Integrated Real Voice (голосове сповіщення) інформує голосом про діапазон виявленого сигналу та про вибрані функції при налаштуванні радар-детектора Whistler Pro 79Ru. Голосове оповіщення працює російською, українською, казахською чи англійською мовою, на вибір користувача.

Комплектація радар-детектора Whistler Pro-79Ru:
  • Кронштейн на лобове скло,
  • Килимок на панель приладів,
  • Автомобільний адаптер,
  • Комплект для стаціонарної установки
  • Посібник користувача.
Відмітні особливості
радар-детектора Whistler Pro-79Ru :

Integrated Real Voice® (голосове сповіщення) забезпечує голосове сповіщення російською, українською, казахською та англійською мовами про діапазони виявлених сигналів та режими роботи, що дозволяє не відволікатися від дорожньої ситуації.

Ідентифікація випромінювання радара дозволяє відрізнити випромінювання поліцейських радарів у Ка-діапазоні, що відображається на дисплеї у вигляді 33.8, 34.0, 34.3, 34.7 або 35.5, від сигналів, які не відповідають закладеним параметрам поліцейських радарів і відображаються на дисплеї. До будь-якого сигналу оповіщення у цьому діапазоні необхідно ставитися з обережністю.

Ідентифікація випромінювання лазера дозволяє обчислювати кількість імпульсів в секунду, що видається поліцейським радаром з випромінюванням лазера, а також визначення інших джерел лазерного випромінювання крім поліцейських радарів.

Висока продуктивність.
Висока дальність виявлення для ефективнішого попередження.

Низький рівень випромінювання я набагато важче знайти детекторами радар-детекторів.

Інтерфейс Intellicord®. Сумісність із спеціальним кабелем живлення Intellicord, що дозволяє керувати функціями радар-детектора.

Комплект для стаціонарної установки дозволяє підключити радар-детектор безпосередньо до бортової мережі автомобіля.

Режим фільтрації X/K дозволяє використовувати кілька рівнів обробки сигналів з метою скорочення помилкових спрацьовувань радар-детектора.

Режим фільтрації Ka дозволяє використовувати 3 рівні обробки сигналів з метою скорочення помилкових спрацьовувань, що викликаються деякими радар-детекторами.

Вибір режиму виявлення сигналів лазера дозволяє вибрати кілька сегментів частоти імпульсів, що використовуються у вашому регіоні.

Stay Alert™ ( Антисон) – ексклюзивна функція радар-детекторів Whistler, що підвищує безпеку водіння у тривалих поїздках.

Перископи попередження .
Світлодіодні індикатори дають додаткове візуальне сповіщення.

Текстовий дисплей забезпечує кращу контрастність, яскравість та підвищує інформативність виведених даних про виявлені сигнали та режими роботи російською та англійською мовами (наприклад «ТРАССА» або «Ка 9»).

Діапазони, що відключаються , дозволяють знизити кількість помилкових спрацьовувань радар-детектора, якщо які-небудь діапазони виявлення не використовуються.

Розпізнавання сигналів лазерів, що застосовуються в США та Росії (Laser Atlanta, LTI, Kustom, Stalker, Riegl, Jenoptik, Laveg, АМАТА, ЛІСД та ін.)

Режим POP™ дозволяє розпізнавати сигнали радарів, які працюють у імпульсному режимі.

Зона покриття 360 ° .
Виявлення сигналів спереду, ззаду та збоку.

3 режими Місто ( Місто, Місто 1, Місто 2) для скорочення кількості помилкових спрацьовувань у межах міста.

Зміна рівня яскравості дисплея.
Дозволяє зменшувати рівень яскравості підсвічування дисплея під час оповіщення та залишатись на такому рівні до закінчення сигналів попередження.

Лінза з високим посиленням збільшує поле зору та покращує діапазон чутливості радар-детектора.

Тон сигналу оповіщення, що змінюється, вказує на діапазон виявленого сигналу.

Приглушення/автоприглушення звуку.
Зниження/автоматичне зниження рівня гучності звукових сигналів оповіщення.

Пріоритет сигналів оповіщення.
Оповіщення про найважливіший сигнал, якщо виявлено відразу кілька сигналів у різних діапазонах.

Пам'ять налаштувань.
Збереження налаштувань користувача після вимкнення.

Режим енергозбереження .
Автоматичне вимкнення радар-детектора, якщо Ви забули його вимкнути.
Усі фото товару
photo

    Залиште відгук
    © Copyright «GPSMobile» 2010—2024