(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Garmin Nuvi 3490LT + Карта України Навлюкс та Європа

код товару: 28
Ціна:
0 грн
Немає в наявності
Обмін та повернення товару Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки
Оплата Оплата: При отриманні, Картою онлайн, Безготівкова, VISA/Mastercard
Оплата частинами від ПриватБанку Оплата банківською карткою On-line Оплата на картку МоноБанку
Новий тонкий (9мм) автомобільний навігатор Garmin nuvi 3490LT з двигуном Guidance 3.0 змусить переглянути свої відчуття від персональної навігації. Навігатор із голосовим керуванням оснащений Lane assist* з реалістичним видом перехресть, розпізнаванням улюблених маршрутів (myTrends™), історією дорожньої обстановки (trafficTrends) та безкоштовним оновленням карти Європи та трафіку в Європі та в деяких містах Росії. Скляний екран з діагоналлю в 4.3” дозволяє змінювати орієнтацію екрану, роблячи зручною навігацію не тільки на машині, а й пішки, а підтримка функції multi-touch спрощує роботу з карткою.

Навігація торканням чи голосом
Автонавігатор Garmin nuvi 3490LT не тільки говорить Вам, де повернути, але й виконує Ваші голосові команди. Список команд, що з'являється на екрані, дозволить вам повністю керувати автонавігатором, не відриваючи руки від керма, просто промовляючи потрібні вам функції. У голосовому управлінні присутній протокол навчання і з часом розпізнавання вашого голосу навігатором відбуватиметься впевненіше.

Nuvi 3490LT диктує нові можливості управління навігацією – multi-touch. Достатньо покласти два пальці на сенсорний екран і розводячи/зводячи їх на дисплеї виставити потрібний масштаб. Завдяки вбудованому датчику орієнтації встановиться вертикальне або горизонтальне положення екрана, залежно від розташування навігатора.

Виберіть потрібну смугу руху заздалегідь
Вам більше не потрібно вгадувати, який ряд перебудуватися перед наступним поворотом. Функція Lane Assist* з реалістичним видом перехресть «junction view» підкаже Вам потрібну смугу руху перед поворотом або виїздом з шосе, що наближається.

Приймайте безкоштовні оновлення трафіку
Рухайтеся в об'їзд транспортних пробок, використовуючи вбудований FM приймач трафіку та безкоштовні оновлення трафіку від 3D Traffic з необмеженим терміном дії**. Приймайте попередження про затримки через транспортні пробки та дільниці ремонту доріг, що знаходяться попереду маршрутом. Потім просто торкніться екрана nuvi для перегляду детальної інформації про транспортну обстановку або об'їзду проблемної області.

Випробуйте nüRoute технологію з trafficTrends і myTrends
Функція trafficTrends™ покликана покращити навігацію та більш точно передбачити час прибуття, використовуючи для цього історію ситуації на дорогах у цей день тижня та доби. Крім того, навігатор nuvi 3490 запам'ятовує постійні пункти призначення, і, використовуючи функцію myTrends™, передбачає необхідну точку призначення без потреби активації маршруту з вашого боку. При цьому вказується час прибуття та найкращий маршрут, виходячи з відповідної інформації про дорожню ситуацію.

Навігація у чужому місті
Завдяки розширеному функціоналу пішохідного режиму, автонавігатор nuvi 3490LT буде ідеальним компаньйоном у поїздках містом. Для багатьох міст Європи та США доступні додаткові карти серії cityXplorer™, що дозволяють збудувати оптимальний маршрут з урахуванням громадського транспорту. Ця функція буде по-справжньому оцінена в туристичній поїздці, де Ви зможете почуватися як вдома і не переживати з приводу незнання місцевої мови та найкоротшого шляху до свого готелю.

Підказки за маршрутом від повороту до повороту
Автонавігатор укомплектований новим навігаційним двигуном Guidance 3.0. Він включає всі функції Guidance 2.0 плюс багато іншого, забезпечуючи більш інтуїтивний користувальницький інтерфейс, збільшену швидкість і точність пошуку напрямків. Інтуїтивний інтерфейс nuvi 3490LT привітає вас двома простими варіантами: Куди? та «Перегляд карти». Торкніться кольорового скляного екрана для зручного пошуку адрес та послуг, а також прослуховування голосових інструкцій під час руху від повороту до повороту. Автонавігатор поставляється з передзавантаженою карткою України (НавЛюкс) та City Navigator® NT, що включають понад 6 мільйонів об'єктів POI, 2 та 3-мірні карти та 3-D зображення визначних пам'яток та рельєфу Європи. Також можна завантажити додаткові об'єкти POI.

