(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Garmin Nuvi 57

код товару: 1901
Ціна:
0 грн
Немає в наявності
Обмін та повернення товару Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки
Оплата Оплата: При отриманні, Картою онлайн, Безготівкова, VISA/Mastercard
Оплата частинами від ПриватБанку Оплата банківською карткою On-line Оплата на картку МоноБанку
Розширені навігаційні функції за доступною ціною

Зручний у використанні автомобільний GPS-навігатор з 5-дюймовим дисплеєм із двома режимами орієнтації
Постачається із завантаженими докладними картками України з безкоштовними оновленнями протягом усього терміну служби приладу* та даними для об'їзду пробок**
Пошук нових популярних ресторанів, магазинів та інших об'єктів за допомогою Foursquare

Зручний автомобільний GPS-навігатор

Для отримання підказок під час навігації дорогами відкладіть смартфон і увімкніть ваш nuvi. Прилад nuvi 57 є зручним у використанні автомобільним GPS-навігатором, який не залежить від сигналів стільникового зв'язку і «мертвих зон» мобільного покриття. Пристрій nuvi 57 у стильному корпусі оснащений яскравим дисплеєм з діагоналлю 5” та двома режимами орієнтації (вертикальний та горизонтальний). До комплекту входить присоска для надійної фіксації пристрою.

Детальні карти з безкоштовними оновленнями

Модель nuvi 57 поставляється із завантаженими картами України. Завдяки періодичним безкоштовним оновленням картографії, поки є така можливість, при складанні ваших маршрутів будуть використовуватися лише нові карти, бази даних об'єктів та навігаційна інформація. Оновлені карти можна завантажувати безкоштовно протягом усього терміну служби вашого GPS-навігатора з доступом до оновлень. Увага! Будь-які карти можуть містити неточності. Обов'язково враховуйте цю властивість будь-яких карток.

Безкоштовні дані трафіку** протягом усього терміну служби приладу

У пристрої nuvi 57 використовується функція трафіку Garmin Traffic, яка допоможе уникати транспортних заторів. При використанні Garmin Traffic навігаційна карта завжди буде показана на екрані. Повідомлення про трафік будуть з'являтися в бічній частині картки. Інформація дублюватиметься голосовими повідомленнями. Функція Garmin Traffic надасть детальну інформацію про ситуацію – очікуваний час затримки в хвилинах та наявність можливих об'їздів. Також пристрій підкаже вам, чи є ваш маршрут найшвидшим. Послуга необмежених даних трафіку² надає право власнику моделі nuvi 57 безкоштовно отримувати дані трафіку протягом терміну служби приладу без рекламних оголошень. Дані поставляються безпосередньо в навігатор без використання смартфона.

Навігаційні підказки Garmin Real Directions

Завдяки технології Garmin Real Directions пристрій nuvi 57 видає голосові навігаційні підказки для руху від повороту до повороту. Ці зрозумілі інструкції включають орієнтири, будівлі і світлофори. Вам більше не доведеться шукати на ходу таблички із назвами вулиць. Ви отримуватимете чіткі вказівки, наприклад, «Поверніть ліворуч після заправної станції».

Foursquare додає мільйони нових об'єктів

За допомогою nuvi 57 ви можете легко виконувати пошук адрес та мільйонів об'єктів - установ, магазинів, ресторанів та інших. Наша база даних також включає точну та актуальну інформацію Foursquare. Тепер під час пошуку у верхньому рядку списку будуть показані збігаються результати Foursquare. Таким чином, ви зможете відкривати для себе нові популярні ресторани, магазини та інше.

Зручна навігація по складним транспортним розв'язкам

Прилад nuvi 57 включає функцію вибору смуги руху зі схемами перехресть. Потрібна смуга руху буде відзначена на схемі яскравими стрілками.

Простий пошук, швидкі результати

У пристрої nuvi 57 передбачено єдине поле пошуку, завдяки якому ви можете легко виконувати пошук адрес та мільйонів різних об'єктів. Просто введіть категорію (наприклад, піца), повну адресу або назву. Прилад Nuvi 57 швидко видасть результати пошуку.

Ще більше наочної інформації

Вам більше не доведеться шукати таблички з назвами вулиць - подивившись на екран nuvi 57, ви відразу прочитаєте назву вулиці, на якій знаходитесь. Крім того, nuvi показує обмеження швидкості, поточну швидкість та час прибуття.

За допомогою функції Up Ahead (попереду за маршрутом) ви можете легко шукати об'єкти, не залишаючи екрану карти. Під час руху по маршруту функція Up Ahead постійно інформує вас про найближчі об'єкти, включаючи підприємства харчування, заправні станції та банкомати. Завдяки налаштуванню користувача Up Ahead може повідомляти вам про знаходження ваших улюблених об'єктів вздовж поточного маршруту.

Попередження про шкільні зони

При наближенні до шкільної зони nuvi 57 видає звуковий сигнал і відображає на дисплеї повідомлення. При цьому також з'являється обмеження швидкості.

Додати бездротову камеру заднього виду

До навігатора nuvi 57 можна підключити бездротову камеру заднього виду BC 30 для створення повної навігаційної системи. (Камера продається окремо; рекомендується професійна установка). Після підключення камери під час руху заднім ходом ви зможете переглядати на екрані nuvi машини, пішоходів та інші перешкоди.

Усі операції з пристроєм в одному місці

Виконуйте всі оновлення навігатора nuvi за допомогою програми Garmin Express. Тут можна завантажити оновлення картографії та програмного забезпечення, обмінятися об'єктами «вибраного», а також встановити на пристрій додаткові голоси та значки у вигляді машинок.

Foursquare є зареєстрованим товарним знаком Foursquare Labs, Inc.
AV-IN:ніОперативна пам'ять:нема інформаціїПроцесор:нема інформації
Усі фото товару
photo photo photo photo

Залиште відгук
© Copyright «GPSMobile» 2010—2024