(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Cobra RU R7

код товару: 1106
Ціна:
0 грн
Немає в наявності
Обмін та повернення товару Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки
Оплата Оплата: При отриманні, Картою онлайн, Безготівкова, VISA/Mastercard
Оплата частинами від ПриватБанку Оплата банківською карткою On-line Оплата на картку МоноБанку
ОПИС Cobra RU R7

Mодель Cobra RU R7 - є концептуальним рішенням для людей, які цінують зручність і відсутність зайвих елементів тимчасової інсталяції. Цей радар-детектор має максимальний набір функцій, приймає сигнали російських і європейських радарів у різних діапазонах, у тому числі сигнали короткоімпульсних радарів (POP) як в діапазоні K (за замовчуванням фукція), так і в діапазонах Ka/Ku * (настроювана фукція) .

Опис Cobra RU R7
Унікальна технологія IntelliLink™ забезпечує бездротове з'єднання, додаючи приладу додаткову цінність. Основна перевага рознесеного радар-детектора Cobra перед мобільним радар-детектором - це можливість встановити прилад у зручне місце, за необхідністю потай, з протяжкою прямого живлення від бортової мережі автомобіля, звільнивши при цьому гніздо прикурювача. Інформування водія та управління радаром здійснюється з бездротового пульта. У комплекті йде три системи кріплення пульта: на козирок, на сопло повітроводу, на липучках до будь-якого іншого місця. Варто відзначити, що кріпиться не пульт, а кредл, виймаючи пульт з якого, ви надаєте йому мобільність, встановлюючи назад - надійність кріплення. Радар-детектор також оснащений електронним компасом, можливістю визначати частоту радара (діапазон Ka і лазер), що приймається, триступеневою системою фільтрації помилкові сигналів в режимі місто.

Функції
Проста в установці головна система визначення радаровлазерів
Встановіть головний пристрій приймання сигналів радарів (лазерів) над дзеркалом заднього виду, закріпіть його на торпеді або знайдіть інше місце, де він буде найменш помітний.
Використовуйте 2 клейкі подушечки для інсталяції на будь-якій поверхні та під будь-яким кутом. Для встановлення під решітку радіатора необхідно використовувати додаткові можливості кріплення.
Виберіть зручний для вас спосіб харчування: від прикурювача або безпосередньо від бортової мережі. Система SmartPower™ сама відключить радар-детектор після вимкнення двигуна.

Максимальна надійність
Високоефективний радар-детектор, побудований за запатентованою технологією Cobra's Xtreme S-XRS Maximum Performance Technology, що забезпечує максимальний діапазон виявлення і найкраще завчасне попередження навіть найоперативніших і найшвидших радарів, що використовуються в ДІБДР.

Spectre Alert™ (невиявлений) Spectre I/IV +
Попередження водія про близькість радарів класу SpectreI/IV+, невиявлене для пристроїв типу Spectre I.

VG-2 Alert® (невиявлений)
Попередження водія про близькість радарів класу VG-2, невиявлене для інших пристроїв.

Прийом сигналів
Приймає російські (Іскра, Беркут, Кріс, Арена, Візир, Бінар та інші) та європейські радари, 6 видів лазерних радарів, сигнали безпеки. Радарні сигнали включають діапазони: X, K, Ka (суперширокий), Ku, VG-2, Spectre I та SpectreIV+. Лазерні сигнали: LTI 20-20, Ultra Lyte, ProLaser, ProLaser III, Stalker LIDAR та Speedlaser. Попереджувальні сигнали Safety Alert® та Strobe Alert®.

POP Mode
Виявляє сучасні модифікації як російських короткоімпульсних радарів (функція за замовчуванням), так і європейських короткоімпульсних радарів (функція, що налаштовується).

Full Color ExtremeBright DataGrafix™ Display
1.0"-дюймовий OLED-дисплей забезпечує повнокольорову передачу як текстової, так і графічної інформації. Дозволяє кінцевому користувачеві вибрати одну з п'яти тем кольорів освітлення (повнокольоровий, блакитний, помаранчевий, зелений, червоний).

IntelliLink™ 2.4GHz дистанційна система управління та оповіщення
Компактний багатофункціональний кольоровий дисплей пульта зроблений максимально зручним для управління радар-детектором. Пульт має кобуру для кріплення трьома способами: на козирок, на повітропровід або на липучках до будь-якого місця. Mini USB вихід дозволить заряджати акумулятор пульта від основного блоку, прикурювача, будь-якого пристрою USB хабом. Перед виходом з машини пульт можна легко вийняти з кобури та заховати, або взяти із собою. Подібно до знімної панелі магнітоли без пульта система марна.

City/Highway
Функція вибору режиму місто/траса.

IntelliShield®
3-х рівнева система фільтрації хибних сигналів у режимі «Місто».

Auto Mute
Функція автоматичного приглушення звуку для зручності водія.

LaserEye®
Патентована функція безпомилкової діагностики сигналів лазерного радара на 360 градусів.

Voice Alert™
Функція голосового повідомлення.

StrobeAlert®
Ексклюзивна запатентована функція розпізнавання сигналів транспортних засобів надзвичайного призначення, обладнаних стробоскопами та іншими спеціальними сигналами (швидка допомога, реанімація тощо); Забезпечує попереднє попередження присутності (проїзду) транспортних засобів надзвичайного призначення.

Safety Alert®
Ексклюзивна запатентована функція дозволяє заздалегідь попередити водія про наближення транспортних засобів надзвичайного призначення (дорожні служби), перетин залізниці тощо.

IntelliMute та IntelliMute®Pro
Ексклюзивна вдосконалена запатентована функція автоматичного приглушення звуків тривоги радар-детектора за низької або нульової швидкості руху автотранспортного засобу.

Digital Signal Strength Meter
Надає водієві інформацію щодо відносної близькості до джерела випромінювання сигналу (радару) за п'ятибальною шкалою.

SmartPower™
Автоматична функція відключення радара при вимиканні двигуна автомобіля;

Car Battery Voltage Display
Функція виміру напруги бортової мережі транспортного засобу.
Frequency Display Mode Режим показу частоти спійманого сигналу радара (Ка, лазер).

Енергонезалежна пам'ять
Радар-детектор запам'ятовує всі налаштування та відтворює їх після вимкнення апарата.

Рулетка USB кабелю
Для заряджання пульта від прикурювача або підключення модуля GPS до комп'ютера.

8-Point GPS Compass
Восьмиточковий GPS компас


Комплект поставки:
2.4GHz цифровий бездротовий дисплей/пульт керування (RDU).
Li-ON акумулятор для RDU.
Основний бездротовий пристрій приймання радарів сигналів (MDU).
Система кріплення контролера вимірювального центру радара.
Система кріплення кабелю живлення.
Шнури живлення від акумулятора та прикурювача.
Рулетка USB. Mini USB кабелі.
Інструкція російською мовою
Усі фото товару
photo photo photo

    Залиште відгук
    © Copyright «GPSMobile» 2010—2024