(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Gazer H714

код товару: 195
Ціна:
0 грн
Немає в наявності
Обмін та повернення товару Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки
Оплата Оплата: При отриманні, Картою онлайн, Безготівкова, VISA/Mastercard
Оплата частинами від ПриватБанку Оплата банківською карткою On-line Оплата на картку МоноБанку

Gazer H714 - це новий прогресивний представник автомобільних відеореєстраторів Gazer останнього покоління. На сьогоднішній день модель H714 є найменшою серед усіх HD-реєстраторів, представлених на ринку автомобільної електроніки.

Завдяки надкомпактним габаритам, інтегрованому в корпус 3М кріпленню, високій якості зйомки та власному програмному забезпеченню Gazer H714 вже зараз впевнено займає лідируючі позиції у своєму сегменті. Продуманий дизайн, зручність і простота використання, а також розширений функціонал дозволяють стати відеореєстратору незамінним помічником будь-якого автовласника.


Переваги комплектації

Важливою особливістю автомобільного відеореєстратора Gazer H714 є інтегроване кріплення в корпус на 3М скотчі. Завдяки такому рішенню пристрій стає практично непомітним, як зовні, так і всередині автомобіля. Більше того, таке кріплення дозволяє повертати реєстратор на 360° по вертикалі, і тим самим легко налаштовувати необхідний напрямок зйомки.

Gazer H714 підтримує карти пам'яті microSDHC об'ємом до 32 Гб. Базова комплектація відеореєстратора включає фірмову картку пам'яті Gazer microSDHC об'ємом 8 Гб із адаптером SD. Це дозволяє використовувати пристрій одразу після придбання без необхідності придбання додаткових аксесуарів.

Також до стандартної комплектації даної моделі входить кабель для підключення живлення та композитного RCA відеовиходу, додаткова смуга 3М скотчу, копія сертифікату УкрСЕПРО, посібник користувача з гарантійним талоном, а також дві наклейки «Ведеться відео» для дотримання всіх правил законності відеозйомки.


Технічні особливості:

Автомобільний відеореєстратор Gazer H714 призначений для штатної установки, в результаті якої не тільки сам реєстратор буде непомітний для оточуючих, а й дроти підключення будуть приховані під обшивкою салону автомобіля. Завдяки цьому пристрій не потрібно знімати ввечері, а вранці перед поїздкою встановлювати реєстратор назад на лобове скло - автовласник може сміливо залишати реєстратор в салоні автомобіля на ніч і бути спокійним за його збереження та збереження автомобіля. Gazer H714 має два варіанти підключення:

1. Постійна робота відеореєстратора – підключення безпосередньо до акумулятора автомобіля.

При такому підключенні відеореєстратор працюватиме постійно, і запис буде здійснюватися як під час руху авто, так і на парковці. Цей режим дозволяє безперервно вести охоронний відеозапис у припаркованому автомобілі. При цьому споживаний струм реєстратора складає всього 110mA – удвічі менше, ніж у більшості відеореєстраторів, представлених на ринку. Це дозволяє Gazer H714 працювати тривалий проміжок часу.

2. Увімкнення реєстратора під час запуску двигуна автомобіля.

При такому підключенні відеореєстратор автоматично вмикатиметься і робитиме відеозапис під час запуску двигуна автомобіля. Після відключення двигуна реєстратор продовжить запис протягом заданого проміжку часу. Налаштувати тривалість роботи пристрою дозволяє "Таймер автовимкнення". За його допомогою реєстратор вестиме відеозапис певний час, після чого самостійно вимкнеться. Це дає можливість вести охоронний запис у припаркованому автомобілі саме стільки часу, скільки цього бажає автовласник.

Gazer H714 робить відеозапис у високій роздільній здатності 1280x720 з частотою 30 кадрів в секунду , що дозволяє отримувати інформативне відео з високим рівнем деталізації. За бажанням користувача швидкість запису може бути знижена до 15 та 5 кадрів на секунду, наприклад, для ведення охоронної зйомки у припаркованому автомобілі. Це дозволяє витрачати простір на картці пам'яті економічніше. Кут огляду відеокамери Gazer H714 становить 140 ° . Такий ширококутний об'єктив дає можливість «бачити» дорогу цілком, у тому числі сусідні смуги руху.

