(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Garmin Forerunner 920XT White & Red

код товару: 1869
Ціна:
17 842 грн
Немає в наявності
Обмін та повернення товару Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки
Оплата Оплата: При отриманні, Картою онлайн, Безготівкова, VISA/Mastercard
Оплата частинами від ПриватБанку Оплата банківською карткою On-line Оплата на картку МоноБанку
Функціональний спортивний годинник GPS з режимом «мультиспорт» та функціями, що підключаються.

Дані бігової динаміки ¹ , включаючи частоту кроків, час контакту із землею та вертикальні коливання корпусу
Оціночне значення VO2 max 2, прогноз результатів змагання та рекомендації щодо часу відновлення між тренуваннями
Дані під час плавання – відстань, частота гребків, ідентифікація типу гребків, лічильник гребків, режим вправ та таймери відпочинку
«Розумні оповіщення»3 – годинник попередить Вас про отримання електронного листа, текстового повідомлення тощо.
Функції 4, що підключаються, – автоматичне завантаження даних у Garmin Connect™, «живе стеження» та публікація даних у соціальних мережах
Компанія, що випустила перший у світі пристрій «мультиспорт» з GPS-приймачем, пропонує Вам годинник, який стане надійним помічником для тренувань спортсменів будь-якого рівня. Представляємо Вам модель Forerunner 920XT, що включає найсучасніші функції – дані бігової динаміки, оцінку VO2 max, «живе стеження» та «розумні» оповіщення.

Сучасні функції для тренувань та монітор активності

Пристрій Forerunner 920XT включає багато сучасних функцій для тренувань. Цей годинник на 15% легший за попередню модель (Forerunner 910XT) і може використовуватися з гідрокостюмом. Прилад оснащений кольоровим дисплеєм з високим рівнем роздільної здатності, гнучким ремінцем та режимом годинника – Ви можете носити цей пристрій цілий день, як звичайний годинник. Функція монітора активності дозволяє вимірювати кількість кроків, параметри сну та спалені калорії протягом усього дня, щоб Ви могли отримати повнішу картину своєї щоденної активності.

Використання для плавання

І в закритих басейнах, і у відкритих водоймах годинник Forerunner 920XT записує докладні дані плавання, включаючи відстань, частоту гребків, кількість гребків та бали SWOLF. У пристрої передбачено спеціальний режим тренувань для басейну, а також 2 типи таймерів відпочинку, щоб Ви могли вчасно відштовхнутися від стіни басейну. Попередження часу допоможуть Вам підтримувати потрібний темп, а попередження по відстані підкажуть Вам, що запланована дистанція вже за Вами. У приладі передбачені навіть попередження щодо кількості калорій та частоти гребків.

Нарощуйте інтенсивність тренувань

Модель 920XT сумісна з датчиками швидкості, частоти обертання педалей та пульсометром, щоб Ви могли отримувати більше даних під час велосипедних тренувань. При використанні з вимірювачами потужності ANT+™ (включаючи вимірювачі лінійки Vector з датчиками на одній або двох педалях) на екрані приладу будуть також відображатися дані потужності.
Якщо під час велосипедного тренування Ви застосовуєте пульсометр та вимірювач потужності, Forerunner 920XT розраховує оцінне значення VO2 max, за допомогою якого Ви можете оцінити зміни у своїй фізичній формі. Кольоровий індикатор показує Вашу ситуацію, порівняно з іншими спортсменами тієї ж вікової групи. Ще одна функція, що дозволяє Вам порівняти себе з іншими спортсменами, – це сегменти Garmin Connect. Після завершення тренування та завантаження даних у Garmin Connect Ви можете переглянути свою позицію у списку лідерів для даного сегменту.

Вдосконалюйте Вашу бігову форму

Багато користувачів хотіли отримати доступ до цих даних, і ось вони стали Вам доступні - дані бігової динаміки тепер включені в годинник мультиспорт. Модель 920XT, створена на основі тієї ж технології, що Forerunner 620 і fēnix™ 2, допомагає досягти оптимальної бігової форми при використанні спільно з пульсометром HRM-Run™. Годинник 920XT видає дані частоти кроків (кількість кроків за хвилину), вертикального коливання (переміщення корпусу вертикальної осі при кожному кроці) і часу контакту із землею (період часу, протягом якого нога знаходиться на землі при кожному кроці). Крім того, 920XT включає функцію метронома з вібро та звуковим сигналом, щоб Ви могли підтримувати задану частоту кроків.

Сучасні функції на основі даних пульсометра

При використанні з пульсометром (стандартною моделлю Garmin HRM або HRM-Run) пристрій Forerunner 920XT пропонує додаткові функції для визначення стану відновлення та розрахунку Вашого можливого результату на змаганнях. Через кілька хвилин після початку тренування на екрані пристрою з'явиться інформація про те, наскільки Вам вдалося відновитись після попереднього тренування. Після завершення тренування 920XT видає значення періоду відновлення, протягом якого Ви не повинні допускати великих навантажень на організм. Крім того, годинник 920XT розраховує оцінечне значення VO2 max (щоб отримати це значення під час бігу, Ви повинні використовувати прилад разом з пульсометром, а під час велосипедного тренування – разом з пульсометром та вимірювачем потужності). На основі виміряних даних пристрій може розрахувати приблизно час, який Ви можете показати на різних дистанціях.

Додаток Garmin Connect

Після завершення спортивних занять скористайтесь нашим безкоштовним онлайновим додатком Garmin Connect для збереження даних, планування тренувань та обміну інформацією. Після завершення тренування з використанням профілю дії мультиспорт дані кожного відрізка і час переходу між відрізками будуть зберігатися в одному комбінованому файлі для зручного перегляду інформації. Окремі закладки дають змогу отримати доступ до докладних даних кожного відрізка.
Передбачено кілька способів синхронізації Ваших даних із програмою Garmin Connect. Прилад 920XT може передавати дані через програму Garmin Connect™ Mobile на смартфоні за допомогою технології Bluetooth®. Також можна настроїти одну або кілька точок доступу Wi-Fi®, і 920XT автоматично виконуватиме синхронізацію з Garmin Connect, перебуваючи в зоні доступу. Нарешті, можна синхронізувати з настільним комп'ютером, використовуючи підключення по USB.
Налагодьте пару годин 920XT зі смартфоном і додатком Garmin Connect Mobile для отримання додаткових можливостей, які допоможуть Вам залишатися на зв'язку під час велосипедних і бігових тренувань або змагань. Функція «живого стеження» дозволяє Вам запросити близьких та друзів спостерігати за Вашими даними та місцезнаходженням на карті в режимі реального часу. Ви можете надіслати їм запрошення електронною поштою або через соціальні мережі. Завдяки функції «розумних» оповіщень пристрій буде попереджати Вас про текстові повідомлення, електронні листи тощо. за допомогою сумісного пристрою Android або Apple. Якщо прилад 920XT пов'язаний з телефоном та програмою Garmin Connect Mobile, завершені тренування негайно завантажуватимуться.

¹При використанні датчика HRM-Run™
²Коли використовується монітор серцевого ритму.
³ Сумісний із Bluetooth® Smart Ready phones. Android пристрої повинні також використовувати програму Garmin Connect Mobile для отримання smart повідомлень.
4 При підключенні до сумісного Android або Apple пристрою та Garmin Connect Mobile.
Усі фото товару
photo photo photo photo photo

    Залиште відгук
    © Copyright «GPSMobile» 2010—2024