(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Garmin nüvi 2497 LMT + Карта України Навлюкс та Європа

код товару: 1595
Ціна:
0 грн
Немає в наявності
Обмін та повернення товару Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки
Оплата Оплата: При отриманні, Картою онлайн, Безготівкова, VISA/Mastercard
Оплата частинами від ПриватБанку Оплата банківською карткою On-line Оплата на картку МоноБанку
Опис nuvi 2497LMT

рибор nuvi 2497LM вкаже вам шлях за допомогою сенсорного дисплея з діагоналлю 4.3” та потужних навігаційних функцій. Пристрій включає БЕЗКОШТОВНІ оновлення картографії² протягом усього терміну служби обладнання, голосове керування та багато іншого.

Навігація торканням чи голосом

Завдяки інноваційній технології розпізнавання мови, ви можете керувати моделлю nuvi 2497LM голосом, не відриваючи руки від керма. Просто активуйте навігатор, промовивши заздалегідь налаштовану команду, і починайте вимовляти опції меню, які чітко відображаються на екрані. Після зупинки ви можете керувати приладом за допомогою інтуїтивного інтерфейсу сенсорного екрана.
Інтерфейс Garmin Guidance 2.0 забезпечує зручний пошук адрес та послуг. Пристрій направить вас до пункту призначення за допомогою голосових інструкцій для навігації від повороту до повороту, включаючи назви вулиць. Прилад постачається із завантаженими картами Європи. Пристрій також включає більше 8 мільйонів об'єктів POI та можливість додавання ваших власних об'єктів.


Насолоджуйтесь безкоштовними оновленнями картографії

Завдяки БЕЗКОШТОВним оновленням картографії, що діють протягом терміну служби обладнання, ви завжди матимете під рукою найактуальніші карти, об'єкти POI та навігаційну інформацію. Ви можете завантажувати оновлення картографії до 4 разів на рік – без передплати, без оплати та без дати закінчення дії послуги.


Дізнайтеся потрібну смугу руху, перш ніж стане запізно

Тепер Вам більше не потрібно вгадувати, який ряд слід перебудуватися для виконання повороту. Функція фотореалістичного відображення схем перехресть та дорожніх розв'язок, пропонована для деяких міст, дозволяє переглядати схеми перехресть, завдяки чому ви зможете легко орієнтуватися на незнайомих транспортних розв'язках та з'їздах з магістралей. Коли ви наближаєтеся до з'їзду з шосе або перехрестя, прилад nüvi 2497LM переходить у режим розділеного екрана для реалістичного відображення перехресть на маршруті разом із дорожніми знаками та стрілками, що позначають потрібну смугу руху для навігації.

Не лише навігація

Навігація – це лише початок. Модель nuvi 2497LM включає слот для картки пам'яті microSD™, щоб ви могли зберігати та використовувати докладні картки cityXplorer™ або завантажувати безкоштовно нові голоси чи значки автомобілів із ресурсу Garmin Garage. Бездротова технологія Bluetooth дозволяє передавати та приймати телефонні дзвінки hands-free. Подвійна орієнтація екрана дозволяє тримати nüvi вертикально або горизонтально в залежності від режиму використання – в автомобілі або під час пішої прогулянки.
Функція "Де я?" завжди допоможе Вам визначити точні координати (широта та довгота), а також знайти найближчі лікарні, поліцейські ділянки, заправні станції, найближчу адресу та перехрестя. Розширені дані про послуги з'їздів з магістралей допоможуть вам дізнатися, які пункти обслуговування ви можете зустріти на шосе.
2 Послуга «БЕЗКОШТОВНІ оновлення картографії протягом терміну використання приладу» надає право на 4 оновлення картографічних даних на рік, коли ці дані є на сайті Garmin. Ця послуга надається лише для одного приладу, доки не закінчиться термін служби цього пристрою, або доки Garmin не перестане отримувати картографічні дані від стороннього постачальника (використовується більш короткий період). Оновлення, що ви отримуєте, будуть відноситися до тієї ж самої географічної карти, включеної в прилад Garmin при початковій покупці. Компанія Garmin має право на завершення надання вам оновлень картографії, якщо ви порушите умови ліцензійної угоди з кінцевим користувачем, яку ви отримуєте разом із пристроєм.
AV-IN:ніОперативна пам'ять:нема інформаціїПроцесор:нема інформації
Усі фото товару
photo photo photo

Залиште відгук
© Copyright «GPSMobile» 2010—2024