(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Garmin GPSMAP 620

код товару: 68
Ціна:
0 грн
Немає в наявності
Обмін та повернення товару Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки
Оплата Оплата: При отриманні, Картою онлайн, Безготівкова, VISA/Mastercard
Оплата частинами від ПриватБанку Оплата банківською карткою On-line Оплата на картку МоноБанку
Використовуйте Garmin GPSMAP 620 для навігації сушею та морем. Цей морський картплоттер з повним набором функцій також може грати роль автомобільного та туристичного навігатора, якщо Ви завантажите додаткові дорожні карти Дороги Росії 6.XX. Модель GPSMAP 620 включає високочутливий GPS-приймач і яскравий сенсорний екран з високим рівнем дозволу.

Потужний та портативний
Прилад GPSMAP 620, що включає морський і автомобільний режим, високочутливий GPS-приймач і міцний корпус з водонепроникністю за стандартом IPX7, готовий до Ваших пригод. Модель GPSMAP 620 легко переходить від морського режиму до автомобільного і назад. Коли пристрій встановлений у морському тримачі, Ви отримуєте доступ до всіх необхідних морських даних. А при використанні додаткової автомобільної підставки та картографії автоматично вмикається автомобільний режим, і GPSMAP 620 стає надійним дорожнім навігатором.

Designed to Shine (дослівно – створений для сяйва)
Модель GPSMAP 620 із сенсорним екраном WVGA із діагоналлю 5,2” та інтуїтивним інтерфейсом пропонує Вам все необхідне для впевненої навігації. Прилад поставляється із завантаженою супутниковою базовою картою світу, яка містить берегові лінії та інші наземні об'єкти.

Морська навігація
У морському режимі прилад GPSMAP 620 дозволяє використовувати режим індикації 3D 'mariner's eye view' (вид над ватерлінією) або 'fish eye view' (вид нижче ватерлінії), а також технологію Auto Guidance, яка служить для створення оптимального маршруту на основі додаткових картографічних даних BlueChart® g2 Vision. Крім того, Ви завжди можете скористатися базовою картою світу, завантаженою в модель GPSMAP 620. Прилад сумісний з форматом NMEA 0183, тому Ви можете легко ввести його в існуючу морську мережу. При використанні додаткових даних BlueChart g2 Vision Ви отримуєте доступ до рибальських карт, інформації про припливи та течії, морських сервісних центрів, прибережних доріг тощо.

Автомобільна навігація
В автомобільному режимі GPSMAP 620 видає підказки для руху від повороту до повороту і навіть вимовляє назви вулиць (при завантаженні додаткових даних). Процедура планування маршрутів ніколи не була простішою. Виберіть потрібний пункт призначення, і пристрій розрахує найшвидший та найефективніший маршрут. Також Ви можете створювати об'єкти POI і налаштовувати сигналізацію при наближенні до цих об'єктів.
Виробник:GarminВодонепроникність:IPX7Гарантія:12 місяцівДіагональ екрану:5 дюймівКількість частот:не використовуєМак. глибина:не використовуєРоздільна здатність екрану:800 x 480 пікселівТип:картплотериТип екрану:кольоровий
Усі фото товару
photo photo

    Залиште відгук
    © Copyright «GPSMobile» 2010—2024