(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Navitel Навігаційна карта «Україна», карти Навітел

код товару: 149
Ціна:
0 грн
Немає в наявності
Обмін та повернення товару Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки
Оплата Оплата: При отриманні, Картою онлайн, Безготівкова, VISA/Mastercard
Оплата частинами від ПриватБанку Оплата банківською карткою On-line Оплата на картку МоноБанку
Детальна навігаційна карта України для програми « Навітел Навігатор » містить 29 821 міст та населених пунктів України , 197 міст з повним адресним планом, понад 69 791 POI та ін. важливу інформацію.

Навігаційна карта «УКРАЇНА» — докладна цифрова навігаційна карта у форматі Навітел із назвами вулиць, з номерами будинків, станціями метро та іншою важливою інформацією, що полегшує орієнтування як у мегаполісі, так і за його межами.

Підтримка безкоштовних онлайн-сервісів «Навітел.Пробки», «Навітел.SMS», «Навітел.Події», «Динамічні POI» та «Навітел.Погода»!

Опис карток:
  • Карта України для Навітел включає понад 1 097 106 км доріг, з них понад 4 415 км — внутрішньодворові проїзди.
  • У комплекті — оглядова карта України, що включає повну дорожню мережу країни, 29 821 міст та населених пунктів України.
  • Докладні навігаційні карти міст включено житлову та промислову інфраструктуру міста з відомостями для пошуку будівель за актуальною поштовою адресою аж до будівель у приватному секторі.
  • Карта підтримує функції автоматичного формування оптимального маршруту дорогами та ведення по ньому з голосовими підказками водію про майбутні маневри.
  • До дорожньої мережі докладних навігаційних карт міст для побудови оптимального маршруту включено всі вулиці та дороги з урахуванням спрямованості руху, розв'язок та кругових рухів.
  • Карти Навітел наповнені великою кількістю POI (понад 69 791) про історичні місця, пам'ятки та супутній сервіс (автозаправки, магазини, аптеки, лікарні, готелі та інше).
Видео тест навигационной программы Navitel (Навител)
Усі фото товару
photo photo photo photo

    Залиште відгук
    © Copyright «GPSMobile» 2010—2024