(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Garmin Nuvi 3590LMT + Карта України Навлюкс та Європи

код товару: 119
Ціна:
0 грн
Немає в наявності
Обмін та повернення товару Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки
Оплата Оплата: При отриманні, Картою онлайн, Безготівкова, VISA/Mastercard
Оплата частинами від ПриватБанку Оплата банківською карткою On-line Оплата на картку МоноБанку
Новий автомобільний навігатор Garmin nuvi 3590LMT з двигуном Guidance 3.0 змусить переглянути свої відчуття від персональної навігації. GPS-навігатор з голосовим керуванням оснащений Lane assist* з реалістичним видом перехресть, розпізнаванням улюблених маршрутів (myTrends™), trafficTrends (архівні дані про дорожню обстановку). Скляний екран із діагоналлю в 5” дозволяє змінювати орієнтацію екрану, роблячи зручною навігацію не тільки на машині, а й пішки, а підтримка функції multi-touch суттєво спрощує роботу з карткою.

Навігація торканням чи голосом
Garmin nuvi 3590LMT не тільки говорить Вам, де повернути, але й виконує Ваші голосові команди. Список команд, що з'являється на екрані, дозволить вам повністю керувати автонавігатором, не відриваючи руки від керма, просто промовляючи потрібні вам функції. У голосовому управлінні присутній протокол навчання і з часом розпізнавання вашого голосу навігатором відбуватиметься впевненіше.

Автонавігатор nuvi 3590 LMT диктує нові можливості управління навігацією – multi-touch. Достатньо покласти два пальці на сенсорний екран і розводячи/зводячи їх на дисплеї виставити потрібний масштаб. Завдяки вбудованому датчику орієнтації встановиться вертикальне або горизонтальне положення екрана, залежно від розташування приладу.

Виберіть потрібну смугу руху заздалегідь
Вам більше не потрібно вгадувати, який ряд перебудуватися перед наступним поворотом. Функція Lane Assist* з реалістичним видом перехресть «junction view» підкаже Вам потрібну смугу руху перед поворотом або виїздом з шосе, що наближається. Також можна використовувати огляд складних перехресть зверху (функція Bird's Eye).

Випробуйте nüRoute технологію з trafficTrends і myTrends
Функція trafficTrends™ покликана покращити навігацію та більш точно передбачити час прибуття, використовуючи для цього історію ситуації на дорогах у цей день тижня та доби. Крім того, навігатор Garmin nuvi 3590LMT запам'ятовує постійні пункти призначення, і, використовуючи функцію myTrends™, передбачає необхідну точку призначення без потреби активації маршруту з вашого боку. При цьому вказується час прибуття та найкращий маршрут, виходячи з відповідної інформації про дорожню ситуацію.

Приймайте безкоштовні оновлення трафіку
Рухайтеся в об'їзд транспортних пробок, використовуючи вбудований FM приймач трафіку та безкоштовні оновлення трафіку від 3D Traffic з необмеженим терміном дії**. Приймайте попередження про затримки через транспортні пробки та дільниці ремонту доріг, які знаходяться попереду маршрутом. Потім просто торкніться екрана nuvi 3590LMT, щоб переглянути детальну інформацію про транспортну обстановку або для об'їзду проблемної області.

Насолоджуйтесь безкоштовними оновленнями картографії
Завдяки БЕЗКОШТОВНИМ оновленням картографії***, що діє протягом терміну служби навігатора, ви завжди матимете під рукою найактуальніші карти, об'єкти POI та навігаційну інформацію. Ви можете завантажувати оновлення картографії до 4 разів на рік – без передплати, без оплати та без дати закінчення дії послуги. Навігація у чужому місті
Завдяки розширеному функціоналу пішохідного режиму, nuvi 3590 LMT буде ідеальним компаньйоном у поїздках містом. Для багатьох міст Європи та США доступні додаткові карти серії cityXplorer™, що дозволяють збудувати оптимальний маршрут з урахуванням громадського транспорту. Ця функція буде по-справжньому оцінена в туристичній поїздці, де Ви зможете почуватися як вдома і не переживати з приводу незнання місцевої мови та найкоротшого шляху до свого готелю.

Отримуйте підказки від повороту до повороту
Автонавігатор укомплектований новим навігаційним двигуном Guidance 3.0. Він включає всі функції Guidance 2.0 плюс багато іншого, забезпечуючи більш інтуїтивний користувальницький інтерфейс, збільшену швидкість і точність пошуку напрямків. Інтуїтивний інтерфейс нюві 3590 привітає вас двома простими варіантами: Куди? та «Перегляд карти». Торкніться кольорового скляного екрана для зручного пошуку адрес та послуг, а також прослуховування голосових інструкцій під час руху від повороту до повороту. Автомобільний навігатор поставляється з передзавантаженими картами України (НавЛюкс) та City Navigator® NT, що включають понад 6 мільйонів об'єктів POI, 2 та 3-мірні карти та 3-D зображення визначних пам'яток та рельєфу Європи. Також можна завантажити додаткові об'єкти POI.

