(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Cobra CT 5350

код товару: 1098
Ціна:
0 грн
Немає в наявності
Обмін та повернення товару Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки
Оплата Оплата: При отриманні, Картою онлайн, Безготівкова, VISA/Mastercard
Оплата частинами від ПриватБанку Оплата банківською карткою On-line Оплата на картку МоноБанку
Радар-детектор Cobra CT 5350 потрібен для того, щоб ви могли пересуватися спокійно і вільно будь-якими дорогами і при цьому не боятися ніяких радарів. Вас обов'язково порадує те, що даний прилад є дуже точним радар-детектором і тому він здатний повідомити вас про радари на вашому шляху з дійсно великої відстані, коли у вас ще буде багато часу для того, щоб знизити швидкість. Особливий інтерес та стурбованість водіїв найчастіше викликає питання про те, чи здатний радар-детектор ловити радари Стрілка, але якщо ви використовуєте саме такий прилад, то можете не сумніватися у тому, що у вас така можливість буде і що ніяка Стрілка вам буде не страшна . Крім того, прилад зроблений так, щоб сповіщати водія не лише за допомогою індикації на екрані, а й за допомогою голосового сповіщення. А це значно підвищує ймовірність того, що ви вчасно зможете дізнатися про всі радари і не зустрічатися з ними тоді, коли ви до цього ще не готові.

Щоб не отримувати хибних сигналів, ви зможете перемикати рівні чутливості. Крім того, існує можливість і для того, щоб відключати діапазони, які вам на даний момент не потрібні. Завдяки цьому ви можете налаштувати свій прилад на оптимальну роботу незалежно від того, де саме ви знаходитесь, на трасі чи в жвавому місті, де багато різних сигналів, з якими потрібно якось боротися.

До того ж, прилад є зовсім невеликим. Щоб його використати, вам її доведеться займати багато місця в салоні. А крім того, прилад приємно здивує вас і тим, що він легко налаштовується, і у вас не буде жодних проблем, щоб змінити налаштування конкретно під себе та під свої потреби. Стильний зовнішній вигляд приладу дає додаткову гарантію того, що вам буде зручно з ним взаємодіяти, і цей процес зможе принести вам задоволення.

Якщо Ви вирішуєте зробити свій вибір саме на користь радар-детектора Cobra CT 5350, то це означає, що в будь-якій ситуації ви зможете вчасно вжити заходів, щоб вас не оштрафували. У ситуації, коли радари розташовані практично повсюдно, використання детектора такого плану є дуже добрим варіантом для того, щоб уникнути будь-яких неприємних несподіванок і в будь-якій ситуації почуватися впевнено, точно знаючи, що ніякі штрафи вам не загрожують і радарів вам нічого боятися.


Виробник
Виробник:Cobra
Країна виготовлення: Китай
Сертифікація: РОСТЕСТ - Офіційне російське постачання
Гарантія: 1 рік

Детекція випромінювань радарів
Тип приймача: супергетеродин
Діапазон хвиль, що приймаються: 800 - 1100 Нм.
Кут огляду:360°
KU режим (Стрілка):Є
K-діапазон: 24.150 +/- 0.100 Ггц
VG-діапазон:Є
Ka-діапазон: 33400 - 36000 МГц
X-діапазон: 10,525 ГГц ± 50 МГц
Короткоімпульсний режим POP™:

GPS-функції
Приймач GPS:Відсутня
База пасток: Відсутня
Цифровий компас:
Власні маркери:

Оповіщення
Виявлені сигнали: Тип
Градація сили сигналу:
Звукове оповіщення:Є
Голосові оповіщення:Є (Українська)
Тип радар-детектора: Дротовий

Інші характеристики
Робоча напруга: 12 - 15 В
Споживаний струм: 250 мА
Температурний режим: від -20 ° С до +60 ° С
Габаритні розміри:
Вага:Є
Вид кріплення:Присоска на лобове скло
Усі фото товару
photo

    Залиште відгук
    © Copyright «GPSMobile» 2010—2024