Не лише навігація
Навігація – це ще не все, nuvi 3490LT включає також безліч корисних функцій для подорожей: додаток для перегляду зображень JPEG, всесвітній годинник з автоматичним вибором часового поясу, додаток для перерахунку валюти та одиниць виміру, калькулятор та багато іншого. За допомогою функції навігації можна завантажувати зображення з Garmin Connect™ Photos і переміщатися до них. Завдяки функції “Where Am I?” (Дослівно – де я?) Ви завжди будете знати Ваше місцезнаходження. Просто торкніться екрана та отримайте інформацію про точні координати широта/довгота, найближчу адресу та перехрестя, а також найближчі лікарні, поліцейські ділянки та заправні станції. Крім того, навігатор сумісний із безкоштовним каталогом різних голосів та значків транспортних засобів Garmin Garage™. Щоб завантажити додаткову інформацію, використовуйте картки microSD™. Утримувач пристрою дозволяє заряджати акумулятор під час подорожі автомобілем.

*Працює не на кожному перехресті

**«Безкоштовне оновлення трафіку» не може бути передане іншій особі або іншому продукту Garmin. Ця послуга діє протягом терміну служби вашого приймача трафіку Garmin (поки Ви володієте сумісним GPS-навігатором Garmin) або до тих пір, поки компанія Garmin отримує дані трафіку від стороннього постачальника (використовується більш короткий період). Дані трафіку доступні в Європі та Росії (не у всіх містах).

***«Безкоштовне оновлення картографії» дає Вам право на 4 оновлення картографічних даних на рік, якщо ці оновлення доступні на сайті Garmin (це не стосується оновлень картки України Навлюкс). Ця послуга надається лише для одного приладу, доки не закінчиться термін служби цього навігатора, або доки Garmin не перестане отримувати картографічні дані від стороннього постачальника (використовується більш короткий період). Оновлення, що ви отримуєте, будуть відноситися до тієї ж самої географічної карти, завантаженої в прилад Garmin при початковій покупці. Компанія Garmin має право на завершення надання Вам оновлень картографії, якщо Ви порушите умови ліцензійної угоди з кінцевим користувачем, яку Ви отримуєте разом із пристроєм.

Технічні характеристики навігатора Garmin Nuvi 3490LT:
 • Розміри, ДxВxШ: 12.2 x 7.4 x 0.9 см
 • Розмір дисплея, ДхВ: 9.4 х 5.6 см; 4.3", діагональ (10.9 см)
 • Роздільна здатність дисплея: 800 x 480 пікселів
 • Тип дисплея: ротаційний, multi-touch, кольоровий WVGA TFT з білим підсвічуванням
 • Вага: 118 грам
 • Батарея: Внутрішня літій-іонна
 • Час роботи: До 4 годин
 • Водонепроникність: ні
 • Високочутливий приймач: так
 • Можливість оновлення прошивки: так

Пам'ять та карти:
 • Базові карти: Так
 • Попередньо завантажені картки: Карта України НавЛюкс + Європа
 • Можливість додавання нових карток: Так
 • Вбудована пам'ять: 4 Гб
 • Тип картки microSD (не входить до комплекту)
 • Дорожні точки/Вибрані/Місця: 1000
 • Маршрути: 100

Функціональні особливості:
 • Голосові підказки: Так (внутрішній динамік та у кріпленні)
 • Голосове озвучування вулиць: Так (у Європі)
 • Розпізнавання мови: Так
 • Функція Lane assist (інформація про рядність на дорозі) Так
 • Функція Junction view (реалістичний вид перехресть) Так
 • Функція trafficTrends™ (розрахунок маршруту на основі прогнозу ситуації на дорогах): Так
 • Функція myTrends™ (прогноз маршруту на основі аналізу минулих поїздок): Так
 • Перегляд карт у 3D форматі: Так
 • Відображення будівель у 3D форматі: Так
 • Оптимізація та розрахунок маршруту: Так
 • Автоматична зміна маршруту (розрахунок нового та перерахунок маршрутів): Так
 • Вибір маршруту (розрахунок швидшого часу, коротка відстань, дороги): Так
 • Попередній перегляд маршруту (вибір шосе, місце заторів тощо): Так
 • Об'єкти європейської бази даних POIs (можливість додавання з
AV-IN:ніОперативна пам'ять:нема інформаціїПроцесор:нема інформації
Усі фото товару
photo photo photo photo

  Залиште відгук
  © Copyright «GPSMobile» 2010—2024