Не лише навігація
Навігація – це не все. Автонавігатор Garmin nuvi 3590LMT включає також безліч корисних функцій для подорожей: додаток для перегляду зображень JPEG, всесвітній годинник з автоматичним вибором часового поясу, додаток для перерахунку валюти та одиниць виміру, калькулятор та багато іншого. За допомогою функції навігації можна завантажувати зображення з Garmin Connect™ Photos і переміщатися до них. Завдяки функції “Where Am I?” (Дослівно – де я?) Ви завжди будете знати Ваше місцезнаходження. Просто торкніться екрана та отримайте інформацію про точні координати широта/довгота, найближчу адресу та перехрестя, а також найближчі лікарні, поліцейські ділянки та заправні станції. Ви можете використовувати безкоштовний контент Garmin Garage для завантаження додаткових голосів або піктограм у вигляді автомобілів. Щоб завантажити додаткову інформацію, використовуйте картки microSD™. Утримувач пристрою дозволяє заряджати акумулятор під час подорожі автомобілем.

*Працює не на кожному перехресті

**«Безкоштовне оновлення трафіку» не може бути передане іншій особі або іншому продукту Garmin. Ця послуга діє протягом терміну служби вашого приймача трафіку Garmin (поки Ви володієте сумісним GPS-навігатором Garmin) або до тих пір, поки компанія Garmin отримує дані трафіку від стороннього постачальника (використовується більш короткий період). Дані трафіку доступні в Європі та Росії (не у всіх містах).

***«Безкоштовне оновлення картографії» дає Вам право на 4 оновлення картографічних даних на рік, якщо ці оновлення доступні на сайті Garmin. Ця послуга надається лише для одного приладу, доки не закінчиться термін служби цього навігатора, або доки Garmin не перестане отримувати картографічні дані від стороннього постачальника (використовується більш короткий період). Оновлення, що ви отримуєте, будуть відноситися до тієї ж самої географічної карти, завантаженої в прилад Garmin при початковій покупці. Компанія Garmin має право на завершення надання Вам оновлень картографії, якщо Ви порушите умови ліцензійної угоди з кінцевим користувачем, яку Ви отримуєте разом із пристроєм.

Технічні характеристики Garmin nuvi 3590LMT
 • Розміри, ДxВxШ: 13.8 x 8.7 x 1.3 см
 • Розмір дисплея, ДхВ: 11.1 х 6.3 см; 5", діагональ (12.7 см)
 • Роздільна здатність дисплея: 800 x 480 пікселів
 • Тип дисплею: ротаційний, multi-touch, WVGA, кольоровий TFT з білим підсвічуванням
 • Вага: 203 грам
 • Батарея: Внутрішня літій-іонна
 • Час роботи: До 4 годин
 • Водонепроникність: ні
 • Високочутливий приймач: так
 • Можливість оновлення прошивки: так
Пам'ять та карти:
 • Базові карти: Так
 • Попередньо завантажені картки: Карта України НавЛюкс + Європа
 • Можливість додавання нових карток: Так
 • Вбудована пам'ять: Гб
 • Тип картки microSD (не входить у комплект)
 • Дорожні точки/Вибрані/Місця: 1000
 • Маршрути: 100
Функціональні особливості:
 • Голосові підказки: Так (внутрішній динамік та у кріпленні)
 • Голосове озвучування вулиць: Так (у Європі)
 • Розпізнавання мови: Так
 • Функція Lane assist (інформація про рядність на дорозі) Так
 • Функція Junction view (реалістичний вид перехресть) Так
 • Функція trafficTrends™ (розрахунок маршруту на основі прогнозу ситуації на дорогах): Так
 • Функція myTrends™ (прогноз маршруту на основі аналізу минулих поїздок): Так
 • Перегляд карт у 3D форматі: Так
 • Відображення будівель у 3D форматі: Так
 • Оптимізація та розрахунок маршруту: Так
 • Автоматична зміна маршруту (розрахунок нового та перерахунок маршрутів): Так
 • Вибір маршруту (розрахунок швидшого часу, коротка відстань, дороги): Так
 • Попередній перегляд маршруту (вибір шосе, місце заторів тощо): Так
 • Об'єкти європейської бази даних POIs (можливість додавання власних об'єктів до бази даних POI) Так
 • Бездротова технологія Bluetooth®:
AV-IN:ніОперативна пам'ять:нема інформаціїПроцесор:нема інформації
Усі фото товару
photo photo photo

  Залиште відгук
  © Copyright «GPSMobile» 2010—2024