(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Whistler 559ST Ru GPS

код товару: 824
Ціна:
0 грн
Немає в наявності
Обмін та повернення товару Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки
Оплата Оплата: При отриманні, Картою онлайн, Безготівкова, VISA/Mastercard
Оплата частинами від ПриватБанку Оплата банківською карткою On-line Оплата на картку МоноБанку
При оформленні замовлення на сайті знижка -2%! + У подарунок Автомобільний трійник для прикурювача 3 гнізда/USB !!!

Головна відмінність радар-детекторів з абревіатурою GPS у найменуванні моделі – наявність вбудованого GPS-модуля. Цей модуль забезпечує багато сервісних функцій радар-детектора: наприклад, відключення звукового оповіщення при швидкості нижче заданої, автоматичне приглушення звуку при зниженні швидкості руху та багато іншого.

Радар-детектор Whistler 559ST Ru GPS відрізняється великою кількістю налаштувань для мінімізації помилкових спрацьовувань. Серед них – фільтри К, Х, Ка діапазонів, які дозволяють точно відокремити сигнали радарів від випромінювання численних перешкод.

Крім фільтрів, радар-детектор Whistler 559ST Ru GPS має три режими Місто, один режим Траса та можливість примусового відключення найбільш «галасливого» Ка-діапазону. Сегментована обробка сигналів лазерного діапазону дозволить знизити помилкові спрацьовування у цьому діапазоні.

Основна відмінність від моделі Whistler 559ST Ru GPS – впевнене розпізнавання радарного комплексу "Стрілка" у стаціонарному або мобільному виконанні.

Для сповіщення водія про діапазон та інтенсивність виявлених сигналів у радар-детектора Whistler 559ST Ru GPS є текстовий дисплей, індивідуальне тональне сповіщення, а також перископи попередження, що покращують візуальне сприйняття сигналів тривоги. На додаток до цього радар-детектор оснащений голосовим оповіщенням російською, українською, англійською та казахською мовами.

За функціональним оснащенням та набором апаратно-програмних засобів відсіювання хибних сигналів впритул підводить радар-детектор Whistler 559ST Ru GPS до преміум-сегменту.

Радар-детектори Whistler серії ST ми рекомендуємо водіям, які регулярно подорожують на своїх автомобілях до Росії. Версії GPS комплектуються базою даних російських радарів з можливістю оновлення та доповнення.

Комплектація Whistler 559ST RU GPS
  • кронштейн на лобове скло,
  • автомобільний адаптер,
  • керівництво користувача.
Усі фото товару
photo

    Залиште відгук
    © Copyright «GPSMobile» 2010—2024