(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Whistler Pro 3600 Ru

код товару: 818
Ціна:
0 грн
Немає в наявності
Обмін та повернення товару Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки
Оплата Оплата: При отриманні, Картою онлайн, Безготівкова, VISA/Mastercard
Оплата частинами від ПриватБанку Оплата банківською карткою On-line Оплата на картку МоноБанку
При оформленні замовлення на сайті – знижка -3%!

Радар-детектор Whistler Pro 3600 Ru створений для тих, хто віддає перевагу «рознесеним» радар-детекторам, встановленим стаціонарно. Що це означає та які дає переваги? По-перше, не потрібно постійно встановлювати і знімати радар-детектор з кріплення на лобовому склі (а залишати недешевий пристрій загрожує втратою не тільки його, але і розбитого скла). По-друге, антену можна встановити більш оптимально, не обмежуючись рамками лобового скла, а отже – забезпечити більш точний та дальній прийом радарів. Третій плюс окремих радар-детекторів – можливість прихованої установки. В Україні, де немає заборон на використання радар-детекторів, це неактуально, натомість для тих водіїв, які подорожують до країн, чиє законодавство загрожує солідним штрафом чи навіть в'язницею за наявність радар-детектора – Whistler Pro 3600 Ru просто знахідка!

Радар-детектор Whistler Pro 3600 Ru – це модульна система, розділена на кілька функціональних блоків: приймальна антена, додатковий приймач сигналів лазерних радарів, модуль керування, голосовий модуль, GPS-модуль, дисплей.

Одна з основних особливостей радар-детектора Whistler Pro 3600 Ru – наявність GPS-модуля, завдяки якому реалізована можливість попередження про наближення до стаціонарних засобів фотофіксації порушень, а також показує швидкість руху, час, напрямок (компас), може сигналізувати про перевищення швидкісного режиму та і т.д. Користувач радар-детектора Whistler Pro 3600 Ru може встановити поріг швидкості, нижче якого сповіщення про виявлені радари видаватися не будуть.

Інформація про діапазон виявленого сигналу, його рівень та режими роботи відображається на текстовому дисплеї, вибір мови – російська чи англійська. На дисплей радар-детектора Whistler Pro 3600 Ru також можна вивести інформацію про напругу бортової мережі та температуру за межами автомобіля.

Радар-детектор Whistler Pro 3600 Ru обладнано функцією голосового сповіщення про діапазон виявленого сигналу радара. Оповіщення працює українською, російською, англійською та казахською мовами, на вибір користувача. Додатковий світлодіодний індикатор забезпечує кращу візуалізацію оповіщення, а паркування може імітувати індикацію роботи сигналізації.

Як і належить PRO-серії Whistler, модель Pro 3600 Ru має можливість відключення кожного з діапазонів. Чотири режими фільтрації забезпечують додатковий захист від помилкових спрацьовувань радар-детектора, а два варіанти налаштування часу реакції на зміну рівня сигналу дають ще більший комфорт при використанні Whistler Pro 3600 Ru у міських умовах, доповнюючи три міські режими експлуатації.

Додатковий захист від лазерних радарів забезпечується можливістю підключення другого приймача сигналів лазера. Приймач входить до комплекту радар-детектора Whistler Pro 3600 Ru та комплектується довгим кабелем для встановлення в оптимальному місці.

Комплектація:
  • Кріпильні приладдя,
  • Тримач панелі керування,
  • З'єднувальні дроти,
  • Двосторонній скотч,
  • Посібник користувача.
Усі фото товару
photo photo photo photo

    Залиште відгук
    © Copyright «GPSMobile» 2010—2024