(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Libelle Навігаційна програма Бабка для Android

код товару: 246
Ціна:
0 грн
Немає в наявності
Обмін та повернення товару Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки
Оплата Оплата: При отриманні, Картою онлайн, Безготівкова, VISA/Mastercard
Оплата частинами від ПриватБанку Оплата банківською карткою On-line Оплата на картку МоноБанку
Налаштування навігаційної програми Libelle (Стрекоза) на Android у Львові!


«Libelle map» – це багатофункціональне навігаційне програмне забезпечення для автомобільної та туристичної навігації.

За час свого існування продукт вже встиг завоювати популярність навіть у найдосвідченіших користувачів. Бренд є власністю компанії E-TECH Electronics Development Limited, широко відомої на ринку автомобільної GPS-навігації.

Програмне забезпечення Libelle map допомагає знайти дорогу до обраного пункту за допомогою GPS приймача. У процесі використання ви отримуєте такі можливості:

  • пошук за адресою та назвами;
  • вибір оптимального маршруту;
  • приємні ненав'язливі голосові підказки;
  • зручний ергономічний інтерфейс програми;
  • з спеціальна система управління зображенням для збереження вашого зору;
  • про великий вибір зрозумілих налаштувань;
  • у кращі алгоритми відтворення карт та об'єктів;
  • швидкий пошук;
  • з створення власних карт і багато іншого.

Однією з головних переваг Libelle map є доступні для скачування та безкоштовні для оновлень карти протягом 5 років. Завдяки тісній співпраці компанії E-TECH Electronics Development Limited з провідними світовими виробниками, будь-який користувач, навіть без особливих знань у навігації, зможе легко використовувати дані карти за допомогою GPS-навігатора.

Українським партнером Libelle map є виробник карт Travel GPS . Проект об'єднує близько 40 картографів, серед яких є як любителі, так і професіонали у цій галузі. Компанія створює один із найкращих роутингів по Україні та на високому рівні займається підтримкою власних карт, використовуючи найсучасніші навігаційні технології.

Партнером у країнах Європи та всього світу став картографічний проект OpenStreetMap . Це вільний геоінформаційний веб-сервіс, який розвивається командою добровольців у всьому світі. Оскільки цей проект спирається насамперед на точні координати GPS-треків, то карта виходить набагато точнішою, ніж у проектів-конкурентів.

Метою розробників Libelle map є досягнення результатів, які відповідають вимогам наших користувачів. Ми прагнемо розробляти програмне забезпечення, що дозволяє отримувати надійність, безпеку та зручність використання.

Знайомство з Libelle варто почати з установки програми: настановний ".apk" файл займає приблизно 9.7Мб і поміститься на будь-який пристрій. Запустити установку можна через стандартний диспетчер файлів, або ж використовувати інші, але потрібно завантажити їх з PlayMarket. У мене, наприклад, встановлений ES-провідник, за його допомогою я й установлював програму. Установка проходить приблизно за хвилину, після чого в кореневому каталозі з'являється папка Libelle. У списку програм з'являється ярлик з такою самою назвою.

Якщо запустити програму відразу після цього, то нічим, крім різних меню і списку налаштувань, Ви насолодитися не зможете, тому що сама програма не містить карт. Тут є одна особливість: до додатку на Android повністю підійдуть карти з Windows CE, і будуть не менш докладними, оскільки це, власне, одні й ті ж файли з картами. Я скачав карти з офіційного сайту розробника та скопіював їх у папку "libelle" - "maps" на моєму апараті. Таким нехитрим способом карти з'явилися у мене в смартфоні.

Але про самі карти трохи пізніше хочу ненадовго зупинитися на налаштуваннях, які пропонує програма. В принципі, це стандартний набір для навігаційної програми: можна налаштувати саму навігацію, карту, інтерфейс і супутники, нічого зайвого. У налаштуваннях навігації можна просто ввімкнути або вимкнути різні налаштування прокладки маршруту прапорцями, докладно на цьому зупинятися немає потреби, там всі опції описані максимально зрозуміло. У налаштуваннях карти, крім подібних прапорців, є ще й пункт «Атлас», в якому просто потрібно вибрати карту потрібної країни, і вона завантажується.

Для мене найцікавішою частиною налаштувань став пункт «Інтерфейс», саме тут змінюється зовнішній вигляд програми, і зміни налаштувань найбільш помітні для мене як для користувача. В принципі, розібрався швидко, а ще сподобалася опція перемикання режиму картки "день/ніч", щоб не напружувати очі. Там же, в інтерфейсі, можна вибрати мову голосових підказок, гучність та інші корисні налаштування, наприклад такі як «системна клавіатура». Це налаштування дозволяє вмикати клавіатуру самого апарата для введення або можна користуватися клавіатурою, яка вбудована в програму Libelle. Особисто я користуюся клавіатурами по черзі, тому що для російської розкладки зручніше користуватися системною клавіатурою, а української розкладки у смартфоні я не маю, тому використовую українську клавіатуру Libelle.

