(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Whistler 439ST Ru GPS

код товару: 826
Ціна:
0 грн
Немає в наявності
Обмін та повернення товару Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки
Оплата Оплата: При отриманні, Картою онлайн, Безготівкова, VISA/Mastercard
Оплата частинами від ПриватБанку Оплата банківською карткою On-line Оплата на картку МоноБанку
При оформленні замовлення на сайті – знижка -3%!

Головна відмінність радар-детекторів з абревіатурою GPS у найменуванні моделі – наявність вбудованого GPS-модуля. Цей модуль забезпечує багато сервісних функцій радар-детектора: наприклад, відключення звукового оповіщення при швидкості нижче заданої, автоматичне приглушення звуку при зниженні швидкості руху та багато іншого.

Радар-детектор Whistler 439ST Ru GPS відрізняється великою кількістю налаштувань для мінімізації помилкових спрацьовувань. Серед них – фільтри К, Х, Ка діапазонів, які дозволяють точно відокремити сигнали радарів від випромінювання численних перешкод. Сегментована обробка сигналів лазерного діапазону дозволить знизити помилкові спрацьовування у цьому діапазоні.

Крім фільтрів, радар-детектор Whistler 439ST Ru GPS має три режими Місто, один режим Траса та можливість примусового відключення найбільш «шумного» Ка-діапазону. Основна відмінність від моделі Whistler 438 Ru – впевнене розпізнавання радарного комплексу "Стрілка" у стаціонарному або мобільному виконанні.

Для оповіщення водія про діапазон та інтенсивність виявлених сигналів у радар-детектора Whistler 439ST Ru GPS є текстовий дисплей, індивідуальне тональне сповіщення, а також перископи попередження, що покращують візуальне сприйняття сигналів тривоги.

Радар-детектори Whistler серії ST ми рекомендуємо водіям, які регулярно подорожують на своїх автомобілях до Росії. Версії GPS комплектуються базою даних російських радарів з можливістю оновлення та доповнення.

Комплектація Whistler 439ST RU GPS:
  • кронштейн на лобове скло,
  • автомобільний адаптер,
  • керівництво користувача.
Усі фото товару
photo

    Залиште відгук
    © Copyright «GPSMobile» 2010—2024