(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Garmin Nuvi 3597LMT + Карта України Аероскан та Європи

код товару: 325
Ціна:
0 грн
Немає в наявності
Обмін та повернення товару Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки
Оплата Оплата: При отриманні, Картою онлайн, Безготівкова, VISA/Mastercard
Оплата частинами від ПриватБанку Оплата банківською карткою On-line Оплата на картку МоноБанку
Чіткий дисплей з високим рівнем роздільної здатності

Модель nuvi 3597 LMT оснащена дисплеєм з діагоналлю 5.0", високим рівнем роздільної здатності та функцією "pinch and zoom", щоб ви могли швидко збільшити цікаву частину зображення. Подвійна орієнтація дозволяє вам розташовувати прилад nuvi 3597 LMT горизонтально або вертикально.

Детальні карти з безкоштовним оновленням

Навігатор nuvi 3597 LMT поставляється із докладними завантаженими картами України та Європи. Завдяки безкоштовним оновленням, що діють протягом усього терміну експлуатації приладу, у ваших маршрутах будуть використовуватися нові картографічні дані та об'єкти, а також навігаційна інформація. Нові карти можна завантажувати до 4 разів на рік без додаткової оплати.
За допомогою пристрою nuvi 3597 LMT ви легко знайдете будь-яку адресу і мільйони об'єктів - установ, ресторанів, магазинів і т.д. Модель nuvi 3597 LMT поставляється із завантаженими об'єктами, тому вам не потрібно буде вводити інформацію про адреси. Просто виберіть потрібний пункт призначення (один або кілька) та починайте навігацію. Також ви можете додати до nuvi 3597 LMT додаткові об'єкти.

Найкраща інформація про дорожню обстановку

Попередження про трафік будуть показані на дисплеї приладу nuvi 3597 LMT збоку від карти, а навігаційна карта залишиться при цьому на екрані. Попередження також дублюватимуться голосом. Система Garmin Traffic може керуватися голосовими командами. Ви отримаєте детальну інформацію про поточну обстановку, включаючи очікувану тривалість затримки в хвилинах та можливі об'їзні маршрути. Крім того, пристрій підкаже, чи ваш поточний маршрут є найшвидшим.
Послуга “Lifetime traffic” дозволить вам отримувати безкоштовну інформацію про трафік протягом усього терміну експлуатації приладу nuvi 3597 LMT .

Сила вашого голосу

Модель nuvi 3597 LMT включає функцію голосового управління. Промовте команду, і пристрій відреагує відповідним чином. При цьому ваші руки залишаються на кермі. Також можна керувати пристроєм за допомогою сенсорного екрана.

Функції Garmin Real Directions™ та Garmin Real Voice™

У моделі nuvi 3597 LMT використовуються покращені голосові навігаційні інструкції для руху від повороту до повороту. Функція Garmin Real Directions направить вас до пункту призначення у дружній манері, вказуючи на орієнтири, будівлі та світлофори. Тепер вам не доведеться під час руху незнайомим містом шукати назви вулиць. Завдяки технології Garmin Real Voice голос став звучати природніше. Функції Garmin Real Directions та Garmin Real Voice застосовуються лише в наших лінійках GPS-навігаторів.

Сумісність із Bluetooth®

Ви можете підключити до навігатора nuvi 3597 LMT Bluetooth-сумісний пристрій (наприклад, смартфон) для телефонних дзвінків hands-free з використанням вбудованого мікрофона та динаміка. Покладіть телефон у безпечне місце (відділення для рукавичок, кишеню або сумочку) та ведіть телефонні розмови, не відриваючи рук від керма та очей від дороги.

Сумісність із Smartphone Link

Smartphone Link – це безкоштовна мобільна програма, яка дозволяє з'єднати навігатор nuvi 3597 LMT зі смартфоном iPhone® або Android™. Після підключення пристрій nuvi 3597 LMT може використовувати тарифний план телефону для обміну інформацією (наприклад, місцем паркування, об'єктами та пунктом призначення).
Програма Smartphone Link також забезпечує доступ до Garmin Live Services, корисної актуальної інформації – прогнозу погоди та відомостей про пробки на дорогах. Послуги Garmin Live Services надаються безкоштовно та за підпискою.