У налаштуваннях супутників мені знадобилася тільки одна опція - «Місце розташування у фоні». Там я поставив "Визначати", щоб програма показувала моє місце завжди. Інші налаштування там були виставлені правильно за умовчанням.

В принципі, все виглядає досить непогано, тільки є одне неприємне «але». Програма нормально видно, і вона коректно відображає пункти меню тільки в тому випадку, якщо Ви тримаєте пристрій горизонтально, коли ж Ви ставите його вертикально, екран через G-сенсор повертається, і тоді форматування меню під екран стає некоректним, через це деякі пункти відображаються неправильно або взагалі не відображаються. У налаштуваннях програми немає можливості вимкнути G-sensor або заборонити поворот екрана. Таким чином, уникнути повороту зображення на екрані можна лише в тому випадку, якщо вимкнути G-sensor у налаштуваннях самого пристрою. Ось така незручність.

Тепер перейдемо безпосередньо до карт. Вони, як і пробна версія програми, надаються безкоштовно. Карти України досить докладні, вказано багато POI (Points of Interest), у великих містах можна знайти будь-яку адресу. Але є й мінуси: до карти не внесені дані про деякі міста російською мовою, тобто іноді доводиться в адресному пошуку писати назву міста українською, бо якщо написати його російською, то програма не завжди знаходить те, що потрібно знайти.

Карти інших країн, які представлені на сайті програми, набагато менш докладні, ніж карта України та надаються безкоштовною, хоча й досить відомою спільнотою картографів OpenStreetMap. Але залишимо ці проблеми для картографів, хотілося б продовжити опис самого ПЗ.

Сама навігація у програмі може працювати у двох режимах: з виявленими супутниками та без них. Коли ПЗ визначило супутники і Ваше місцезнаходження, тоді програма відображає Ваше місцезнаходження на карті, і воно буде стартовою точкою при прокладанні маршруту, що не дивно, і навіть зручно. Коли програма не визначила супутники, можна переглядати карту, будувати маршрути, дивитися, шукати різні місця та відзначати свої, але без супутників, як Ви розумієте, навігатор не вестиме Вас за маршрутом. Тому перед тим, як встановлювати програмне забезпечення переконайтеся, що у Вас у Вашому Android-пристрої є GPS-модуль.

Ще хотілося б описати прокладку маршрутів — важливу частину навігаційної програми. Тут є три режими прокладання маршруту: «швидко», «коротко» і «прямо». З режимами "швидко" і "коротко", в принципі, все зрозуміло. Режим «коротко» призначений для побудови маршрутів найкоротшим шляхом, режим «швидко» призначений для побудови маршруту з урахуванням швидкісних режимів доріг. Режим прямо, якщо чесно, я не оцінив, в цьому режимі просто прокладається пряма лінія між стартом і фінішем. Можливо це корисно десь у полі, але я цей режим із програми прибрав би взагалі, як на мене — він марний. Але в будь-якому разі краще нехай буде зайвим, ніж не буде потрібного.

Хотілося б відзначити, що окрім прапорів старту та фінішу у програмі є можливість вказувати у маршруті проміжні точки, ці опції називаються «Зараз» та «До фінішу». Перша ставить прапор і прокладає маршрут до поставленої точки так, щоб ви під'їхали до неї перед фінішем, де Ви не знаходилися б, а друга дуже корисна при послідовній прокладці маршруту по кількох місцях.

Є можливість переглядати збудований маршрут у повному масштабі на карті, програти "демо" прокладеного маршруту, а також додавати на карту та редагувати власні точки інтересу. Голосові підказки працюють як у "демо" маршруту, так і при їзді. Також можна записувати GPS-треки у форматі GPX, який підтримується більшістю програм для перегляду треків.

Пошук потрібного місця оформлений у програмі наступним чином: є можливість шукати за адресою, географічними координатами, місцями заздалегідь зазначеними на карті користувачем, за точками інтересу (POI), а також можна просто завантажувати з історії пошуку.

Таким чином, можна знайти потрібне місце на карті і прокласти до нього маршрут без особливих проблем.

Загалом програма залишає приємні враження: працює швидко, інтерфейс інтуїтивно зрозумілий. Для навігації по Україні карта дуже докладна і часто оновлюється, до того ж доступні карти інших країн безкоштовно. До мінусів можна віднести відсутність управління G-sensor із самої програми (але його завжди можна відключити в налаштуваннях самого пристрою), а також не повністю доопрацьовану систему індексації в картах України російською мовою. В іншому ж претензій до програмного забезпечення у мене не виникло, відмінний варіант навігації.
Видео тест навигационной программы Libelle map (Стрекоза)
Усі фото товару
photo photo photo photo photo

    Залиште відгук




    © Copyright «GPSMobile» 2010—2024