(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Garmin Approach S6 Black

код товару: 1046
Ціна:
0 грн
Немає в наявності
Обмін та повернення товару Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки
Оплата Оплата: При отриманні, Картою онлайн, Безготівкова, VISA/Mastercard
Оплата частинами від ПриватБанку Оплата банківською карткою On-line Оплата на картку МоноБанку
Компактний і легкий годинник для гольфу з GPS і першою у своєму роді технологією визначення параметрів удару

Функції показників удару: SwingTempo (темп замаху), TempoTraining (тренування темпу) та SwingStrength™ (сила замаху)
Окрема кнопка CourseView та функція Green View (огляд грина) для ручного переміщення прапорців
Функція PinPointer підкаже вам положення прапорця, навіть якщо ви його не бачите
Сенсорний екран із високим рівнем дозволу; можна використовувати, не знімаючи рукавичок
Точний відстань для більш ніж 39,000 полів для гольфу по всьому світу; не потрібна підписка на обслуговування або додаткова оплата
Модель Approach S6 являє собою компактний, легкий і функціональний годинник для гольфу, що включає кольоровий сенсорний екран з високим рівнем дозволу, GPS-приймач і першу в своєму роді технологію визначення параметрів удару.

Параметри удару :

Прилад S6 за допомогою функцій SwingTempo (темп замаху) та TempoTraining (тренування темпу) дозволяє відпрацьовувати техніку удару. Функція SwingTempo вимірює співвідношення між часом апсвінгу та даунсвінгу, відображаючи цей коефіцієнт. Дослідження показали, що ідеальне співвідношення становить 3:1 незалежно від індивідуальної швидкості руху ключки. Функція TempoTraining використовує коефіцієнт 3:1 як опорне значення і за допомогою звукових сигналів дозволяє відбудувати темп замаху. Завдяки цій функції прилад S6 буде корисним і на тренувальному полі, і під час гри.

Кольорові карти CourseView

Модель S6 включає кольорові карти для більш ніж 39 000 полів для гольфу по всьому світу. Завдяки окремій кнопці CourseView ви зможете швидко перейти до другого удару. Пристрій дозволяє вам вивчати догляди, пастки та водні перепони, форму гріна та розташування прапорців, перебуваючи на полі або в будівлі клубу.

Функція PinPointer

Функція PinPointer (допомога при «сліпому» ударі), яка раніше доступна тільки на портативних пристроях найвищої цінової категорії, показує на екрані стрілку, спрямовану до грина. Тепер ви можете легко вибрати напрямок удару, навіть якщо ви знаходитесь серед дерев або в пастці.

Переміщення прапорців за допомогою сенсорного екрану

Ви можете переглядати реальну форму та розташування гріна, навіть якщо ви знаходитесь позаду нього. Використовуючи кольоровий сенсорний екран, переміщуйте прапорець в поточне положення вручну. У міру переміщення прапорця відповідно змінюється значення відстані до прапорця. Ця функція є особливо важливою для пара-3, щоб ви могли визначити відстань для надійного удару.

Швидкий, простий та точний

Міцний та водостійкий (до 50 м) прилад Approach S6 відображає відстань у ярдах до передньої, задньої та середньої частини грина на кольоровому сенсорному екрані з високим рівнем роздільної здатності. Ви можете керувати екраном, не знімаючи рукавичок. Крім того, пристрій дозволяє вам вручну розставляти прапорці, вимірювати відстані до долег і лей-апів, відзначати пастки та перепони, а також роздруковувати цифрові таблиці результатів для гри на рахунок та системи Стейблфорда.

Оповіщення від смартфона

Ви більше не пропустите текстове повідомлення, електронний лист або інше сповіщення, коли ваш смартфон лежить глибоко у сумці. Прилад S6 відіграє роль бездротового доповнення для вашого смартфона Android™, iPad® та iPhone® 4s (або пізніших версій), відображаючи на екрані годинника все, що відбувається на пристрої. Тепер ви зможете прочитати текст повідомлення або електронного листа через Bluetooth® прямо посеред фервея.

Довгий період роботи батареї

Модель S6 забезпечує тривалий період роботи акумулятора для більш тривалої гри або більшої кількості раундів. Пристрій працює до 10 годин у режимі GPS або до 20 тижнів у режимі годин без заряджання літій-іонного акумулятора.

Завантажені майданчики для гольфу та безкоштовні оновлення

Пристрій S6 є одним з найлегших і найтонших годинників для гольфу, включаючи при цьому більше 39,000 передзавантажених полів для гольфу по всьому світу. Для користування цими даними вам не потрібні платні підписки або внески. Крім того, ви можете завантажувати безкоштовні оновлення баз даних з полями для гольфу в міру їх появи.