Повні навігаційні інструкції, які ви бачите та чуєте

Функція "Active Lane Guidance" (вибір смуги руху) з голосовими підказками допоможе вам підготуватися до проходження транспортної розв'язки або з'їзду з магістралі. При наближенні до перехрестя, на екрані з'явиться анімаційна модель з яскравими стрілками, що позначають потрібну смугу руху. Голосові підказки запропонують додаткову інформацію. Також ви можете використовувати докладний вид перехресть зверху (режим Bird's Eye). Завдяки функції photoReal можна переглядати реалістичні фотографічні зображення перехресть і транспортних розв'язок на вашому маршруті разом з навколишньою місцевістю. Потрібні смуги руху відзначені яскравими стрілками. Крім того, на екрані nuvi 3597 LMT показані дорожні знаки, наявні на вашому маршруті.

Стильний дизайн

Елегантний та ультра тонкий прилад nuvi 3597 LMT відмінно впишеться в інтер'єр будь-якого автомобіля. Покращений магнітний тримач забезпечує надійне кріплення пристрою nuvi 3597 LMT та його заряджання під час руху.

Ще більше інформації

Під час навігації на екрані приладу nuvi 3597 LMT постійно показано дорожню карту, а додаткова інформація відображається у бокових вікнах. Якщо вам потрібні докладні дані, промовте команду або торкніться екрана. Під час руху по маршруту ви можете використовувати функцію “Up Ahead” (попереду) для отримання інформації про найближчі пункти обслуговування (ресторани, заправні станції, лікарні та магазини).
На екрані приладу nuvi 3597 LMT показані обмеження швидкості, поточна швидкість та точний час прибуття. Подивившись на екран, ви відразу дізнаєтесь назву вулиці, якою їдете в даний момент. Крім того, навігатор nuvi 3597 LMT видає попередження про шкільні зони та відображає 3-мірні зображення будівель та рельєфу, щоб ви уявляли, як виглядає навколишня місцевість.

Управління приладом – все в одному місці

Використовуйте Garmin Express для оновлення вашого навігатора nuvi. Garmin Express дозволяє легко оновлювати картографію та програмне забезпечення, передавати об'єкти з «Обраного» до приладу та з приладу, а також встановлювати безкоштовні значки у вигляді машинок та завантажувати нові голоси.

Технічні характеристики Garmin Nuvi 3597LMT:
 • Кріплення на скло з роз'ємом живлення
 • Диспетчерський інтерфейс (FMI) : Так
 • Управління голосом: Так
 • Розміри: 13.8 x 7.7 x 1.3 cm
 • Яндекс бал : Так
 • Розміри дисплея: 10.9 x 6.5 cm
 • Роздільна здатність дисплея: 800 x 480 пікселів
 • Діагональ дисплея: 5.0
 • Тип дисплею: мульти-тач, скляний, подвійний орієнтації, WVGA кольоровий TFT з білим підсвічуванням
 • Вага : 192 гр
 • Батарея: літій-іонний
 • Період роботи без підзарядки батареї: до 2-х годин
 • Високочутливий приймач: Так
 • Базова карта: Так
 • Адресація по корпусам: Так
 • Завантажені картки: : Так
 • Можливість додавання карток: Так
 • Тип карток пам'яті: microSD
 • Дорожні точки/ улюблені об'єкти / розташування : 1000
 • Маршрути: 100
 • Голосові підказки: Так (внутрішній динамік)
 • Розпізнавання мови (голосове управління): Так
 • Озвучування назви вулиць: Так
 • Функція Lane assist (підказує смугу руху): Так
 • Визначні місця в 3D : &nbs
3G:ніAV-IN:ніFM-трансмітер:ніWi-Fi:ніВідеореєстратор:ніВбудована пам'ять:8 ГБВиробник:GarminГарантія:12 місяцівДіагональ екрану:5 дюймівКільк. ядер:1 ядроКарти:Україна, ЄвропаНаявність Bluetooth:ніОперативна пам'ять:нема інформаціїОпераційна система:LinuxПЗ:АеросканПроцесор:нема інформаціїРадар детектор:ніслот для SIM-картки:ні
Усі фото товару
photo photo photo photo photo photo photo

Залиште відгук
© Copyright «GPSMobile» 2010—2024