(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Garmin vivosmart Purple Small

код товару: 1561
Ціна:
0 грн
Немає в наявності
Обмін та повернення товару Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки
Оплата Оплата: При отриманні, Картою онлайн, Безготівкова, VISA/Mastercard
Оплата частинами від ПриватБанку Оплата банківською карткою On-line Оплата на картку МоноБанку
Монітор активності плюс «розумні» оповіщення
Відображає кількість кроків, калорії, відстань та час доби
Вібросигнали для дзвінків, текстових повідомлень та електронних листів, що надходять від Вашого смартфона
Просте керування з використанням натискань та ковзань по екрану
Попередження про неактивність нагадає Вам, що настав час розім'ятися
Автоматичний розрахунок цільової кількості кроків
Натисніть , щоб переглянути дані
Пристрій vívosmart включає обтіканий невидимий дисплей, який активується, коли ви отримуєте оповіщення або натискаєте на браслет. При цьому на екрані відображається така інформація, як кількість кроків, відстань, пройдена відстань, спалені калорії, час доби і т.д.
Спортивний браслет vívosmart автоматично виконує синхронізацію даних з Garmin Connect™, нашою онлайновою спортивною спільнотою, коли Ви використовуєте цю безкоштовну програму на Bluetooth-сумісному пристрої¹. Крім того, можна отримати доступ до програми Garmin Connect за допомогою комп'ютера.

«Розумні» оповіщення
Завдяки технології vívosmart, що носиться, Ви залишатиметеся активними і на зв'язку. Щоразу після отримання текстового повідомлення, електронного листа або виклику від Bluetooth-сумісного пристрою. vívosmart легко вібрує та автоматично відображає інформацію. Щоб прочитати додаткові дані, торкніться екрана та проведіть пальцем.

Пристрій показує час доби та попереджає, коли настав час розім'ятися
Дослідження довели, що тривалі періоди без руху (наприклад, сидячи перед комп'ютером) ведуть до зниження вироблення жироспалюючих ензимів в організмі людини. Для боротьби з цим процесом потрібно лише періодично вставати і ходити протягом нетривалого часу.
Ви можете втратити хід часу, але vívosmart нагадає Вам про те, що настав час для невеликої прогулянки. Після 1 години без руху vívosmart починає вібрувати – це означає, що Вам настав час розім'ятися. Походьте протягом кількох хвилин, щоб скинути таймер неактивності.

Цілодобово на Вашій руці
Спортивний браслет vívosmart відстежує Ваші дані цілодобово, і Ви можете носити його протягом 7 днів без підзарядки батареї. Пристрій має рівень водонепроникності 5 Атм., тому Ви можете не знімати прилад у душі або басейні.
Пристрій vívosmart має будильник з вібросигналом. Перемкніть пристрій на режим сну, і він спостерігатиме за параметрами Вашого відпочинку. Потім Ви зможете переглянути тривалість сну, а також періоди швидкого та повільного сну на Вашій сторінці програми Garmin Connect.

Персоналізовані щоденні цілі
Спортивний браслет vívosmart вивчає Ваш поточний рівень активності, а потім призначає цільове значення кількості кроків, які Ви повинні пройти за день. Залежно від результатів vívosmart коригує цільове значення для наступного дня, спрямовуючи Вас до більш активного життя. За допомогою програми Garmin Connect Ви можете переглядати Ваш прогрес та отримувати віртуальні бейджі за успіхи.

Залишайтеся на зв'язку
vívosmart автоматично виконує синхронізацію з підключеним мобільним пристроєм Bluetooth протягом дня (наприклад, під час виконання мети або після кількох кроків з моменту останньої синхронізації).
Використовуючи безкоштовний онлайновий додаток Garmin Connect, Ви можете стежити за своїм прогресом і заробляти віртуальні бейджі для додаткової мотивації. Також Ви можете приєднатися до інших користувачів для виконання завдань або порівнювати результати зі своїми близькими та друзями по всьому світу.

Продовжуйте рухатися
Якщо Ви готові зробити наступні кроки на шляху до більш активного життя, пристрій vívosmart запропонує Вам додаткові функції для мотивації. При використанні пристрою разом із пульсометром² Ви можете записувати дані частоти пульсу та зони частоти пульсу, а також отримувати більш точну інформацію про спалені калорії. Ці дані можуть бути корисними і під час пробіжки, і на тренуванні у спортзалі. Крім того, Ви можете підключати vívosmart до велосипедних датчиків швидкості (продаються окремо).
Для детального відстеження кількості калорій Ви можете створити обліковий запис на сайті MyFitnessPal та зв'язати його з обліковим записом Garmin Connect. Це дозволить Вам порівнювати кількість спожитих калорій з кількістю спалених калорій, які записує vívosmart протягом дня.
Використовуючи програму Garmin Connect, Ви можете приєднатися до інших користувачів vívosmart для виконання спільного завдання або розпочати своє власне змагання з друзями та поборотися за віртуальні бейджі.

Виберіть свій колір
Модель vívosmart поставляється з браслетами двох розмірів - малими (5.0-6.8"/127-172 мм) та великими (6.1-8.7"/155-221 мм). Також Ви можете вибрати колір браслета в залежності від особистих уподобань.
Усі фото товару
photo photo photo photo

    Залиште відгук
    © Copyright «GPSMobile» 2010—2024