(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Garmin nüvi 2557 LMT + Карта України Навлюкс та Європа

код товару: 1596
Ціна:
0 грн
Немає в наявності
Обмін та повернення товару Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки
Оплата Оплата: При отриманні, Картою онлайн, Безготівкова, VISA/Mastercard
Оплата частинами від ПриватБанку Оплата банківською карткою On-line Оплата на картку МоноБанку
Опис Garmin nuvi 2557LMT

Автомобільний навігатор Garmin nuvi 2557LMT оснащений великим 5 дюймовим екраном та безкоштовним оновленням карти Європи та трафіку в Європі та в деяких містах Росії. Подвійна орієнтація екрана дозволяє вам тримати навігатор вертикально чи горизонтально залежно від режиму використання – в автомобілі або під час пішої прогулянки.
Функції Garmin Real Directions™ та Garmin Real Voice™

У Garmin nuvi 2557LMT використовуються покращені “голосові навігаційні інструкції від повороту до повороту” завдяки функції Garmin Real Directions*. За допомогою простих для розуміння інструкцій навігатор підкаже Вам дорогу як друг, використовуючи помітні орієнтири: будівлі та світлофори. Більше не потрібно враховуватись у назви вулиць, покращена технологія Garmin Real Voice™ використовує більш натуральний і дружній голос. Функції Garmin Real Directions та Garmin Real Voice застосовуються лише в нашій лінії автонавігаторів.
Голосові та візуальні навігаційні підказки

Active Lane Guidance із голосовими підказками допоможе Вам правильно вибрати смугу руху при з'їзді з шосе або при проходженні складної транспортної розв'язки. З наближенням з'являться анімовані моделі з яскравими стрілками, що вказують потрібну смугу руху. Як додаткову допомогу пристрій видасть голосові підказки. З функцією Junction View Bird's Eye на екрані буде показаний вид транспортної розв'язки з висоти пташиного польоту. А PhotoReal Junction View реалістично відобразить перехрестя та розв'язки за маршрутом, у тому числі й навколишній пейзаж. Яскраві стрілки вкажуть потрібну смугу руху. nüvi 2557LMT відображає реальні дорожні знаки протягом усього шляху*.
Приймайте безкоштовні оновлення трафіку

Рухайтеся в об'їзд транспортних пробок, використовуючи вбудований FM приймач трафіку та безкоштовні оновлення трафіку від 3D Traffic з необмеженим терміном дії**. Приймайте попередження про затримки через транспортні пробки та дільниці ремонту доріг, що знаходяться попереду маршрутом. Потім просто торкніться екрана nuvi для перегляду детальної інформації про транспортну обстановку або об'їзду проблемної області.
Насолоджуйтесь безкоштовними оновленнями карт Європи

Завдяки БЕЗКОШТОВНИМ оновленням картографії***, що діє протягом терміну служби автомобільного навігатора, ви завжди матимете під рукою найактуальніші карти, об'єкти POI та навігаційну інформацію. Ви можете завантажувати оновлення картографії до 4 разів на рік – без передплати, без оплати та без дати закінчення дії послуги.
Ще більше інформації

На екрані пристрою nuvi 2557LMT постійно показана дорожня карта. Збоку відображається додаткова інформація. Щоб отримати додаткові дані, подайте голосову команду або торкніться екрана GPS-навігатора. Під час навігації за маршрутом, Ви можете отримувати інформацію про прилеглі сервіси (заправки, ресторани, магазини тощо)

На екрані nuvi 2557 відображається обмеження швидкості, поточна швидкість і точний час прибуття. Подивившись на екран, Ви відразу прочитаєте назву поточної вулиці.
*функція доступна лише на території Європи.
**«Безкоштовне оновлення трафіку» не може бути передане іншій особі або іншому продукту Garmin. Ця послуга діє протягом терміну служби вашого приймача трафіку Garmin (поки Ви володієте сумісним GPS-навігатором Garmin) або до тих пір, поки компанія Garmin отримує дані трафіку від стороннього постачальника (використовується більш короткий період). Дані трафіку доступні в Європі та Росії (не у всіх містах).
***«Безкоштовне оновлення картографії» дає вам право на 4 оновлення картографічних даних на рік, якщо ці оновлення доступні на сайті Garmin (це не стосується оновлень картки України Навлюкс). Ця послуга надається лише для одного приладу, доки не закінчиться термін служби цього навігатора, або доки Garmin не перестане отримувати картографічні дані від стороннього постачальника (використовується більш короткий період). Оновлення, що ви отримуєте, будуть відноситися до тієї ж самої географічної карти, завантаженої в прилад Garmin при початковій покупці. Компанія Garmin має право на завершення надання Вам оновлень картографії, якщо Ви порушите умови ліцензійної угоди з кінцевим користувачем, яку Ви отримуєте разом із пристроєм.

У комплект входить:
  • Навігатор nuvi 2557
  • Приймач 3D Traffic з автомобільним кабелем живлення
  • Автомобільне кріплення на присосці
  • USB-кабель
  • Коротка інструкція російською мовою
AV-IN:ніОперативна пам'ять:нема інформаціїПроцесор:нема інформації
Усі фото товару
photo photo photo

Залиште відгук
© Copyright «GPSMobile» 2010—2024