(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Cobra CT 5450

код товару: 1099
Ціна:
6 624 грн
Немає в наявності
Обмін та повернення товару Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки
Оплата Оплата: При отриманні, Картою онлайн, Безготівкова, VISA/Mastercard
Оплата частинами від ПриватБанку Оплата банківською карткою On-line Оплата на картку МоноБанку
Радар-детектор Cobra CT 5450 допоможе кожному водію в тому, щоб не виникало жодних проблем у дорозі. Тому що у такого приладу справді є дуже багато корисних функцій. Зокрема, щоразу, коли ви знаходитесь поблизу радара, вам надходитимуть оповіщення. Оскільки всі вони в голосовому форматі, вам навіть не потрібно буде відволікатися від спостереження за дорогою. І будь-якої миті ви зможете зрозуміти, як краще змінити стратегію своєї поведінки, щоб дістатися місця призначення і при цьому не мати необхідності платити штраф. Використовуючи екран приладу, ви матимете можливість також і регулювати його, виставляючи саме ті налаштування, які саме вам на даний момент часу видаються найбільш актуальними та оптимальними. Використовуючи такий прилад, ви повністю вирішите проблему з радарами. Дуже часто радари стають великою перешкодою для автовласника, тому що вони можуть з'явитися будь-якої миті, а практично кожна зустріч із ними, якщо ви не встигли попередньо знизити швидкість – це штраф. За допомогою такого приладу ви завжди заздалегідь знатимете про будь-які автомобільні радари, так що ніяких проблем з тим, щоб їх спокійно пройти, у вас вже не буде. Адже радар-детектор впевнено визначає такі прилади, незалежно від їхнього типу. У тому числі, це стосується і радарів типу Стрілка, які часто зустрічаються дуже в несподіваних місцях. Щоразу, коли радар вам зустрінеться, ви отримаєте сповіщення заздалегідь. Причому це сповіщення буде як у форматі голосового повідомлення, так і у вигляді індикації на дисплеї, щоб у вас була можливість встигнути сприйняти цей сигнал і відреагувати на нього.

Радар-детектор добре захищений від хибних сигналів, так що ви зможете отримувати тільки ті сигнали, які і справді будуть для вас необхідними та актуальними, тоді як непотрібні сигнали не турбуватимуть вас. Це досягається завдяки тому, що прилад має дуже потужний фільтр, який якраз і допомагає на високому рівні захистити від усіх сигналів, які вам насправді не потрібні.

Застосування радар-детектора Cobra CT 5450 - це дуже хороша можливість для того, щоб ви завжди почувалися впевнено і щоб ніякі радари вас не лякали і не бентежили.Виробник
Виробник: Cobra
Країна виготовлення: Китай
Сертифікація: РОСТЕСТ - Офіційне російське постачання
Гарантія: 1 рік

Детекція випромінювань радарів
Тип приймача: супергетеродин
Діапазон хвиль, що приймаються: 800 - 1100 Нм.
Кут огляду:360°
KU режим (Стрілка):Є
K-діапазон: 24.150 +/- 0.100 Ггц
VG-діапазон:Є
Ka-діапазон: 33400 - 36000 МГц
X-діапазон: 10,525 ГГц ± 50 МГц
Короткоімпульсний режим POP™:

GPS-функції
Приймач GPS:Відсутня
База пасток: Відсутня
Цифровий компас:
Власні маркери:

Оповіщення
Виявлені сигнали: Тип
Градація сили сигналу:
Звукове оповіщення:Є
Голосові оповіщення:Є (Українська)
Тип радар-детектора: Дротовий

Інші характеристики
Робоча напруга: 12 - 15 В
Споживаний струм: 250 мА
Температурний режим: від -20 ° С до +60 ° С
Габаритні розміри:
Вага:Є
Вид кріплення:Присоска на лобове скло
Усі фото товару
photo

    Залиште відгук
    © Copyright «GPSMobile» 2010—2024