(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Whistler 558ST Ru

код товару: 825
Ціна:
0 грн
Немає в наявності
Обмін та повернення товару Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки
Оплата Оплата: При отриманні, Картою онлайн, Безготівкова, VISA/Mastercard
Оплата частинами від ПриватБанку Оплата банківською карткою On-line Оплата на картку МоноБанку
Радар-детектор Whistler WH- 558ST Ru відрізняється великою кількістю налаштувань для мінімізації помилкових спрацьовувань. Серед них – фільтри К, Х, Ка діапазонів, які дозволяють точно відокремити сигнали радарів від випромінювання численних перешкод.

Крім фільтрів, радар-детектор Whistler WH-558ST Ru має три режими Місто, один режим Траса та можливість примусового відключення найбільш «шумного» Ка-діапазону. Сегментована обробка сигналів лазерного діапазону дозволить знизити помилкові спрацьовування у цьому діапазоні.

Основна відмінність від моделі Whistler WH-558 Ru – впевнене розпізнавання радарного комплексу "Стрілка" у стаціонарному або мобільному виконанні.

Для оповіщення водія про діапазон та інтенсивність виявлених сигналів у радар-детектора Whistler WH-558ST RU є текстовий дисплей, індивідуальне тональне сповіщення, а також перископи попередження, що покращують візуальне сприйняття сигналів тривоги. На додаток до цього радар-детектор оснащений голосовим оповіщенням російською, українською, англійською та казахською мовами.

За функціональним оснащенням та набором апаратно-програмних засобів відсіювання хибних сигналів впритул підводить радар-детектор Whistler WH-558 ST Ru до преміум-сегменту.

Радар-детектори Whistler серії ST ми рекомендуємо водіям, які регулярно подорожують на своїх автомобілях до Росії.

Комплектація Whistler WH- 558 ST Ru:
  • кронштейн на лобове скло,
  • автомобільний адаптер,
  • керівництво користувача.
Усі фото товару
photo

    Залиште відгук
    © Copyright «GPSMobile» 2010—2024