Налаштування відстаней

Модель S6 показує відстані до передньої, задньої та центральної частини гріна, а також відстані до доглегів. Крім того, прилад дозволяє вам вводити і зберігати точки, що настроюються (водні перешкоди або бункери) з будь-якої частини поля.

Розрахунок гандикапу, ведення рахунку та вимірювання ударів

У пристрої S6 передбачені опції розрахунку гандикапу для окремих лунок, місцевого гандикапу гравця або методу коефіцієнта/ухилу (index/slope method). Варіанти ведення рахунку включають гру на рахунок і систему Стейблфорда. Також можна зберігати, переглядати, надсилати та друкувати таблиці результатів на комп'ютері. Виконавши удар, можна переглянути його дальність за допомогою функції “Measure Shot” (вимірювання удару).

Додаток Garmin Connect™ Golf

Програма Garmin Connect є онлайн-спільнотою любителів гольфу, за допомогою якої ви можете грати в свою улюблену гру, а потім ділитися своїми результатами і порівнювати досягнення з показниками інших користувачів. Завантажте підсумки вашої гри та порівняйте їх з попередньою грою; проаналізуйте покращення гандикапу для кожного поля, на якому ви грали. Додаток Garmin Connect Golf пропонує також функцію для формування вашої ідеальної партії шляхом об'єднання найкращих балів для кожної лунки, щоб отримати ідеальні 18 лунок для даного поля.

Стильний годинник на кожен день

Не забувайте - годинник S6 також показує час. Також модель S6 включає одометр для вимірювання пройденої відстані. Таймер дозволяє визначити, за який час вам удалося пройти всі 18 лунок.

Торгова марка та логотипи Bluetooth є товарними знаками Bluetooth SIG, Inc. iPhone та iPod є товарними знаками Apple Inc., зареєстрованими у США та інших країнах.

Функції
SwingTempo (темп замаху)

Прилад Approach S6 вимірює час апсвінгу та даунсвінгу, відображаючи розрахований показник у вигляді співвідношення. Дослідження показали, що ідеальне співвідношення складає 3:1. Таким чином, ви можете визначити, наскільки ваш показник темпу замаху відрізняється від оптимального.

TempoTraining (тренування темпу)

Функція TempoTraining видає звукові сигнали для оптимального коефіцієнта темпу замаху 3:1, щоб ви могли синхронізувати своє власне замах. Відпрацюйте ідеальне замах на тренувальному полі і виявіть себе в справжній грі.

SwingStrength™ (сила замаху)

За допомогою функції SwingStrength ви можете визначити силу вашого замаху. Використовуйте цю функцію на тренувальному полі або під час гри.

Карта CourseView

Перегляньте кольорові докладні схеми більш ніж 39,000 полів для гольфу по всьому світу. Ви можете вивчати догляди, перепони та форми гріна, перебуваючи на полі чи вдома.

Точний вимір відстані

Всього один погляд на екран годинника, і ви будете знати відстань в ярдах від вашого поточного розташування на полі до передньої, задньої або середньої частини гріна. Значення показані чіткими цифрами, що легко читаються.

Відстань лей-апу

Контроль над полем є основним моментом гри – особливо у тому випадку, якщо ви граєте на незнайомому майданчику. Функція “Layup distance” (відстань лей-апу) дозволяє переглянути відстань у ярдах до доглега або інших перешкод на полі.

Оповіщення від смартфона

Отримуйте електронні листи, текстові повідомлення та інше безпосередньо на годинник. На екрані вашого пристрою S6 буде показана вся інформація з дисплея сумісного iPad® або iPhone® (4s або пізніших версій), передана по бездротовому каналу Bluetooth®.

Відстеження статистики

Вводьте дані про удари, пати за раунд, удари на грині та фарві, поки вони ще свіжі у вашій пам'яті. Після завершення раунду зайдіть до програми Garmin Connect Mobile для перевірки балів та статистики зіграного раунду.

Торгова марка та логотипи Bluetooth є товарними знаками Bluetooth SIG, Inc. iPhone та iPod є товарними знаками Apple Inc., зареєстрованими у США та інших країнах.

Зона покриття
Модель Approach S5 постачається із завантаженими даними для 39,000 полів для гольфу по всьому світу. Крім того, ви отримуєте право на безкоштовне оновлення цих даних.
Garmin Connect:сумісніVirtual Partner:ніVirtual Racer:ніWi-Fi:ніАльтиметр:нівбудована пам'ять:нема інформаціїВбудований GPS:такВиробник:GarminДіагональ дисплея:1 дюймДатчик обертання педалей:ніЗахист від води, пилу:такЗахист від ударів:ніЗнімний ремінець:такКомпас:ніЛічильник калорій:ніМонітор серцевого ритму:ніРежим «плавання»:ніСумісність із iOS:такУправління:кнопковеУправління музичним плеєром:ніШагомер:ні
Усі фото товару
photo photo

    Залиште відгук
    © Copyright «GPSMobile» 2010—2024