У моделі Gazer H714 передбачено функцію циклічного запису – відеореєстратор здійснює відеозапис окремими файлами. При заповненні простору на карті пам'яті реєстратор самостійно знаходить ранній записаний відеоролик, видаляє його і на місце, що звільнилося, зберігає новий відеофайл. Це дозволяє ефективно використовувати картку пам'яті, а також виключити втрату даних.

Однією з найважливіших особливостей автомобільного відеореєстратора Gazer H714 є наявність G-сенсора - 3-осьового датчика удару, що захищає файли від перезапису при різких гальмуваннях або зіткненнях. Таким чином, автовласник може бути впевненим, що найбільш значущі відеозаписи дорожньої колії завжди будуть надійно збережені. Також можна увімкнути захист файлу від перезапису вручну за допомогою окремої кнопки на корпусі реєстратора.

Крім цього, ще одна кнопка на корпусі дозволяє швидко відключити мікрофон і перейти в конфіденційний режим. За допомогою цієї ж кнопки запис звуку в салоні авто можна легко відновити.

Для збереження мініатюрних розмірів Gazer H714 не має вбудованого дисплея. Налаштувати необхідні параметри зйомки Вам допоможуть фахівці СТО в процесі штатної установки. Але якщо Ви бажаєте переглядати відео з реєстратора в реальному часі з салону авто, пристрій можна підключити до будь-якого автомобільного монітора, мультимедійної системи або дзеркала заднього виду з вбудованим монітором, які мають композитний відеовхід RCA. Навігація меню реєстратора також можлива без використання зовнішнього дисплея. Для цього потрібно скористатися кнопками на корпусі відеореєстратора. Послідовність та тривалість натискання кнопок докладно описано у посібнику користувача.

Відмінною рисою автомобільного відеореєстратора Gazer H714 є наявність власного програмного забезпечення Gazer Player, призначеного для зручної роботи з відеофайлами на комп'ютері. До основних функцій Gazer Player відносяться: встановлення/зняття захисту файлів від перезапису, переворот зображення на 180° (при використанні реєстратора в перевернутому стані), відображення роботи G-сенсора, відновлення файлів, пошкоджених при некоректному відключенні реєстратора, а також експорт відео у форматі AVI та створення знімків екрана.

На корпусі реєстратора, а також на коробці розташована голограма у вигляді овалу з вписаною в нього латинською літерою "Z" - як центральна частина логотипу Gazer. Наявність голограми підтверджує оригінальність товару Gazer та є гарантією високої якості продукції.

Технічні характеристики Gazer Н714 :

Модель

Gazer Н714

Кількість камер

1

Кут огляду камери

140 °

Дозволи запису

1280x720, 640x480 (5fps, 15fps, 30fps)

Можливість повороту камери

По вертикальній осі (вгору або вниз)

Параметри відео

Відеокодек MJPEG, конвертація у формат AVI

Розмір 1 хвилини запису VGA

48 Mb

Розмір 1 хвилини запису HD

100 Mb

Мікрофон

Так

Вимкнення мікрофона

Так, коротким натисканням кнопки ВЛІВО

Відеовихід композитний (RCA)

Так

Відеовихід HDMI

Ні

USB інтерфейс

Ні

Вбудований дисплей

Ні, можливість підключення через композитний відеовихід RCA

Підтримка карток пам'яті

micro SD, до 32 GB

вбудована пам'ять

Ні

Карта пам'яті у комплекті

Так , Gazer micro SDHC 8GB + Adapter

Накладення часу та дати

Так

Автоматичне включення під час подачі живлення

Так

Циклічний запис відео

Так

Тип кріплення на скло

На ЗМ скотчі

GPS-приймач

Ні

G-датчик

Так

Голосові коментарі

Ні

ПЗ перегляду

Gazer Player

живлення

12В, підключення до бортової мережі автомобіля

Споживаний струм

110mA

Габарити, мм

65x35x35

Вага, грам

60

Усі фото товару
photo photo photo photo

    Залиште відгук

    Качество съёмки полностью устраивает, отсутствие экране нисколько не смущает, наоборот - не отвлекает внимание во время движения.    © Copyright «GPSMobile» 2010—2024