(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Whistler Pro 79ST Ru

код товару: 821
Ціна:
0 грн
Немає в наявності
Обмін та повернення товару Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки
Оплата Оплата: При отриманні, Картою онлайн, Безготівкова, VISA/Mastercard
Оплата частинами від ПриватБанку Оплата банківською карткою On-line Оплата на картку МоноБанку
Топова модель, вершина модельного ряду радар-детекторів лідера у виробництві цих пристроїв – Whistler. Головна відмінність PRO-серії радар-детекторів полягає у значно вищій продуктивності процесора. Найпотужніший процесор дозволяє точніше і на більшій відстані бачити радари ДАІ.

Радар-детектор Whistler Pro 79ST Ru оснащений фільтрами радіочастотних Х/К-діапазонів, що дозволяє зменшити ймовірність помилкового спрацьовування до мінімуму. А режим фільтрації найбільш галасливого Ка-діапазону дозволяє вибрати рівень відсіювання перешкод. Більше того, будь-який з радіочастотних діапазонів радар-детектора можна вимкнути.

Режим виявлення імпульсних радарів РОР дозволяє радар-детектору Whistler Pro 79 ST Ru впевнено виявляти радари типу Візир, при цьому на екран виводиться інформація про виявлення таких пристроїв у вигляді напису Імпульс.

Функція ідентифікації та відображення частоти виявленого сигналу в Ка-діапазоні – одна з особливостей радар-детекторів Whistler професійної серії. Коли цю функцію увімкнено, на дисплеї пристрою виводиться частота виявленого сигналу. Таким чином, знаючи частоти роботи радарів в діапазоні Ка, підготовлений водій легко відрізнить корисний сигнал від перешкоди. Ця функція є актуальною для тих, хто планує подорожувати на своєму автомобілі за межами СНД.

Користувач радар-детектора Whistler Pro 79ST Ru може налаштувати свій пристрій на актуальний діапазон сигналів лазерних радарів. Зокрема, під час експлуатації в Україні ми рекомендуємо включити діапазон Laser c, у якому працює радар TruCam. Саме на базі TruCam збудовано фоторадарний комплекс Гарпун, який активно впроваджується на дороги України.

Функція голосового сповіщення інформує голосом про діапазон виявленого сигналу та про вибрані функції при налаштуванні радар-детектора Whistler Pro 79ST Ru. Голосове оповіщення працює російською, українською, англійською чи казахською мовою, на вибір користувача.

Радар-детектори Whistler серії ST ми рекомендуємо водіям, які регулярно подорожують на своїх автомобілях до Росії.

Комплектація Whistler Pro 79ST Ru:
  • Кронштейн на лобове скло
  • Килимок на панель приладів,
  • Автомобільний адаптер,
  • Комплект для стаціонарної установки
  • Посібник користувача.
Усі фото товару
photo

    Залиште відгук
    © Copyright «GPSMobile» 2010—2024